ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 09:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Beşiktaş
forum sohbet oyun basliklari
   RİCARDİNİO heyecanI
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Serkanka

Serkanka resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 23:01:44      RİCARDİNİO heyecanIsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
yA bi per$embe dioLAr.her$ey tamam dioLar.bavuLarInı hazırLıyomu$ fiLan?Nerde kaLdıı yaa...RikardinYoooo nerdesin abi

volkybeyaw

volkybeyaw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 23:07:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Pazartesi burda... bilet bulamamış abicim adam, napsın yuzerek mi gelsin

volkybeyaw

volkybeyaw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 23:46:03sohbet oyun linki

********* noldu kıskandınız mı??

artı olarak sözleşme imzalandı bile.....ricardinho yu bilirsiniz siz.. alex onun yedeği.....

Ricardinho İmzaladı
17.08.2006 21:43

Kulübümüz Brezilyalı futbolcu Ricardinho ile 2+1 toplam 3 yıllık sözleşme imzaladı. Yıldız oyuncumuzun Pazartesi günü İstanbul da olması bekleniyor.

0RFE:Forum kurallari cercevesinde mesajiniz **** seklinde duzeltilmistir.

NeDv10Ed

NeDv10Ed resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2006 Cmt 14:03:15sohbet oyun linki
gelsin ya hava alanı yıkılacak...ricardınhonun ilk acıklaması.....ben ruyadamıyım bu ne böle hayatımda görmedim böle bişey olacak:)

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 20:05:06sohbet oyun linki

"BÜYÜK BİR TAKIM İÇİN GELDİM.."
Beşiktaş ın yeni transferi Ricardinho, İstanbul a geldi.. Kalabalık bir taraftar grubu tarafından çoşkuyla karşılanan Brezilyalı yıldız, "Kariyerimi büyük bir takımda devam ettirmek istiyordum o yüzden buraya geldim" dedi..
Atatürk Havaalanı nda kalabalık bir taraftar grubu tarafından çoşkulu bir şekilde karşılanan Ricardinho, Türkiye deki ilk açıklamasında şunları söyledi:
"Çok büyük bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Çok büyük işler yapacağız. Beşiktaş taraftarının nasıl olduğunu biliyorum. İnternette araştırdım saha içinde onlara elimden gelenin en iyisini vereceğim. Kleberson, Nobre ve Bobo ya tek tek konuştum. Her geçen gün buraya alışacağım. Takım hakkında ve İstanbul hakkında çok şey biliyorum.. Tigana yı futbolculuk döneminden biliyorum, sadece teknik direktörü tanımak yetmez, takım olarak bir bütün olacağız ve elimizden geleni yapacağız. Kariyerimi büyük bir takımda devam ettirmek istiyordum o yüzden buraya geldim. Fenerbahçe den Alex ile tanışıyoruz, birlikte salon futbolu oynadık. Luciano ile de Corinthians ta birlikte oynadık. Lugano ile Sao Paulo da beraber oynadık. Hepsini tanıyorum.

İlk takip ettiğim maçı kaybettik, sonraki maçı kazandık. Dünkü maçı ise uçakta olduğum için takip edemedim. İlk önceki amacımız Türkiye Ligi nde başarılı olmak ve sonra Uefa da başarıya ulşamak.. Ben bir orta saha oyuncusuyum fazla ileri çıkmam fakat ilerideki arkadaşlarıma destek veririm. Buraya geldiğim ilk dakikadan itibaren gösterilen sevinç gösterilerine, işimi iyi yaparak karşılık vermek istiyorum" dedi.

Ricardinho, daha sonra bavullarını aldı ve kalabalık taraftar grubunun arasından zorlukla geçerek saat 17.54 itibariyle kendisine bekleyen araca binerek havaalanından ayrıldı.

Brezilyalı yıldız yarın sabah sağlık kontrolünden geçtikten sonra saat 16.00 da Nevzat Demir Tesisleri nde basın önünde sözleşme imzalayacak.

-RICARDINHO KİMDİR?-
Bütün dünyada Ricardinho olarak tanınan Brezilyalı’nın tam adı Ricardo Luiz Pozzi Rodrigues. Ricardinho, 23 Mayıs 1976’da Sao Paulo’da doğdu ve Beşiktaş’a katılmadan önce hücuma yönelik orta saha oyuncusu olarak Brezilya’nın kuvvetli takımlarından Corinthians formasını taşıdı. Ricardinho aynı zamanda Brezilya Milli Takımı’nın formasını da giyiyor.

1997’de Fransa Ligi’nde Bordeaux’ya transfer olmadan önce Brezilya’da Parana forması giyen Ricardinho Fransa’da geçirdiği 1 yılın ardından Brezilya’ya geri döndü ve 1998 – 2002 yılları arasında Corinthians’da oynadı. 2002’de Sao Paulo’ya transfer olan Brezilyalı futbolcu Ocak 2004 Sao Paulo’dan ayrıldı ve aynı sene Şubat ayında kısa süreliğine İngiliz takımı Middlesbrough’ya transfer oldu ve burada Nisan ayına kadar kaldı. Ricardinho Ocak 2006’da ise Corinthians ile kariyerinde ikinci kez bir araya geldi.

Kariyerinde ilk kez 2000 senesinin Mart ayında Brezilya Milli Takımı’nın formasını taşıyan Ricardinho 21 kez ulusal takımıyla samba yaparken bir gol kaydetti ve Brezilya’nın mutlu sona ulaştığı 2002 Dünya Kupası’nda Emerson’un son anda omzundan sakatlanmasıyla finallerin başlamasına 24 saat kala ilk tercih olarak kadroya alındı, 4 maçta forma giydi.

2005’te Brezilya 1. Ligi’nde Brezilya’nın futbol dergilerinden Placar tarafından profesyonel futbolcular arasında yapılan bir araştırmada; takım arkadaşlarının davranışlarını ve hareketlerini teknik heyete ilettiği için “ispiyoncu” olarak isim yapan Ricardinho dergi tarafından “Brezilya’da en çok nefret edilen futbolcu” seçildi.

2006 Dünya Kupası için Brezilya Milli Takımı teknik direktörü Carlos Alberto Parreira tarafından 23 kişilik kadroya seçilen Ricardinho Japonya ve Gana maçlarında yedek olarak oyuna girdi ve Ze Roberto’nun Gana maçında kaydettiği golün asistini yaptı.

Orta saha oyuncusu, Dünya Kupası’nda Brezilya’nın beklenmedik bir şekilde elenmesine rağmen sergilediği kısa ama öz performansla uzun süre Premier League takımlarından Manchester United’ın transfer listesinde olduğu belirtildi.

.::BAŞARILARI::.

2002 Dünya Kupası’nda – Brezilya Milli Takımı ile Dünya şampiyonu.
1998 Brezilya Şampiyonası’nda - Corinthians ile Brezilya Ligi şampiyonu.
1999 Brezilya Şampiyonası’nda - Corinthians ile Brezilya Ligi şampiyonu.
2004’de Brezilya Şampiyonası’nda - Santos ile Brezilya Ligi şampiyonu.
1995, 1996 ve 1997’de Paranaense Şampiyonası’nda – Parana ile şampiyonluk.
1999 ve 2001’de Paulista Şampiyonası’nda - Corinthians ile şampiyonluk.
2000 FIFA Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda - Corinthians ile şampiyonluk.
2002’de Brezilya Kupası’nda - Corinthians ile şampiyonluk.
2002’de Rio-Sao Paulo Turnuvası’nda - Corinthians ile şampiyonluk.
1996, 2000 ve 2004’de – Brezilya Ligi’nde Gümüş Top’u kazandı.

Ricardinho

Kişisel Bilgi

Tam adı

Ricardo Luiz Pozzi Rodrigues

Doğum Tarihi

23 Mayıs 1976

Doğum yeri

São Paulo, Brezilya

Boyu

1.73 m.

Kilosu

73 kg.