ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 23:00   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Hoşcakal Chatcity.
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2006 Pzt 11:59:43      Hoşcakal Chatcity.sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Êminim bunun gibi bir çok forum mesajı okumuştursunuz. Chatcity i bırakıyorum vs.. Evet sitedeki 3. senem , artık siteye göre yaşlandık desek yerinde. Ama daha 19 yaşındayım. Önümde Allah nasip ederse önümde uzun seneler var. Ve bu seneleri güzel bir şekilde geçirmek için güzel bir mesleğe sahip olmam lazım. Burası ise Turkiye... Turkiyede ÖSS denilen saçma bir insan seçme sınavı var. Benimde O sınava girip güzel bir bölüm kazanmam lazım. Bunu yapabilmem içinde chatcity e girmemem lazım. Gerçekten çalışmak gerekliymiş bunu anladım. Benim gibi bir çok Kişi vardır sınava giren. İnsana biraz zor geliyor kendinden iyi olmadıgını düşündüğün insanların senden çok fazla puan alması bu zor geliyor insana.. Bu sitede o kadar çok şey yaşadım o kadar çok şey ögrendim ki birine anlatsam, sanal alemde bu kadar olmaz der. Çok harika insanlar tanıdım. Çok güzel dostlar edindim , Çok güzel aßiler edindim, çok güzel aßLalar Hepsinden ötesi arkadaşlıgı gördüm Bunun yanı sıra yüzüne karşı iyi arkadaş arkandan laf eden insanlarıda gördüm . İyi ve kötü arasındaki farkı bir nevi anladım. Eskiden daha bir güzeldi bu site.. Bar5 Cafe1 Havuzlu park 1 Bar1 Bunun gibi popüler odalar.. VIP sız arkadaşlarımız için 20 Kişilik odayı 9 Kişiye düşürdüğümüz zamanlar oldu. VIP uye olmayanların odaya girmesi için. Bende cok kez bu VIP üye olmayan Kısımda oldum. Benim için kredi Kartının Kesim tarihinden bir gün önce cc alan arkadaşlarım oldu. Aynı şeyleri bende ona yaptım. Bu gösteriyor ki Burada bir şeyleri ögrendim paylaşmayı ögrendim... Cakallazo ile bar1 atışmalarımı dersin. Summerjeam ile Tofaş muhabbetlerimi dersin. Neler geldi neler geçti .. Loxasid babadan Dogum günü hediyeleri almak,Sibelba aßlama Elma şekerim demek. SiMaeSTRoY İle özel odada defile yapmak, Nefertiti Sayesinde Hemşo yaptıgımız marcoberif , En tatlı yakısıklı çikolatam Arifprens, Gogobeimmortal Arexerim gökhan aßim hoşbuldum demek, Aklı basında düşünebilen zeki ajanımız Büyük ozhur aßiye Küfür edenleri söylemek, N_O_A ya neden ban aldım aßi ben demek, İnfumum la tartışmak, Briw ile havadan sudan muhabbet, Arwenquen e II arwen aßLa demek,Becquerel den yeni açtıgım nicki saklamak, İvet den radyoda istek istemek,ccEmircc aßiden şarkı istemek, D_U_K ile gece muhabbetleri etmek, Sadıç dediğim ukalanedim aßim,Nihalatsız ile yaptıgımız Politika tartışmaları, BAR4 üm BAR4ümüz.. Durty aßi ye Sen çakıra ne  kadar benziyorsun demek, nonex yani atakan aßime vatakan demek,  edison a ampülüm demek,Enesprens den hayat dersi almak, Murist aßiden nasihat almak... Gerçektende unutulmayacak anlar olucaktır. Aklıma bunun gibi binlerce Kişi geliyor. Allah hepsinden razı olsun.

Ajanlardan da Allah razı olsun. Yunusum , Bond007 Pianist, Qurezmax, ivet, Ozhur, beyazkurt, Krix, rosco, Koenigen, N_O_A... Bu ajanlar gerçekten bana çok fazla yardım etti. taßiki diğerleri de cok fazla yardım ettiler tekrardan çok tşk ediyorum hepsine.

Ben chatcity bırakmıyorum sadece uzun bir ara veriyorum. Buna Mecburum.. Bu sene sınavda çok yüksek bir puan alıp güzel bir universite kazanmam lazım. Bunun için Bilgisayarımı çantasına koyup babama verdim. Bundan Sonra bana 1 sene lazım olmuyacak baba...

Kimi Sniper1981 olarak tanıdı Kimi ufffufff Kimi ise YeniNesilAjani Kimi ise Romeo. Benı tanıyanlar bilirki Adım Ufuk. Her zamanda ufuk denilmesini istedim. Gerçekten size komik gelebilir ama şu anda duygulandım. Tabi size Mantıksız gelebilir ama bu bir gerçek.

Elveda Chatcity...

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2006 Pzt 12:21:25sohbet oyun linki

kardeşim benim, sen üzmeyesin tatlı canını sınavıda aslanlar gibi kazanırsın inşallah..

biliyorum ki abini unutmazsın...Wink

gerçi arar kulaklarını cekerımLOL

Jilll

Jilll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2006 Pzt 12:24:33sohbet oyun linki
Başarılar kardeşim inşallah herşey gönlünce olur

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2006 Pzt 13:40:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bızım dostlugumuz sadece CC de degıldı sen benım gercek hayatta kı en ıyı dostumsun,dosttan ote kardesımsın.Benım adımı burda zıkretmemen cok normal cunku CC bıraksanda hergunumuz beraber...

Not:Bunları yazarken R--O-M-E-O yanımdaydı

Hersey Gonlunce Olsun...

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2006 Pzt 13:46:16sohbet oyun linki
      Ufuk yerinde bi karar.Sımdiden Allah yardımcın olsun kardeşim.Gitmeden Cep Bırak..Görüselim Allaha emanetsin güsel kardeşim.

lBurjuum

lBurjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2006 Pzt 14:02:16sohbet oyun linki
Ufukcum kendine cok ii bak bende maalesef bu öss sınavı yüzünden uzun bi süre ara vericemİnş.güzel yerler kazanır emeğimizn karşılığını alırız.Kısa bi zamnda tanışıp kaynaştk ikizimİkizim diyorm sana çünkü cidden gözlerimiz benzioHerşey gönlünce olsunn.Hoşçakal..

ALEVgibii

ALEVgibii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2006 Pzt 14:06:03sohbet oyun linki

Topragim  seninle sohbet etme firsatim olmadi ama seni SIVAS i tanitan o güzel yazinla tanidim. CC ye ara veriyormussun buna üzüldüm nedeni ise bende seviyeli ve kaliteli bir insan oldugun izlemini olustu senin hakkinda. CC nin böyle seviyeli insanlari (kisa bir süre icin bile olsa) kaybetmesi üzücü.

Umarim sinavda cok basarili olursun ve gönlünün arzu ettigi bir bölüm ve arzu ettigin bir üniversite kazanirsin.

qriLkis

qriLkis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2006 Pzt 14:14:25sohbet oyun linki
Hakkını helal et horoz şekerim

NIHALATSIZ

NIHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2006 Pzt 14:15:27sohbet oyun linki
Canım kardeşim ufuğum kelim benim İlk cc ye girdiğim günlerde o punkçu tipini alırdın bende sportif olan atletli tipi gelirdin abi kafama vur nolur derdin milletle kapışır yardım isterdin bana sataşanlara sende karşılık verir yanımda olurdun.Canım ciğerim benim uzun bir süredir evet 3 yada 4 senedir beraberiz dile kolay değilmi iyisiyle kötüsüyle ne günlerimiz geçti.Caponum benim derslerine iyi çalış belki siyasal kazanırda gelirsin ankaraya o zaman daha derin siyasi tartışmaları paylaşırız.İlk defa cc yi bırakıyorum diyen birine hoşçakal msj ı yazıyorum istemiyerekte olsa...Bunu yazmak istemezdim çünkü gitmen beni üzüyor.Sen ve senin gibi nice kardeşim cc yi bıraktı biz eski tüfekler hala devam resmen hastalık gibi ama sanırım bizimde jübile zamanımız geliyor çünkü ne idüğü belirsiz tipler doldu buralara.Yaş ortalaması cidden düştü 90 doğumlulara kadar ve hatta daha aşağısına kadar indi.Siyasi tartışmalara bile giremiyorum adam akıllı kapışacak kimse kalmadı.Paso geyik çeviriyoruz bar1 de başkada bişi kalmadı zaten eski dostlar için giriyorduk ama görüyorumki herkes teker teker bizi terkediyor...Umarım bu sene iyi hazırlanır ve biryerlere girersin.Aramızda bazen sert tartışmalarda geçmiş olabilir seni üzdüysem beni bağışla yavru kurt um seni özleyeceğim

TanerLion

TanerLion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2006 Pzt 14:26:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
[

aman aman çocuğa bakın ne güzelde yazmış tel nosunu cicili bicili...tabi ne amaçla verdiği önemli  gidiyosan git kardeşim neden forum kirliliği yapıyosun ? amnacın en reklam yapmak mı?

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir