ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

27 Mayıs 2024, Pazartesi 14:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Ses efekti
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 02:16:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Kulağa hoş geliyor ...  :))

KarizmaErr

KarizmaErr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 12:14:57sohbet oyun linki
Güzel bir düşünce fakat olumsuzluklarıda göz önünde bulundurmak zorundayız.Mesela 20 kişilik bir odada herkesin bir ses efekti yaptığını düşünebiliyormusunuz.Benim şöle bir önerim var!Diskoda veya Bar da veya diğer odalarda müzik çalsa nasıl olur?Saygılar....

KarizmaErr

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 12:20:06sohbet oyun linki
Bence aksiyonlara kafa atma olayınında eklenmesi lazım  bu sayede iyi bir satış yapılabilinir ..

aRiFpReNsSs

aRiFpReNsSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 01:28:50sohbet oyun linki

nefercim ben ahsuhauahahha desem olur mu aceba

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 02:33:22sohbet oyun linki
Öneriler guzel fakat sadece disco ve barda mı muzık calmalı yanı? Yanı ne bıleyım cafelerde muzık calmıyormu? Sonra ne tür muzık calacagına kım karar vercek? Elbette calan muzıgı begenmıyen arkadaslar olcaklar. Yanı bu ıstegın yanı sıra sen sımdı jukebox falan koyalım dıye cıkarsan hıc sasmam KarizmaErr. Neyse sonucta sadece bır onerı oldugu ıcın elestırıyorum sahsi algılama. Eleştıren bırılerıde olmalı ((:

KarizmaErr

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 12:31:12sohbet oyun linki
yok comperia sadece düşüncelerimi söyledım heryerde değişik efekterın olması guzel olurdu mesela düşünsene plajda dalga sesı yada plaj aksamları yakamoz olması :) bar ın veya cafenın djlerı olabılır .Birde şeyi düşünüyorum esmer tipler olsa ne kadar güzel olurdu diye

maniax3131

maniax3131 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 22:54:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nefercim gerçekten züper olurdu düşünsene seslli tipleri daha bi renk gelirdi cc ye

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 23:38:50sohbet oyun linki

yapmakta olduğunuz şey CHAT...gidin gerçek denizde dinleyin dalgayı,gerçek kız arkadaşınızın elini tutun,beraber gidin çay için...müzik istiyorsanız konsere götürün..efekt mefekt diyip sıkmayın canımı daha ne istiyorsunuz? iyi bari vücudunuzun bazı kısımları ile pc yi senkronize edin tipler dokunduğunda gerçek gibi hissedilsin..içecekleri içiyoruz sanın sonra pc den ayrıldığınızda moron moron dolanınyahu cidden kıllık olsun diye yazmıyorum bi düşünün nedir aga nedir varmaya çalıştığınız yer?kendinizi o kadar kaptırdınızki bunun altına yığınla savunma mesajı gelir şimdi...hadin güzel ülkemin ses efektimsi güzel insanları..eşsiz HAKLI savunmalarınızı ve yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum dediğim gibi siz normalseniz ben anormalim

KarizmaErr

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 15:25:19sohbet oyun linki
rasqutin o zaman hiç sohbet etmeyelim gidelim konusacak birilerini bulalım reelde.

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 16:24:26sohbet oyun linki
neyse...anlamanızı beklemiyorum
CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir