ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 23:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Nick Çalma ve ChatCity nin güvenliği hakkında ÖNEMLİ
 <<1234567891011 1213141516171819>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2007 Sal 00:56:24sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bir Nickinize Sahip Çıkamıyorsunuz

Peeg

DarkSlateGray

DarkSlateGray resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 17:56:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
:) zaman cok cabuk ilerliyor.. ama şunu bilin artık o kadar kolay olmuyor nick calma.onceden bu işi bende yapıyordum:))). ama zaman gectikce degmiyeceni anladım.ve şu bir gercek cc den koptum  sogudum. şimdi daha iyi anlıyorum o nick calma cok sacma ve gordüklerini kıskanma imiş:) bu konuda N_O_A  bey ile baya bir sürtüşmemeiz olmuştu. cok iyi biriydi . okursa hatırlayacaktır beni:)..sacma bir iş oldunu şimdi daha iyi anlıyorum:)    özür dilesem ki ne gecen gecmiş olmuş ve bitmiş bu konuda herkesten özür diliyorum  

murat07070707

murat07070707 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 18:10:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
cc03 :

Arkadaşlar, son dönemlerde "şu veya bu şekilde nickim çalındı" şeklinde, hatta bir kısmı ChatCity nin güvenliğini sorgulayan emailler alıyoruz. Bir kaç defa da CC-Forumda buna benzer konulara şahit oldum...

Şimdi bu güvenlik konusunu netleştirmek istiyorum... Dileğim bundan böyle kimsenin aklında bir soru işareti kalmasın ve daha önemlisi hiç kimse bundan böyle CC nin güvenliğini sorgulamasın...

ChatCity de Parolalar %100 güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir ve kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilmesi mümkün değildir...

Buna karşılık CC kullanıcılarının da, nicklerinin başkalarının eline geçmemesi için bazı sorumlulukları bulunmaktadır... Malesef nicklerinin çalındığını iddia eden kişiler, kendi güvenliklerini sağlamak için üzerlerine düşen çok basit yükümlükleri yerine getirmiyorlar...

CC de hiç kimse bir başkasının parolasını çalamaz. yeter ki

1. "12345", "asdfg", "qwerty", "1q2w3e" gibi veya "fenerbahce", "3subat1982" (kişinin doğumgünü) gibi  tahmini çok kolay parolalar kullanılmasın. Özellikle, kullanıcı ismiyle aynı parolayı kullanarak, "gel de parolamı çal" demeyin.

2. Sitemizde kullanılan parola, internette güvenliği % 100 olmayan birtakım başka sitelerde kullanılmasın... Asla başka bir sitede kullandığınız şifreleri ChatCity Parolası olarak kullanmayınız...

3. Kişi kendi iradesiyle bir takım kurumlara, internet sitelerine veya kişilere parolasını vermesin veya ağzından kaçırmasın... (ChatCity ortamında dahi hiç kimsenin (ajan dahi olsa) bir başka kimseye parolasını sorma yetkisi yoktur...)

4. Yukarıdaki maddede geçmesine rağmen ısrarla vurgulamak için ayrı bir madde olarak tekrar belirtiyorum: Kişi, yine kendi iradesiyle "Al benim nick imi bir süre sen kullan" şeklinde tamamen kendi isteğiyle parolasını başka bir kişiye vermesin...

Kullanıcılarımızdan bir kısmının eposta adreslerindeki güvenlik  açıkları sebebiyle "parolamı epostama gönder" özelliğini de bir iki ay önce askıya aldık. bunu da hatırlatmak istiyorum...

Takdir edersiniz ki kişilerin parolalarını tüm uyarılarımıza rağmen basit seçmeleri veya koruyamamaları bizim sorumluluğumuzda değil ve bu konuda defalarca uyarılarda bulunduğumuzu hatırlatmak istiyorum..

Tüm ChatCity kullanıcılarını yukarıdaki hususlarda gerekli önlemleri almaya ve daha dikkatli olmaya davet ediyorum...

Saygılarımla, CC03

kempilo

kempilo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2007 Çar 11:50:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
         HAKLISIN

djhayall

djhayall resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2007 Çar 11:54:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
karaktersizler kişiliksizler yapar onları zaten bi başkasının nickinle girir bide erkeler lütfen kız tipinde GİRMEYİN BEAA BENCE O GİRENLER KENDİLERİNİ KADIN TARAFINA BASKISI VARR Kİ GİRİYORLAR

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2007 Pzr 02:08:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·djhayall· :
karaktersizler kişiliksizler yapar onları zaten bi başkasının nickinle girir bide erkeler lütfen kız tipinde GİRMEYİN BEAA BENCE O GİRENLER KENDİLERİNİ KADIN TARAFINA BASKISI VARR Kİ GİRİYORLAR

hassos

hassos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2007 Pzr 02:57:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
dogru diyorsun herkesin agzı bozlmuş yakışmıyor

hassos

hassos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2007 Pzr 04:01:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

askiminrenqi

askiminrenqi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2007 Pzt 14:02:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
sen efendi efendi sohbetini et. kimse gelip şifreni çalmaz.

elestirmen

elestirmen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2007 Pzt 15:07:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nickleri verin arkadaşlarınıza onlar kullansın şifresinide unutunca basın yaygarayı nickim çalındı diye

Nicklerinize sahip olamadığını için

10 üzerinden  0,1

CC sohbet icin buraya
 <<1234567891011 1213141516171819>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir