ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

17 Mayıs 2024, Cuma 07:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Kopamayan Erkeğin Mesajları :)))))))
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2006 Cmt 10:32:53      Kopamayan Erkeğin Mesajları :)))))))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sevgili Amanda,

Bu sana yazdigim son mektup. Iliskimiz hakkinda dogru karari verdigimizi düsünüyorum. Birlikte olaganüstü bir bes ay geçirdik. Hersey için tesekkürler. Bilmeni isterim ki, birlikte geçirdigimiz zamanlarin, kalbimde hep özel bir yeri olacak. Ama bundan sonra görüsmememiz (hatta telefonlasmamiz) ikimiz için de en dogrusu.

Sevgiler,

Joey.

Sevgili Amanda,

Dün gece seni aramamin sebebi, o hep görmek istedigin film vardi ya, iste televizyonda o gösteriliyordu. Neyse, sana haber vermek için telefon açtim. Ve n oldu? Aliskanlik iste, telesekreter kodunu girdim ve yanlislikla mesajlarini dinledim. Yapmamam gerekirdi, ne de olsa ayrildik biz. Özür dilerim. Bu arada Francisco kim? Sadece meraktan soruyorum.

Joey

Sevgili Amanda,

Birdenbire ne fark ettim biliyor musun , alti çift saki kadehin bende kalmis! Hani sana ben hediye etmistim. Japon yemegini cok sevdigini bilirim, ihtiyacin olur diye düsündüm. Bir sekilde onlari sana ulastirmak istiyorum. Ne zaman uygun olur? Beni bir arasana. Herzamanki numaradan. Ama isten de arayabilirsin, 19:00 a kadar isteyim. 19:45 de evde oluyorum. Ama yok o arada arayacaksan, lütfen araba numarami dene. Eminim saki kadehlerini sen de özlemissindir. Bu sana yazdigim son mektup.

Joey

Sevgili Amanda,

Ne büyük tesadüf degil mi, kedim patisiyle telefonun hafiza dügmesine basiyor ve küt diye sen karsima çikiyorsun! Iyi oldu aslinda uzun zamandir konusmuyorduk. Gerçi Bitti artik Joey. Bunu kafana sok! derken, neyi kasdettigini tam anlayabilmis degilim. Bu arada, o telefon konusmasindan sonra kendimi senin sokaginda buluverdim. Dalginlik iste. Gecenin bir yarisinda evinin önünde sari bir Mustang gördüm, sasirdim, tanidik birininin mi? Yoksa esrarengiz Francisco ya mi ait, hani o hakkinda pek iyi konusulmayan adam! Neyse önemli degil. Saki kadehlerini sokak kapisinin önüne biraktim. Neyse. O içeriden gelen müzik neydi? Sesini fazla açmissin, neden?

Sevgiler,

Joey.

Sevgili Amanda,

Bu sana yazdigim son mektup. Seni incitmek inan bana, isteyecegim en son sey, ama bilmen gerekir diye düsündüm: Yeni bir sevgilim var! Tanissan çok seversin. Adi Marisa. Çok saçma degil mi, ikinizin de isminde ayni harf var! Tesadüf iste! Bu arada, Francisco nun vergi borçlari oldugunu ögrendim. Üzüldüm tabii. Yardimci olmami ister misin? Biliyorsun iliskiniz beni artik yaralamiyor, elimden ne gelirse yaparim. Yine de seni Latin erkekleri konusunda uyarayim dedim! Biliyorsun onlara bir kadin asla yetmez.

Joey

Not: Kirmizi keçeli kalemin var mi? Gerçekten ihtiyacim var. Kitapçilarda
bulamadim.. Varsa beni
haberdar et, çagrima mesaj yolla.

Sevgili Amanda,

Bu sana yazdigim son mektup. Telefon numarani degistirmis oldugunu ögreniyorum. Bana haber bile verme ihtiyaci hissetmeden! Gerçekten incindim. Ya acil bir durum olursa ve sana ulasmam gerekirse, hiç düsünmüyorsun degil mi? Bir de sana ait bir dolu sey var hala bu evde. Geçen gün Marisa bu konuyu açti ve biraz tartistik. Lütfen gel al onlari, çünkü bu durum Marisa yla iliskimizi ciddi bir sekilde zedeliyor. En iyi zaman Çarsamba lari. 17:00 ila 19:00 saatleri arasi. Cuma lari ögle saati hariç ne zaman istersen. Bir de tabii Sali lari olabilir. Bu arada, internette Francisco adinda bir herif var, resmen kizlara asiliyor. Yani öylesine söyledim iste.

Joey

Sevgili Amanda,

Yarin Sevgililer Günü. Bu mektubu posta yerine bir tasa baglayarak pencerenden attigim için kizmazsin sanirim. Postayla zamaninda eline geçmeyebilirdi. Tasi farkettin mi? Birlikte tatile çöle gitmistik ya, biliyordum hatirlayacagini. Bugün birlikte ögle yemegi yeriz diye düsündüm. Istersen Francisco yu da getirebilirsin. Ona sikistigi ödemeler konusunda yardimci olabilirim. Bir de ne diyecegim biliyor musun, sana yazdigim mektuplari senden geri almam gerekiyor. Bu son yazdigimi da getirir misin? Ben de sana ait olan seyleri yanima alirim. Ama çiplakken parasütle atladigim o fotograf var ya, o sende kalsin! Bana haber verir misin? Aslinda ben asagidayim. Bu sana yazdigim son mektup. Hep seviyorum,

Joey...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir