ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Mayıs 2024, Çarşamba 18:00   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Nick Çalma ve ChatCity nin güvenliği hakkında ÖNEMLİ
 <<12 3456789101112...19>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

wiLLpower35

wiLLpower35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2006 Cmt 12:37:33sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Slm  Sayın cc03 bende şu an güzel bayanın  fikirlerine katılıyorum XBriLLiantgrirLX Yazdığı uyarı mukabilindeki notu hoşuma gitti.Gerçekten benimde bildiğim çok aile bu konudan dolayı kopma noktasında,sizlerde sanırım atasınızdır heralde.Genç olsun orta yaşlı olsun çoğu insanı etkilediniz Pc başından bazı arkadaşları kaldıramıyoruz.Yazık derslerinden kalanlar işlerinden olanlar bile var.Ya ben şahsen bir beklentim olduğundan değil sayın cc03 ama bir düşünün diyorum.Hoşcakalın.

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2006 Cmt 13:49:29sohbet oyun linki

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle sizlere hangi başlık altında hangi konulara değindiğinizi hatırlatarak yazıma başlamak istiyorum.Konumuz Nick Çalma ve Chatcity nin Güvenliği.Doğru başlık altında,doğru konulara değinirsek,sanırım dilek,öneri ve sorunlarımıza daha kolay çözüm bulup bir sonuca varabiliriz. 

Arkadaşlar,chatcity nin bağımlılık yaptığından,bazı ailelerde çeşitli sorunların doğduğundan bahsetmişsiniz.Olası şeyler bunlar.Fakat Bu sorunların  Chatcity Yönetimini ve Kullanıcılarını yakından uzaktan alakadar edeceğini düşünmüyorum.Sizinde düşünmeniz bana biraz komik geliyor açıkcası.Bir birey eğer kendi sorumluluklarını bilemeyip,hayatını düzene oturtamayacak kadar başarısız ise bunun sorumlusu Chatcity veya başka bir platform değildir.Bu tamamen bireyin kendi sorumluluğu dahilinde bir sorundur.Ailesinden aldığı eğitim,kişisel gelişimler itibari ile her birey kendinden sorumlu ve bilinçli olarak davranmaya önce kendine yükümlüdür.Her insanın kendine has Zekası ve insiyatif kullana bilme yetisi vardır.(Zeka=Kalıtım+Çevre)İsterseniz Chatcity Uyandırma Servisi ve Psikolojik hizmetler birimi kuralım :)

Arkadaşlar tekrar hatırlatmak istiyorum.Doğru konu başlığı altında doğru mesajlar yazmaya özen gösterelim.Aksi taktirde düşüncelerimiz ve önerilemiz ses getirmeye bilir.

Nick çalma konusunda  kişisel görüşümüde sizlerle paylaşmak istiyorum.Bilinçli insanlar nick lerini ve şifrelerini kimse ile paylaşmaz ve bu doğrultuda,kendi aralarında nick takasları yapmadıkça,tahmin edilebilir nick  şifreleri kullanmadıkça kimsenin nick i ne çalınır nede kullanılır.Bu konuda gönül rahatlığı ile Login olabilirsiniz :)

Hepinize saygılar Görüşmek üzere.

Roen♣

cc03

cc03 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 05:22:40sohbet oyun linki

wiLLpower35 ve onun deyimiyle sayın "güzel bayan" XBriLLiantgirLX ,

Neden benim içimde sizin aynı kişi olduğunuz yönünde güçlü bir his var

Başlıkları doğru takip edelim ve Roen in dediği gibi neyi nereye yazacağımızı bilelim arkadaşlar... Yoksa karma karışık bir foruma sebep olursunuz... Size veya sana  ait yukarıdaki mesajları ibret olsun diye burada bırakıyor, geceleri yıldız bekleyen yıldız adayı olan diger nicklerini burada deşifre etmeyerek sana karşı iyi niyetimi ispatlamak istiyorum

Hoş Kalın

Konumuza dönüyorum:  Nick ve şifre çalınması kullanıcıların kendi ihmalindendir... Unutmayalım...

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 21:05:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2006 Pzt 14:33:22sohbet oyun linki
cc03 :

wiLLpower35 ve onun deyimiyle sayın "güzel bayan" XBriLLiantgirLX ,

Neden benim içimde sizin aynı kişi olduğunuz yönünde güçlü bir his var

Başlıkları doğru takip edelim ve Roen in dediği gibi neyi nereye yazacağımızı bilelim arkadaşlar... Yoksa karma karışık bir foruma sebep olursunuz... Size veya sana  ait yukarıdaki mesajları ibret olsun diye burada bırakıyor, geceleri yıldız bekleyen yıldız adayı olan diger nicklerini burada deşifre etmeyerek sana karşı iyi niyetimi ispatlamak istiyorum

Hoş Kalın

Konumuza dönüyorum:  Nick ve şifre çalınması kullanıcıların kendi ihmalindendir... Unutmayalım...

nick ve sifre calinmasindan ziyade ortada birakilan esyalarin kaybolmasi demek daha dogru olur sanirim. haftada bir msni hacklenen arkadaslarin cc acountlarinin da el degistirmesi cok normal sanirim. benim merak ettigim burada onlarca ornegi yazili iken yada bu kadar uyari yapilirken neden bununla ilgili bir onlem almak yerine (daha mantikli, 2 deneme ile bulunmayacak sifreleme buna ornek verilebilir) hersey olduktan sonra yakinirlar. hazir yeri gelmisken yukarida sizin verdiginiz ornekteki arkadaslara sunu soylemek isterim. yildiz vs gibi aksiyonlari cafede cok takilanlar yada gece online olanlar gibi bos seylere baglayan kisiler, kendileri olsalar (sahte sahte bi suru kimlikle dolasmasalar yani) birde toplum adabina uygun hareket etseler bu yakinmalara hic ihtiyac duymayacaklarini dusunuyorum. bu soylediklerimden de bisey anlamayacaginiz icin sizlere cafe1de iyi nobetler diliyorum.

aleyal

aleyal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2006 Sal 00:07:13sohbet oyun linki

Arkadaşlar nicki boşwerin bana yardım edin Allah ınızı severseniz ZORLUBATUHAN Msn mi hackledi ya ikisinide hackledi yardım edin bişeyler yapın Allah ın adını verdim Allah Rızası için Gözünüzü sevim Lütfeeeen

aleyal

aleyal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2006 Sal 00:08:18sohbet oyun linki
CC03 Abi bana yardım et Başkan abim Saygılar abim Lütfen Yardım et abiiii

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2006 Sal 14:42:46sohbet oyun linki
aleyal :

Arkadaşlar nicki boşwerin bana yardım edin Allah ınızı severseniz ZORLUBATUHAN Msn mi hackledi ya ikisinide hackledi yardım edin bişeyler yapın Allah ın adını verdim Allah Rızası için Gözünüzü sevim Lütfeeeen

Konuyla Ne Alaka ? Adam Bi Sayfa Dolusu Uyarı Yaptı Msn in Hacklendiyse Forumun Göz Zevkini Niye Bozuyorsun?

Şefim Tekrar Nickin Çalınmasından Bahsetmişsiniz.İhmal Demişsiniz İhmal İle Pek Bi Bağlantı Yok Sanırım Online Olmayan Nickin Çalınması Bir İhmal midir ?

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2006 Çar 01:29:24sohbet oyun linki
aleyal :

Aleyal  Msn Şifreni Kırmamı Neden Cc ye Taşıyosun...

Desene  Küfretım Msn den, Oda Benım  Msn Kırdı Die

Cc Şifrene Felan Bısı Yapacak Kadar. Değilim. Zaten.

Böyle Devam Edersen Daha Çok Kırılır.
Face Mail Yedin Olum..

Son Bir Şey  ; Bu İyiliğimi Unutma Şifrenın İlk Rakam ı  "1"  Sürekli Dene  Belki Olur 

wiLLpower35

wiLLpower35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2006 Çar 13:59:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
slm.sayın cc03 mesajınızı aldım fakat ben vipli olmadığım için size en kolay burada ulaşırım amacıyla yazdım eğer gereksiz rahatsız ettiysem gerçekten özür dilerim, fakat yazdığım konularda gerçekten şahit olduklarım var tabiiki nik çalma çirkin bişi onlarıda kınıyorum başarılar diliyorum tekrar saygılar......
CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112...19>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir