ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

23 Mayıs 2024, Perşembe 20:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Ne erkeği Allah aşkına?????
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Selinteen

Selinteen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2006 Cmt 21:17:18      Ne erkeği Allah aşkına?????sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arkadaşlar reklamcifirat1 nickli biri benim hakkımda erkek diye konu açmış.

Ve herkes buna inanmış!Söyleyecek söz bulamıyorum yaa!Ben erkek değilim erkek olsaydım adam gibi erkek tipiyle girerim.Kimseden cc dilenmedim dilenmem de!Ayrıca oraya cam açtığım yazılmış.Bende kamera yok!Neden böyle yalanlar atıyorsunuz anlamıyorum!Yani 1 yıldır üyeyim böyle şey görmedim.O zaman bende reklamcifirat1 için kız die topic açayım iyi mi olur?İsteyen beni karalamak için erkek die topic açsın isteyen de buna inansın ona karışmam ama doğru olanı söylüyorum BEN ERKEK DEĞİLİM!!!

Selinteen

Selinteen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2006 Cmt 21:19:21sohbet oyun linki

Ayrıca bu topicin son dakika bölümüne açılması alakasız.Son dakika haberleriyle benin erkek olduğum söylentilerinin ne alakası var???

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 15:58:19sohbet oyun linki

Bu tip haberleri okuyunca inanın üzülüyorum arkadaşlar.

Buradaki bayanlar sadece erkeklerle konuşmak için de gelmiyorlar,belki kendini daha iyi anlıycak hemcinsiyle sohbet etmek tanışmak istiyordur bunları biz bilemeyiz.

Evet burada çok kız kılığında erkekler var hep rastlıyoruz ve bunların allah cezasını versin diyorum kendi adıma.

Bu gibi şeyler maalesef ChatCity de  ortaya çıkıyor.Benimde çok iyi tanıdığım Ankara dan Muhasebe Bürosu olan ve yakınen görüştüğüm bir bayan arkadaşta burada üyeydi oda,daha sonra Rica ettim Delüü bar başkanına üye etti.girmiş bakmış o anda hep erkek arkadaşlar var, oda tek bayan olarak gördüğü odadaki FLM ye (Alev) yazmış selam diye:))

FLM de hemen özeli kapatmış,bu telaşlı telaşlı bana yazdı.Ya selçuk yanlış bişeymi yaptım ben bayana yazdım hemen kapattı dedi:) Bende burada öyle maalesef kız olarak bir kıza yazarsan seni erkek sanırlar dedim:) Neyse FLM ye durumu anlattım.Oda önemli değil dedi.

SELİNTEEN İLK DEFA BİR KIZ İÇİN RİCA ETTİM KAMERANI AÇARMISIN DİYE  AÇTI GÖRDÜM!!

Bende merak ettim söyledim kendisine mümkünse CC de ki kameranı açarmısın diye açtı evet  çok cici bir kız kardeş bugün saat 15:55 de ERKEK DEĞİL

Bu iddiayı ortaya atan arkadaşı tenzih ederek konuşuyorum gerçekten onllarında bir gururu olduğunu unutmayalım arkadaşlar,aynı durumun size veya tanıdığınıza yapıldığını düşünürseniz belki Selinteen arkadaşı daha iyi anlayabileceksiniz.

Tşkler

desti

desti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 16:07:34sohbet oyun linki

Yerim seni Selinteen

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 16:12:39sohbet oyun linki

Selinteen arkadaşımıza sordum senin için erkek olduğunu idda eden arkadaşlarımız var foruma yansıtmışlar cidden erkekmisin yada bayanmısın diye sordum ben bayanım dedi..peki bunu kanıtlarmısın dedim aslında kimseye hesap wermek zorunda ve kanıtlamak zorunda değil.Bana kamera açarmısın dedim bayan olduğunu görmek istiyorum göreyim kii sana erkek diyenler utansın.Sağolsun kırmadı kamerasını açtı.Çok cici ve çok şeker bi kız arkadaşımız..Selinciim sana erkek diyenler sanırım şuan utanç duyuyorlardır.

desti

desti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 16:18:30sohbet oyun linki
evanescence555 :

Selinteen arkadaşımıza sordum senin için erkek olduğunu idda eden arkadaşlarımız var foruma yansıtmışlar cidden erkekmisin yada bayanmısın diye sordum ben bayanım dedi..peki bunu kanıtlarmısın dedim aslında kimseye hesap wermek zorunda ve kanıtlamak zorunda değil.Bana kamera açarmısın dedim bayan olduğunu görmek istiyorum göreyim kii sana erkek diyenler utansın.Sağolsun kırmadı kamerasını açtı.Çok cici ve çok şeker bi kız arkadaşımız..Selinciim sana erkek diyenler sanırım şuan utanç duyuyorlardır.

O zaman bana ayarla evam

sirinnkiss

sirinnkiss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 16:23:36sohbet oyun linki
ayıp etmişler..

XxShekerXxJocuKXx

XxShekerXxJocuKXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2006 Sal 23:14:54sohbet oyun linki
ArkadasLar seLin kiz BiLiyorum Bende Nerden cikiyo boLe sacma seyLer aNLamadim kizin ustune gitmeyin

TanerLion

TanerLion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 11:35:57sohbet oyun linki
selinten sen böyle şeyleri kafana takma bebeğim ..cc de bu tip saygısız insanlar var işte sen bakma onlara...yerim seni ulan canım benim

qriLkis

qriLkis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2006 Pzr 08:01:34sohbet oyun linki
·desti· :

Yerim seni Selinteen

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir