ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Haziran 2024, Salı 22:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   NEDİR AŞK....
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxlolitamxx

xxlolitamxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2006 Per 21:29:12sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

a$k herkesın bulmak ıstedıgı ama bulamadıgı

bır bulgu....

angelman20

angelman20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2006 Per 22:01:30sohbet oyun linki

AŞKI KİM KAYBETMİŞ DE BİZ BULALIM

karakartal08

karakartal08 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2006 Per 22:03:46sohbet oyun linki

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2006 Per 23:14:52sohbet oyun linki
      Bu yazilarin üzerine yorum yapilmazki..

portakalgibimavi

portakalgibimavi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2006 Per 23:20:21sohbet oyun linki

Aşk.....!!!????

Tüm yanıtlar işlevsiz aslında.

Bir deneyelim:

Aşk, ne kendin ne başkası olmak.... koca bir fanusun içine bile iseteye kapanmak......

ruya1389

ruya1389 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2006 Pzr 02:04:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

anlamsız bosuna kendını uzmeye degmıcek bısı tavsıye etmıyom kımseye bas agrısı yapıyo........

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2006 Pzr 10:27:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
• Ed Howe: Tabii ki aşk diye bir şey var, yoksa bu kadar çok boşanma olmazdı.

• Che Guevera: Söylemeliyim ki, devrimcinin rehberi sevgidir.

• Anonim: Evlilik Marksizm gibidir, kulağa hoş gelir ama işlemez.

• Bern Williams: Flört ederken kalbimiz o kadar yüksek sesle atar ki, aklımızın sesini duyamayız.

• Elenor Glyn: Aşk, günlük yaşamın tozunu altın rengi bir sise çeviren göz kamaştırıcı bir cazibedir.

• Sofokles: Bizi yaşamın ağır yükünden ve ıstırabından kurtaran tek sözcük sevgidir.

• Jo Coudert: Aşkın aritmetiği tektir. İki yarım bir bütünü oluşturmaz, yalnızca iki bütün bir bütünü oluşturur.

• Anonim: Aşk üçgenlerinin çoğu, enkazgendir.

• Benjamin Franklin: Evlenmeden önce gözlerini dört aç, evlendikten sonra ise yarı kapalı tut.

• Peter Ustinov: Sevgi sonsuz bir bağışlama oyunudur. Bir alışkanlık haline gelen şefkatli bir bakıştır.

• Francis Bacon: Hem sevmek hem de akıllı olmak imkansızdır.

• Winston Churchill: Benim en parlak başarım, eşimi benimle evlenmeye ikna edebilmiş olmamdır.

• Zsa Zsa Gabor: Boşanana kadar bir erkeği asla gerçekten tanıyamazsın.

• Sophia Loren: Cinsel cazibe, yüzde 50 sizin sahip olduklarınız, yüzde 50 insanların sizde olduğunu düşündüğü şeydir.

• Wolfgang Amadeus Mozart: Ne üstün zeka, ne hayal gücü ne de her ikisi beraber, bir dahi yapmaya yeter. Sevgi, sevgi, sevgi... İşte bu dehanın ta kendisidir.

• Anonim: Evlilik, karınızın nasıl bir erkeği tercih ettiğini öğrenme sürecidir.

• Saint-John Perse: Hiç kimse birini sevmeden önce ölmemelidir.

• Elenor Glyn: Aşk, günlük yaşamın tozunu altın rengi bir sise çeviren göz kamaştırıcı bir cazibedir

• Oliver Wendell Holmes: Erkeğin azmi, kadının kendi yöntemleri vardır.

• Pearl S. Buck: Sevgi sadece büyümesi durduğunda yok olur.

• Anton Çehov: Yalnızlıktan korkuyorsanız eğer, sakın evlenmeyin.

• Fransız atasözü: Aşk zamanın hızla geçmesini sağlar ama hızla geçen zaman aşkı bitirir.

tripcan

tripcan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2006 Cum 17:10:20sohbet oyun linki
AŞIK İNSAN FRENLERİ PATLAMIŞ OTOBÜSE BENZER, ANCA Bİ YERE ÇARPIPTA DURDUĞUNDA KENDİNE GELİR...

katılıyorum

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 13:45:44sohbet oyun linki
Çocuklar Aşkı Nasıl Görüyor 

Biz bilemiyoruz ya da beceremiyoruz artık... herhalde yaş haddinden dolayı ama bakın küçükler nasıl görüyor aşkı!!

AŞK NEDİR..?

"Bazı yabancılar bana aşık olurlar. İçlerinden bu ne güzel kız derler. Ben de onların çok yakışıklılarına, çok yakışıklı derim. " (I.E. 5 yaş Kız)

"Birine sevgili olmaktır. Bir erkek bir kadına bir gül getiriyor. Kadın da ona aşık oluyor. Dudaktan öpüşürler. Evlenirler. Aynı odada yatarlar. Bir çocuk ya da iki çocuk doğururlar." ( A.K. 6 yaş Erkek)

"Bir erkekle bir kadının birbirini sevmesidir. Birini görürsün; yüzü güzeldir, tarzı güzeldir, borçsuzdur. Güzel bir işi vardır. Herşeyi borçlanmadan alabilir. İşte o zaman aşık olursun. Birlikte olursun. Evlenirsin. Güzel bir evin olur, bahçesi büyük. Bence çocuklar küçük yaşlarda aşık olamazlar, evlenemezler." ( O.I. İlkokul 3.sınıf Erkek)

"Gül diye bir kız var. Ona aşığım ama aşık olduğumu söylemek istemiyorum. O da bana aşık ama, o da söylemek istemiyor. Bu durum geçen yıldan beri duruyor. İlk önce ben ona aşık değildim. Onun bana aşık olduğunu duyunca ben de ona aşık oldum.Bazıları birbirine aşkını söyler; gezintiye çıkarlar. Bazıları da öpüşür, sevişirler. Bizim aşkımız normal gidiyor. Normal evlilik gibi...." (T.G. 2. sınıf Erkek)

"Aşkı filmlerden biliyorum. Birine ya da bir şeye karşı duyulan güçlü sevgi. Bizim sınıfta O.U. diye biri var. Hep kızların eteğini açıyor. Eteğini açıp bakıyor. Bu da aşk gibi bir şey.... " (D.H. İlkokul 2. sınıf Erkek)

"Çocuklar aşık olmaz. Ama yine de aşık olduğunu söyleyenler var. Ben kimseye aşık değilim. Üstelik kızlara sinir oluyorum. Çünkü hepsi şımarık. Bazıları bir bölüm çocuğa sarılıyor." ( O.E. Erkek 7 Yaş)

"Bir tür sevgi. Bizim ailede hiç kimse kullanmaz bu sözcüğü. Bir tek evlilik yıldönümü gelince kullanırlar. Birbirlerine seni seviyorum derler." (D.K. Erkek 6 Yaş)

"Aşk evlenmek içindir. Çocuklar değil, büyükler aşık olur. Bazı çocuklar seksi filmleri severler. Ben öpüşme sahnelerinde masanın altına girer, gözlerimi kaparım. Bunlar utanç verici şeyler. Ayıp, ayıp.." ( O.T. Erkek 5 Yaş)

"Bizim okuldan S ye aşığım. Ama o bunu bilmiyor. Ben de söylemem. Cesaret edemem. Onu görünce heyecanlanıyorum. Yüzüne bakamıyorum. Sanki benim sevgimi biliyormuş gibime geliyor. Kendisi sarışın. Yüzüne bakamadığım için göz rengini bilmiyorum.." ( D.K. Kız 1. sınıf)

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 13:52:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Teşekkürler alesta paylaşımın için

Evet dediğin gibi çocuklar biz büyüklerin bir çağ ilerisinde aşk kavramını tanımakla

Yüreğine sağlık arkadaşım

CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir