ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
26 Nisan 2024, Cuma 20:28   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

DawsonCreek> Forum Mesajları
    DawsonCreek'e ait Toplam 1311 Forum Mesajı var
<<1...100...118119120121122123124125126127128 129130131132>>

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >BAK ŞU KONUŞANLARA :)))>
  13.Eyl.2008 Cmt 23:37:42
fiogf49gjkf0d
iyide ben şu anda singapurdayım yaa yetişecem kavgaya ilk işim ösköyü vurmak ıngağğğğğğğğğğ ıngağğğğğğğğğğğğğğğğğğ

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Eskiler Külübü Kurma Fikri>
  11.Eyl.2008 Per 18:10:47
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar külüp en kısa zamanda açılacak Allahtan bir mani gelmez ise külüp adı  NİŞANTAŞI olacak başkanı da olacak... yorumlarınızı düşüncelerinizi bu konuyla alakalı hala bekliyorum yazmak isteyen arkadaşlar varsa buyursun....

Not:Bu konu  dışında gereksiz yazan arkadaşlar var , lütfen yazmasınlar konumuz belli o konu ile ilgili fikri olan arkadaşlar yazsın .

CC formda geyik muhabbeti bulunmakta konu dışında yazan, yada yazacak arkadaşlar orda yazsın....

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

10.Eyl.2008 Çar 09:12:48
fiogf49gjkf0d

Alınan tepkiye göre külübümüz kurulacak inşallah  külübün özellikleri süpriz kalsın şu anda, sadece başkan belirlememiz lazım.. buyurun başkanı belirleyelim.

Not :Arkadaşalar ben başkan olmak isterdim  lakin , forma yazı yazan arkadaşlar arasında başkanlığı benden daha iyi yapabilecek arkadaşlar var dolayısıyla ben başkanı sadece desteklerim....

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

9.Eyl.2008 Sal 10:57:58
fiogf49gjkf0d

Bileydin düşüncelerin güzel ben katılyorum hepsine .

çoğunluk neyi uygun görürse onu uygulayacağız, şu anda senin yezdığın tüm düşüncelere katılyorum ben ayrıca külüp başkanınıda çoğunluk seçecek çoğunluktan kastım eski ve belirgin üyeler...

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

9.Eyl.2008 Sal 08:57:20
fiogf49gjkf0d

Robert bey  şu anda açtığımız başlık gırgırına açılmış bir başlık değil  ona göre yaz...

Sevgineti  külüp kuracak ve üye olacak kadar eski nick vardır CC de ayrımcılıkla alakası yok CC formda takımlara ait başlıklar da var ayrımcılık mı oluyor hayır...

Bizim külübü kurma amacımız CC deki en eski insanlar biraz daha belirgin olsun eğlence olsun özellikleri olsun vb... hem eskiler külübüne çoğu insan girebilecek sadece ortakları yöneticileri eski üyeler olcak pahera efendi...

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

8.Eyl.2008 Pzt 23:55:30
fiogf49gjkf0d

Merhaba Arkadaşlar 

Ben ve diğer eski üye arkadaşlarımız  CC de ESKİ ÜYELER KÜLÜBÜ  (külüp adını daha sonrada belirleyebiliriz ortakça)  adı altında bir külüp kurmayı düşünüyoruz 2004 ve daha eski tarihli uye arkadaşlarımız bize burdan yazarsa güzel bir külüp kurabiliriz, şahsen ben HEPYEK külübünü kıskandım tavla  yarışması düzenliyor , radyosu var, ödüllü sorular hazırlıyor , bizim kuracağımız külüp te böyle olabilir hatta dahada güzel yapabiliriz, buyrun eski üye arkadaşlar beni tanıyanlar yada tanımayanlar bekliyorum yazılarınızı ....

NOT: Gelen yazılara istinaden birkaç gün içrisinde kararlaştırırız külüp olayını...

Saygılar & Sevgiler

Dawson

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >1 EYLÜL 2008 tarihine kadar CC de olamıyacağım.>
  26.Ağu.2008 Sal 19:03:38
fiogf49gjkf0d

SELAM ARKADAŞLAR ..

HAZIR BU BAŞLIK AÇILMIŞKEN UFAK BİR DİPNOT DÜŞEYİM....

48 ŞUBAT 1944 İLE 36 KASIM 1453 TARİHLERİ ARASINDA MALESEF CC DE UYGUN VE DÜZGÜN SEBEBLERDEN DOLAYI OLAMAYACAĞIM  ÖNEMLE HATIRLATIRIM......

SAYGILARIMLAN

HAA ŞİMDİK BU TARİHLER ARASINDA CC DE OLAMAYACAĞIM DİYE BAZI ARKADAŞLAR SEVİNEBİLİR GÜLEBİLİR  FELAN MİSAL ÖRDEK, MARTI VB..  BRAKIN SEVİNSİNLER HATTA BENİ UNUTSUNLAR...

BEN GERİ DÖNDÜĞÜMDE KENDİMİ HATRILATMASINI BİLİRİM.....

ARZ EDERİM

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Beşiktaş >HaYdi BeŞİKTaŞLILar 1903 den geriye sayıyozz:)>
  12.Ağu.2008 Sal 02:08:35
fiogf49gjkf0d

MERHABA ARKADASLAR; LUTFEN BU YAZIYI OKUDUKTAN SONRA KENDIMIZI SORGULAYALIM VE DUSUNELIM…..

KONU BESIKTAS ISE  BENDE BESIKTASLIYIM VE BESIKTASI HER YERDE CANI GONULDEN DESTEKLERIM AMA ARKADASLAR MALESEF BIZ BAZI HASSAS KONULARI MESELA SPOR TARTISMALARINI DUZGUN BIR DILDE TARTISMIYORRUZ BU BOYLE OLMAMALI ARKADASLAR KIMSEYI INCITMEDEN KIRMADAN TARTISMAK GEREK LUTFEN BESIKTASLILAR VE DIGER TAKIMLARI DESTEKLEYEN ARKADASLAR BU KONULARDA TARTISIRKEN YADA YORUM YAPARKEN BIRAZ DAHA  DIKKATLI OLALIM KIMSEYI KIRMAYALIM INCITMEYELIM HAKARET ETMEYELIM.....

NOT: BUTUR HASSAS KONULARI (SPOR ,DIN , SIYASET VB..) NE ZAMANKI BIRBIRIMIZE HAKARET ETMEDEN, KUCUMSEMEDEN ,DALGA GECMEDEN  DUZGUN BIRDILDE TARTISIRSAK OZAMAN DUNYADA HIC BIR TOPLUM ONUMUZE GECEMEZ DUNYADA BIZ BIR NUMARA OLURUZ HERKES MUTLU OLUR.......

BU ARADA MODERATOR ARKADASLARDAN RICAM VAR BU TUR KONULARI YAZAN ARKADASLARIN YAZILARINI IYI KONTROL ETSINLERi. MALESEF FORMDA BAZI KOTU KELIMER MEVCUT O KELIMELERIN YORUMLARDAN SILINMESI GEREKIRSE YORUMUN TAMAMININ SILINMESI GEREKMEKTEDIR ... SAHSEN BEN BIR UYE OLARAK BU TUR YAZILARI OKUDUGUMDA UZULUYORUM...

HERKESE HAYIRLI GUNLER DILERIM

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Hayırlı Olsun herkese>
  11.Nis.2007 Çar 16:26:07
fiogf49gjkf0d

Bu ney yaww nisan 1 şakası mıı neyse ben dawsunun avukatı olarakk dawsunun görevi buraktığını üzülerek bildiririm , her şey gönlünüzce ossun dawsun bunları hak etmedi ona karşı haksızlık yapulduğunu düşünüyor.

Saygılar Sevgiler

Avukatı hawson

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Tavla maçlarındaki şampiyonlar>
  10.Mar.2007 Cmt 23:41:12
fiogf49gjkf0d
Evet henüs tavla maçları yeni başladı ama şu ana kadar performansi en iyi kim sizce? tabikide ben şu ana kadar milyarlarca  maç yapmama rağmen ki sayısını ben bile unuttum, hatırlamıyom hep hep kazandım bu düşüncemin aksini söyleyen varsa buyursun yazsın burda , şu anda şampuan benim pardon şampiyon deyil mi? Ama şunu itiraf edim bir çok maç yaptım sanırm tam tamına bir maç oda efsanekız ile ve ne acı ki yendi beni  sanırım  o şampiyon ama hile yaptı,  o ayrı bir mesele...
<<1...100...118119120121122123124125126127128 129130131132>>