ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 21:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   SanaL Aşk ve Gerçek Sevgi
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 11:40:16      SanaL Aşk ve Gerçek Sevgisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Bir insan gerçekte hiç görmediği birine karşı sevgi duyabilir mi?
"Sevgi beklentisiz ve çıkarsızdır" der Fromm..Bu yazının amacı, İnternet te yaşanan aşkların benzersiz olduğunu kanıtlamak değil. Sonuçta insanlar aynı insanlar ve ilişkilerin niteliğini belirleyen yine onlar. Ancak söylemek istediğim, İnternet in insana verdiği sınırsız özgürlük duygusu ve fantazileri gerçekleştirmek için mükemmel bir araç olduğu hissi. Başlangıçta ve bazen asla bunun farkına varamıyorsunuz. Ancak bu duygu davranışları ister istemez etkiliyor. Ve siz bakıyorsunuz ki gerçek hayatta oynadığınız rollerden sıyrılmış gerçekte olmak istediğiniz insan oluvermişsiniz. Ve siz önce kendinize sonra da karşınızdakine karşı dürüst olduğunuz sürece ilişki gerçekten dürüst ve çıkarsız bir hale geliyor.Artık olduğunuz gibi kabul edildiğiniz duygusuyla karşınızdakini olduğu gibi kabul etmeye başlıyorsunuz. Anlattığınız düşünceleriniz ve duygularınız o kadar içten, bir o kadar bakir ve el değmemiştir. Gerçek yaşamda olamayacak kadar hızlı yol almışsınızdır kısacık bir zaman içinde. Karşınızdaki kesinlikle doğru kişidir, çünkü siz onunla konuşmaya devam etmektesiniz. Sabahlara kadar birlikte aslında hiç aşanmamış bir yaşamı paylaşmaktasınızdır. Yıllardır baskı altına aldığınız dürüst tepkiler vermeye başlarsınız. Onunla birlikte olmaktan ne kadar çok hoşlandığınızı, onunla birlikte kendinizi çok iyi hissettiğinizi anlatırsınız. Bu duygularınız karşılıklıdır ve aranızda önceleri beklentisiz bir dostluk doğar ve sonra bu yavaş yavaş sevgiye dönüşür. Siz belkide evlisinizdir ve belki karşınızdaki kişi gerçekte asla birlikte olmayı düşünmeyeceğiniz yaşta veya sosyal statüde olabilir.Ve hatta siz İstanbul da ve sevgiliniz Brezilya da olabilir. Ne farkeder ki, ihtiyacınız olan sarılmak için bir beden degildir. Aradığınız ve istediğiniz, sizi sizin kadar iyi anlayan birine karşı duyduğunuz sevginin o, zaman ve mekan tanımaz sıcaklığıdır. Bir elmanın bir yarısı siz diğer yarısı "o" dur.
Size "Bu rüyadan hiç uyanmasak" der, siz de ona "Bu bir rüya değil" dersiniz, rüya içinde bir gerçekliği yaşadığınızı bilerek.
Birlikte idealinizdeki evi bulur ve içini eşyalarla donatırsınız. Kocaman bir koltuğun üzerinde birbirinizin saçlarını okşar ve küçük sevgi öpücükleri kondurursunuz dudaklara. Bilgisayarın soğuk ve soluk ekranı karşısında o öpücüğü hissedersiniz dudaklarınızda, ve gerçek olan hiç bir öpücük bu kadar derinden sarsmamıştır sizi daha önce.
Sonra; "sana tuhaf gelecek belki ama" dersiniz,
"Seni seviyorum"...
Ekrandaki cevap mutlulukların en güzelini yaşatır size
"Ben de seni seviyorum"
Sonra ne mi olur?
Bilmem..
Bu sorunun binlerce cevabı var. Bu yazının konusu İnternet üzerinde yaşanan sevgilerin nasıl başlayıp nasıl bittiğini irdelemek değil. Sanal sevgileri bir masaya yatırıp psikolojik tahliller yapmak hiç değil. Sadece İnternet te yaşanan "Sanal aşkların" günümüzde yaşanan bir çok aşktan çok daha gerçek olduğunu anlatmak.Belki hayatınızın aşkını İnternet üzerinde bulabilirsiniz. Belki de bulamazsınız. Ama eğer o doğru kişiyi bulursanız, sakın "Yarın bir başkasını bulurum" kolaycılığına kaçmayın.
Bulamayabilirsiniz.

Ona sahip çıkın ne pahasına olursa olsun !

ECE TEMELKURAN

ISnoopyXLeCman

ISnoopyXLeCman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 13:30:15sohbet oyun linki
 Abem ßu Harika ßirşey Hak Veriyorum ve Çok güzeL ßen okuLdada ßu Kadar Yazı okumamıŞTım ama Harika ßirşey SanaLda a$k Yaşamak Çok güzeL ßirşey

aysul

aysul resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 17:03:41sohbet oyun linki

99 dan bu yana internet kullanıyorum çok kereler aşık oldum :)) çok güzel aşklardı, hüzünle sonuçlanan. ve sonunda şubat ayında onunla tanıştım başlarda oyun gibiydi elbet buda diğerleri gibi bitecek derken birde baktık 7 ay geçmiş bile evlenmeyi düşünüyoruz şimdi :) onu çok seviyorum, Allah herkese nasip etsin diyorum sanal aşk yalan diyenler kendileri yalanın içindeler farkında değiller...

Saygılar

semooo

semooo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 17:29:13sohbet oyun linki
 haklısın walla gerçek aşklardan çok daha iyi sanal aşk bende aşığım hemde sanaldan tanıştığım birine vede bu duyguları daha önce hiç tatmamıştım sewiom onu hemde deli gibiiii

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 13:11:54sohbet oyun linki

·ISnoopyXLeCman· :
 Abem ßu Harika ßirşey Hak Veriyorum ve Çok güzeL ßen okuLdada ßu Kadar Yazı okumamıŞTım ama Harika ßirşey SanaLda a$k Yaşamak Çok güzeL ßirşey

kardeşim sanalda aşk gibisi yok ama giderken ve biterken isanı bi enkaz haline dönüştürüyor ama yinede inadına inadna seviyorum o bilgisayar ekranından seni seviyorum öptüm demesi bile mutlu etmeye yetiyor

Ekinoks88cc

Ekinoks88cc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 13:12:16sohbet oyun linki

BİLMEMKİ                                                

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 13:13:13sohbet oyun linki
aysul :

99 dan bu yana internet kullanıyorum çok kereler aşık oldum :)) çok güzel aşklardı, hüzünle sonuçlanan. ve sonunda şubat ayında onunla tanıştım başlarda oyun gibiydi elbet buda diğerleri gibi bitecek derken birde baktık 7 ay geçmiş bile evlenmeyi düşünüyoruz şimdi :) onu çok seviyorum, Allah herkese nasip etsin diyorum sanal aşk yalan diyenler kendileri yalanın içindeler farkında değiller...

Saygılar

tebrik ederim arkadaşım seni ne mutlu size allah tamamına erdirsin ne diyeyim

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 13:15:16sohbet oyun linki

·semooo· :
 haklısın walla gerçek aşklardan çok daha iyi sanal aşk bende aşığım hemde sanaldan tanıştığım birine vede bu duyguları daha önce hiç tatmamıştım sewiom onu hemde deli gibiiii

ne mutlu sana arkadaşım hep mutlu olursun dileğim bu

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 13:16:38sohbet oyun linki
·Ekinoks88cc· :

BİLMEMKİ                                                

arkadaşım nooldu??? üzgün ve de kafan karışık gibi

Christinaa

Christinaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 00:33:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ismoşummm çok güzel ve kapsamlı bi konuya değindinornegın yukardakı "aysul" arkadasımızın dusuncesıne katılıyorum ben

"99 dan bu yana internet kullanıyorum çok kereler aşık oldum :)) çok güzel aşklardı, hüzünle sonuçlanan. ve sonunda şubat ayında onunla tanıştım başlarda oyun gibiydi elbet buda diğerleri gibi bitecek derken birde baktık 7 ay geçmiş bile evlenmeyi düşünüyoruz şimdi :) onu çok seviyorum, Allah herkese nasip etsin diyorum sanal aşk yalan diyenler kendileri yalanın içindeler farkında değiller..."

arkadasım ömur boyu mutluluklar dılerım.

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir