ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 08:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Ne O Nede Bu !!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0aGenT0

0aGenT0 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 14:41:38      Ne O Nede Bu !!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 Şu Ajan İyi Bu Ajan Pasif  Diyerek Bir Ajanı Aşagıya Çekip Digerini El Üstünde Tutmanın Bir Anlamı Yok Sonuçta Bu Siteye Emek Veren,Gerektiginde Uykusuz Kalan İnsanlar Bu Yüzden Ufak Bir Hatadan Dolayı Ayırım Yapmak Yanlış Eger Huzurlu Bir Şekilde Sohbet Ediyorsak Bunu Tüm Ajan Arkadaşlara Borçluyuz.Lafı Fazla Uzatmadan Kendilerine Teşekkür Ediyorum.

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 17:49:07sohbet oyun linki
sızın  mesajınız  benı yüreklendırdı  bırakmayı  düşün dügüm  ajanlıgı  daha çok  sevıyorum şimdı  vesızın   gıbı  düşünse  herkes  cc de  insanlar  sohbetı bırakıp ajanlara  kavgayı laf  söylemeyı  mezıyet  sayar olmuş  karalamayı bızlerınde  ınsan  oldugunu unutmasalar  keşke  tşk  

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 17:53:29sohbet oyun linki

sızın  mesajınız benı  yüreklendırdı  nerdeyse  bırakacaktım  ajanlıgı   cc  de  herkes sohbetı bırakıp  ajanları  nasıl karalasak  nasıl  gavga etsek onun peşinde    bızlerınde   hatalarımızla  kusurlarımızla  bır ınsan  oldumuzu unıuutmasalar  keşke   tşk

Rudex

Rudex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 18:59:33sohbet oyun linki

Agent size canı gönülden katılıyorum her kelimenizi harfiyen destekliyorum tşkler

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 19:03:09sohbet oyun linki
xxlaydxx :

sızın  mesajınız benı  yüreklendırdı  nerdeyse  bırakacaktım  ajanlıgı   cc  de  herkes sohbetı bırakıp  ajanları  nasıl karalasak  nasıl  gavga etsek onun peşinde    bızlerınde   hatalarımızla  kusurlarımızla  bır ınsan  oldumuzu unıuutmasalar  keşke   tşk

Güçlükler, Başarının Değerini Artıran Süslerdir.

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 19:09:45sohbet oyun linki
Hiçbir Zafere Çiçekli Yollardan Gidilmez.

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 20:52:55sohbet oyun linki
Burda Anlamsız Kavgalar Yapılıyor Artık userlar ve Ajanlar Diye İkiye Ayrılmışsınız Hiç Gerek Yok Bence Mantıklı Davranmalısın Mantık Her Şeyin Üsütündedir
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir