ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 11:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   IdAdAsKiZiI ve ...
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

delimavimoda

delimavimoda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 15:59:29sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

ezel bizde seni çok seviyoruz ..en iyisini yapıyosun bence insan cc ye alıştığı zaman kolay kolay buırakamıyor . aynısını ben yaşamıştım bu yüzden 18 tane dersim kaldı alttan   kib 9 ay sonra görüşmek üzere ..

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 16:44:59sohbet oyun linki

Ezelim varsa bi hakkım helal olsun asıl sen hakkını helal et..Allaha emanetsin pamugum. Ben Elhem.Kalplerdesin..

Esteryaa

Esteryaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2006 Sal 02:47:19sohbet oyun linki

Ezelim canım kendine çok iyi bak  yokluğun çok belli olacak allaha emanet ol herşey gönlünce olsun

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2006 Cum 11:52:30sohbet oyun linki

tınımınıkız(aslı)=dostum ark..samımı sıcak mınnacık + kankam + muhabbetlerını,+ sıcaklıklarını hıc unutmuycam..sen tatıldesın suan :)) dondugunde okursan msj yazarsın artık :)) arama sen cımrıparmaklarım kopuyordu  sana msj yascam dıyeenese canım ark lıqın we samımıyetın ıcın çok tşk ederım

Ezellllllllll geldimmm ben sen nerdesinnnnnnnnnn......

Bizim kopmadı sankim parmaklarımıs  Kız bırakırmıyım seni, senin için az mı camlara çıktım cafe cafe gezdim  Canım şaka bi yana bizim arkadaşlığımız devam edecek emin ol... kendine çok iyi bak hep mutlu olacağın yerde dur en çok hakedenlerdensin çünküü..Seni seviyorum canım..Ömür boyu başarılarr...

CcScReaMcC

CcScReaMcC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2006 Cum 12:21:09sohbet oyun linki

Ezel abla yaa  benide ağlattın                                        

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2006 Cum 18:43:36sohbet oyun linki

Canım... Zuzum benim bitanem bi bi bi (olcay kızıcak ama neyse :P) nereye gidiyosun hemsoların güseli 9 ay sonra mı geliceksin yaf kısa zamanmıs :)) sevdiklerin ve sevenlerin içlerinde besledikleri  sevgilerini 9 ay sonra doğurucaklar demek ki :) sen de artık adını sevgi koyduğumuz bu seye iyi bakarsın eminim

(Çok gec kalma millet 9 doğurmasın :D )

SENİ SEVİYORUM EZELİM HAKKIM GEÇTİYSE SANA HER ZAMAN HELAL BİTANEM GELDİĞİNDE GÖRÜŞÜRÜZ CANIM..

Not:Telefon numaramı halının önündeki paspasın altına bırakması için birini gönderdim ordan al  )

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2006 Pzt 16:10:36sohbet oyun linki

inatcii87

inatcii87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 06:34:28sohbet oyun linki
UnutuLsakta UnutanLardan DeiLiz Kendine ii ßaq EzeL aLLaha EManetsin (: aLLah Yardımcın oLsun...Hade EYw..

llMuStapHall

llMuStapHall resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 17:40:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bir çocuk var birde kanayan acıları,Bir topic var gördüğünde ağladığı vede gururlandığı: )
CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir