ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Haziran 2024, Salı 12:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   CC nin en güzeli...
 <<123456789101112 1314>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2006 Per 06:27:53sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
CC NİN KISLARININ HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL AMA EKMEGİN İÇİNİ YEMİYENLERRR

turkuaz222

turkuaz222 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2006 Per 12:49:40sohbet oyun linki
faaaatttttttiiihhhh alemsin valla ya

turkuaz222

turkuaz222 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2006 Per 17:46:34sohbet oyun linki
kriminiboy musun nesin ya milleti birbirine sokmaktan başka birşey bildiğin yok ya

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2006 Per 20:52:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ama yeter artık...korkmaya başladım aysel gürel bile yazacak diye

Şaka bir yana dursun...1-2 şeyi hatırlatmak istiyorum.Yazdıklarınız anlık ileti gibi...Sanki msn den birbirinize laf yetiştiriyorsunuz...Üstelik size tanınan 1 saatlik mesajı değiştirme süresini hiçe sayarak aklınızda kalan diğer bir şeyi hemen altına iliştiriyorsunuz.Yazık ama bizide düşünün

Reklam kokan hareketler bunlar,alırım anahtarınızı

Bayan Turkuaz222 ye...

Bana gönül rahatlığıyla fotograflarınızı gösterebilir,hatta kamera açabilirsiniz...

To be devam edecek....

sisi1982

sisi1982 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 13:31:00sohbet oyun linki

BU TARTIŞMAYA SON NOKTAYI KOYMAK İÇİN BURDAYIM....muhahahahha!!!  şaka bi yana,bir bayan gözüyle bakıyorum,oldukça sade,hoş görünümlü 22hande22... bye...

xXLoVeReDXx

xXLoVeReDXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 13:37:17sohbet oyun linki
ben cc nin en güzel kızını biliyorum ama söylemem size ismini söylersem elimden almaya çalışırsınız ........... o en güzeli bende en yakışıklısıyım  boşuna sorup soruşturmayın bu mesajda herşey açıkca belirtilmiştir

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2006 Cmt 01:44:33sohbet oyun linki

Arkadaşlar şu konulara değinmeden edemeyeceğim;

1) Güzellik nereye kadar? Ne işe yarar?

2)Zeka önemli değilmi?

Arkadaşlar bir insanı seçerken arkadaş olurken severken aşık olurken dış görünümünemi bakarsınız?

Tamam da güzellik nereye kadar. Mesela çok güzel veya çok yakışıklı biriyle evlendiniz. Allah korusun bir trafik kazası oldu veya başına kötü bir şey geldi diyelim mesela yüzü yandı ve sakat kaldı... Dış görünüşü  için sevdiğiniz zaman ona sonsuza dek bağlı kalıp aynı şekilde sevebilecekmisinz? Bu olay sizin hayatınızı etkileyecek ve mutsuz olacaksınız:((

Zaten bir insanı sevince o insan sana dünyanın en yakışıklı veya en güzeli gelmezmi? Çok çirkin bile olsa gözünde bir başkadır gönül gözüyle bakarsın bu konuda size bir hikaye anlatmak istiyorum;

Mecnun birgün Leylasını kaybetmiş Şeihir şehir bucak bucak gezmes,ne rağmen bulamamış... Bu onu kahretmiş... Halk mecnunu gördükçe acıyan gözlerle bakıyormuş. Mecnun öyle perişan olmuşki bu halini duyan padişah mecnunu saraya çağırtmış. Mecnun padişahın karşısına saç sakal karışık bir deri bir kemik mahvolmuş halde çıkmış. Bunu gören padişah şaşkınlığını gizleyememiş. Mecunna sormuş;

-Şu Leylayı anlat bakalım nasıl biri askerlerimi göndereyim mutlaya bulurlar

Mecnun anlatmaya başlamış;

-Saçları sanki bir ipek simsiyah saçları kapkara boncuk gibi gözleri bembeyaz pamuk gibi teni  vardır.........

Padişah hemen askerlerini göndermiş ve leylayı aratmış.1 ay sonra askerler yanlarında çok çirkin kara kuru zayıff bir kızla gelmişler padişah kızı görünce şaşırmış Mecnunun ise gözlerinin içi parlamış ve Leylammm diye haykırmış

Padişah mecnuna dönüp ama bu kızın senin anlattığın Leyla ile alakası yok,senin anlattığın kız dünyalar güzeli olmalı demiş

Mecnun padişaha dönüp Padişahım Siz dünya göüyle bakıyorsunuz,ben gönül gözüyle bakıyorum Leylama demiş.

İşte bu arkadaşlar sadece duygularımı paylaşmak istedim....Hoşçakalın

xCadiKisKedix

xCadiKisKedix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2006 Cmt 01:51:21sohbet oyun linki

katiliorum ... Zaten reeldede arkada$larimizi di$ gorunu$une kar$I secmiyorus ki:))  BUnunla ilgili bi basligim fardi benimde..

Hikaye cok gusel olmu$ duygu , payla$Tigin icin saol.. Bazi arkada$larimiza ii bi ders olucagini umuorum..

bi insan beyinsiz olup guzel olsa ne yazar((:

maniax3131

maniax3131 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2006 Cmt 01:56:41sohbet oyun linki

Duygu sonuna kadar haklısın güzellik bir yere kadar önemli olan anlaşabilkmek ve birşeyler paylaşabilmek sevgi paylaşımdır ya tamam biyerde güzellikte gerekir ama senin dediğin gibi zaten sen onu sevrsen o kişi sana dünyanınm en güzel insanı gelir duygu sana katılıyorum

ipek1907

ipek1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2006 Cmt 02:01:50sohbet oyun linki
ben sefiodum aldatıldım,aşıktım,ağlatıldımmm hiç bişie inanmıorum YIPRATILDIMMM
CC sohbet icin buraya
 <<123456789101112 1314>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir