ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 04:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Nick Çalma ve ChatCity nin güvenliği hakkında ÖNEMLİ
 <<123456 78910111213141516...19>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mallbora21

mallbora21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Tem.2006 Per 11:29:57sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Hmm demek nickte caliorlarr

coyote

coyote resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 09:52:21sohbet oyun linki
  arkadaşlar bence bu iş hackle olmuyo çünkü nick çalmak o kadar kolay bişe değil bu benim görüşüm ama benim nick çalınırsa  en fazla ikiş sonra geri alırım bu işler böyle ilerler  nikinizi .çalan kişi mutlaka sizi tanıyodur  hepinize iyi günler

beyazkus1994

beyazkus1994 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2006 Per 14:06:35sohbet oyun linki
ala ala benimde nickim geçen hafta banlandı sinir oldum ama o ara çalındı görüyonmu yok kızlara terbiyesiz laflar etmişim töbe töbe..

ekinoks88

ekinoks88 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 00:50:05sohbet oyun linki

aynısı benin başımada geldi  dün akşam ben geri aldım  nickimi amma neden yapıolar bilmiom yok gıcıkmışımda tüyüne gitmişimde nickimi çalmış benim tanıdığımdı ama aslamı asla parolamı vermedim devrim teknoloji her zor işin bir kolay yanı vardır çalmakta bilene çok basittir ama sinir oluom bu olaylara

ISnoopy

ISnoopy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2006 Pzt 17:21:01sohbet oyun linki

OnLarı ßir GüzeL Dövmek Lazım ::@

Mavishowxxx

Mavishowxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2006 Pzt 17:27:05sohbet oyun linki
1-Basit Kişilerin Nickleri Çalınmaz...EkinUnutma!

LeCman

LeCman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2006 Çar 10:27:02sohbet oyun linki
ßu GünLerDede Pek Nick ÇaLınıyor ! Lütfen Arkada$Lar YapmayaLım...

12work

12work resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Tem.2006 Cmt 11:08:52sohbet oyun linki
cc03 :

Arkadaşlar, son dönemlerde "şu veya bu şekilde nickim çalındı" şeklinde, hatta bir kısmı ChatCity nin güvenliğini sorgulayan emailler alıyoruz. Bir kaç defa da CC-Forumda buna benzer konulara şahit oldum...

Şimdi bu güvenlik konusunu netleştirmek istiyorum... Dileğim bundan böyle kimsenin aklında bir soru işareti kalmasın ve daha önemlisi hiç kimse bundan böyle CC nin güvenliğini sorgulamasın...

ChatCity de ccParolalar %100 güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir ve kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilmesi mümkün değildir...

Buna karşılık CC kullanıcılarının da, nicklerinin başkalarının eline geçmemesi için bazı sorumlulukları bulunmaktadır... Malesef nicklerinin çalındığını iddia eden kişiler, kendi güvenliklerini sağlamak için üzerlerine düşen çok basit yükümlükleri yerine getirmiyorlar...

CC de hiç kimse bir başkasının ccparolasını çalamaz. yeter ki

1. "12345", "asdfg", "qwerty", "1q2w3e" gibi veya "fenerbahce", "3subat1982" (kişinin doğumgünü) gibi  tahmini çok kolay parolalar kullanılmasın. Özellikle, kullanıcı ismiyle aynı ccparolayı kullanarak, "gel de parolamı çal" demeyin.
  2. Sitemizde kullanılan ccparola, internette güvenliği % 100 olmayan birtakım başka sitelerde kullanılmasın... Asla başka bir sitede kullandığınız parolanızı ccParola olarak kullanmayınız... Ve yine Superonline Login de kullandığınız şifrenizi kesinlikle ChatCity de ccparola olarak kullanmayınız...

3. Kişi kendi iradesiyle bir takım kurumlara, internet sitelerine veya kişilere ccparolasını vermesin veya ağzından kaçırmasın... ChatCity ortamında dahi hiç kimsenin (ajan dahi olsa) bir başka kimseye ccparolasını sorma yetkisi yoktur...

Kullanıcılarımızdan bir kısmının eposta adreslerindeki güvenlik  açıkları sebebiyle "ccparolamı epostama gönder" özelliğini de bir iki ay önce askıya aldık. bunu da hatırlatmak istiyorum...

Takdir edersiniz ki kişilerin ccparolalarını tüm uyarılarımıza rağmen basit seçmeleri, veya koruyamamaları bizim sorumluluğumuzda değil ve bu konuda defalarca uyarılarda bulunduğumuzu hatırlatmak istiyorum..

Tüm ChatCity kullanıcılarını yukarıdaki hususlarda gerekli önlemleri almaya ve daha dikkatli olmaya davet ediyorum...

Saygılarımla, CC03

CcLeCman

CcLeCman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2006 Pzr 19:17:08sohbet oyun linki
NasıL ÇaLıyorLar Ki anLamadım :(

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2006 Sal 17:06:13sohbet oyun linki
bunları aslında varya cc ye sokmucan da öyle bir sey olsada ilk ben destiklicem zaten 
CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910111213141516...19>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir