ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 15:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   BRUISER Nickli Kişinin Terbiyesizliği...
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 05:49:15sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

abiler ablalar dogru buruıser istedıgı kişiyi almakta özgürdür

bu konuyu bu kadar uzatmanın anlamı yok

Saygılarımla

Vieri 19

FARMERS

FARMERS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 17:09:50sohbet oyun linki

tanerlion o kadar saçma bi başlık açmışsın ki hem güldüm hem kızdım.güldüm şu yüzden: başkan istediğini alır istediğini almaz.ayrıca odadayken ,eğer birisi üye olmak isterse, bizlere sorar şu nasıl birisi üye olmak istiyo diye.seni üye yapmamış diye sinirini foruma başlık açıp çıkarmaya çalışıyosun.böyle bişeyi forumda yazıp gövde gösterisi yapmaya çalışman gülünecek cinsten.

kızdım şu yüzden: başkana ettiğin laflar yenilir yutulur cinsten değil.üstüne üstlük burda görüşlerini paylaşan diğer buruiser yandaşı arkadaşlara da hakaretler ediyosun.umarım bu yazımdan sonra bana da edersin.

yaşının gerektirdiği olgunluğa ulaşamamışsın.Allah ıslah etsin

Ricor

Ricor resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 18:08:32sohbet oyun linki

tanerlion ağzından çıkanı kulağın duymuyor herhalde. bir insana iftirayı ancak kimler atar herhalde tahmin edebilirsin. sende onlardansın herhalde. o kadar çok istiyosan bas parayı aç bitane kendine özel kulüp. istediğini al istemediğini alma. almadıklarından biri senin yaptığın gibi forumda bi başlık açıp sana iftira attığında görelim bakalım seni. ama sen BURUISER arkadaşımızın ADAMLIĞI ile cevap veremessin. sadece hakaret edersin... seviye meselesi işte yapcak bişey yok. davul bile dengi dengine çalar. sen git kendi denklerinle uğraş.

BURUISER başkan aynen devam. adamlığını en iyi ben bilirim. boşver bunlar gibileri. biz neler gördük nelerrrr.

BURUISER

BURUISER resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 22:30:50sohbet oyun linki

ARKADAŞLAR BEN ARTIK BU KONUYA DUYARSIZ KALIYORUM ÇÜNKÜ ; EMİNİM Kİ TANERLİON  DA YAPTIĞI HATANIN FARKINDA DIR ÜSTELEMEZSENİZ SEVİNİRİM.

YAZDIKLARINIZI SAVUNMA OLARAK DEĞİL TANIŞMA OLARAK ALGILIYORUM VE SİZLERİ TANIDIĞIMA  ÇOK MEMNUNUM TEŞEKKÜRLER

xxonestepcloserxx

xxonestepcloserxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 22:51:45sohbet oyun linki

konu ne  heheh anlamadımkı onucun bos gec salla gıtsın heheeeeeeeeeeee

MerCaN_DeDe

MerCaN_DeDe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2006 Çar 17:08:35sohbet oyun linki

Kesinlikle rencide etme bir saldırı olarak görmeyin ama birşey sormak isterim.... Ha odaya girmek istediğim vs falanda algılamayın rica edicem :)

Birşey sormak isterim daha önce Oda başkanı arkadaşım bana sizi odamızda görmekten memnun oluruz dediler ve üye yaptılar daha sonrasında odaya girmek istediğimde odaya üye olmadığımı anladım 1 gün sadece 10 15 dakika katılmıştım kendilerine... Bir arkadaşımızda biraz agresif tavırlarla karşılamıştır beni konuyu anlamadığım için merak ederek sormak istiyorum ... Neden böyle birşey oldu ???

CC sohbet icin buraya
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir