ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 02:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program
forum sohbet oyun basliklari
   Dünyayı Kurtaran Adamın oğlu :D
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2006 Cmt 09:51:50      Dünyayı Kurtaran Adamın oğlu :Dsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

TüR:

Aksiyon/ Komedi/ ßilim Kurgu

Gösterim Tarihi:

Ekim 2006

Yönetmen:

Kartal Tibet

Senaryo:

Murat Boyacıoğlu

Görüntü yönetmeni:

Tolga Kutlar

Yapım: 2006, Turkiye

Gerçekten Yani filmin İsmini duydugum anda gülmeye basladım daha sonra Oyuncular arasında Mehmet Ali ErßiL in İsmini duyunca ise :))

Eminim Çok güzel bir FiLm Olucaktır.

Film Hakkında ßiraz ßiLgi Edinelim..;

Sinemaseverler müjde! Türk Sineması nın kült ve en çok konuşulan filmi "Dünyayı Kurtaran Adam"ın devamı çekiliyor. "Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu" filminde Cüneyt Arkın yine kahraman Türk astronotunu, Mehmet Ali Erbil ise onun sakar ve ebleh oğlunu canlandıracak.

Vatan Gazetesi nden Yüksel Aytuğ, bugünkü köşesinde Dünyayı Kurtaran Adam filminin devamının çekileceğini yazdı.. Sinemaseverleri mutlu eden Aytuğ un yazısı şöyle:

"Kartal Tibet, "Dünyayı Kurtaran Adam"ın devamı niteliğindeki "Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu" filmi için Mehmet Ali ye teklif götürmüş. Mehmet Ali bana, "Henüz bir karar veremedim, ne diyorsun?" diye sordu. "Sakın kaçırma" dedim. 23 yıl sonra adından hâlâ söz edilen, Amerika da videosu satış rekorları kıran bu film yeniden çekilirse, absürd komedi dalında Oscar a bile aday olabilir.

Proje aşamasında olan filmde Cüneyt Arkın yine "Dünyayı Kurtaran Adam"ı, Mehmet Ali Erbil ise onun hafif ebleh ve sakar oğlunu oynayacakmış. Bence bir an önce kolları sıvamalılar. Ben ilk filmde belinden kancayla asılan figüranların ters V şeklinde uçmalarım asla unutamıyorum. Böyle şenlik kaçırılmaz!

ABD de yok satıyor

Amerika Birleşik Devletleri nde DVD olarak satılan "Dünyayı Kurtaran Adam"a büyük bir talep var. "Turkish Star Wars" adıyla piyasaya sürülen film, internet sitelerindeki forumlara bile konu oluyor. Ciddi ciddi çekilen ama kahkahalarla gülünen bu filmlere meraklı "Trash film tutkunları"nın internetteki eleştirileri arasında şu ifadeler yer alıyor:

"Ünlü Star Wars filmlerinden izinsiz alınan görüntülere yer verildiği yetmezmiş gibi, ilginç efektler ve müzikler filmi tam bir komediye dönüştürmüş. Başrol oyuncusu, dünyayı at sırtında canavarlardan kurtarıyor. DVD kayıtlarına filmin Türkçe altyazısı konulmamış. Ancak bu hiç de önemli değil. Çünkü filmi izlerken gülmekten zaten yazı okumaya fırsatınız olmayacaktı..."

İşte unutulmaz "Dünyayı Kurtaran Adam" filminden bazı replikler Cüneyt Arkın: "On üçüncü kabile, atalarımızın kabilesi. Peki burası dünyanın neresi?"

Cüneyt Arkın: "Vücudundan kurtul... Sadece, zihnin ve ruhunla yaşa... O zaman, toprak altında nefes alabilirsin."

Cüneyt Arkın: "Dünyadan çok uzaklaştık. Göstergeler çalışmıyor."

Ulu Bilge: "Burası, Haci Bektaş-ı Veli hazretlerinin türbesidir evlat. Bin uzay yılı öncesinden kalmış. Dünyadan kopmuş bir yatır."

Cüneyt Arkın: "Uzay hızını aşmalıyız!.."

Aytekin Akkaya: "Korktuğumu söylesem ne dersin?"

Cüneyt Arkın: "Kork ama belli etme."

Aytekin Akkaya: "Neden?"

Cüneyt Arkın: "Belki de sadece kadınların olduğu bir gezegene düştük."

Aytekin Akkaya: "O zaman ben önden gideyim."

Cüneyt Arkın: "Git ama göğsünü şişirmeyi unutma!"

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 18:14:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Ufukcum paylasimin icin tesekkurler ellerine saglik.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir