ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 01:18   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HaYVaN15309> Forum Mesajları
    HaYVaN15309'e ait Toplam 48 Forum Mesajı var
<<123 45>>

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Olur Böyle Vakalar Türk Polisi Karşılar>
  29.Tem.2008 Sal 14:42:42
fiogf49gjkf0d

I love you Tayyip : )

İşte derin devlet terör örgütü diye suçladıkları ergenekon uydurması.

Bir de açıkça belgelerle gösterilen tayyibin tayfası...

Kim ki hükümete karşı laf attı ergenekon diye içeriye alındı. Asıl suçlu tabii ki hükümet. Neyse biz olayı gülerek izlemeye devam edelim...

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >TERBİYESİZLİK>
  29.Tem.2008 Sal 14:26:23
fiogf49gjkf0d
LoisStevens :

Allah Rahmet eylesin eğer gerçekten ölmüşse. Mekanı Cennet olsun. Allah yakınlarına sabır versin.

Konuyu okumadan mesaj yazmak diye buna derim ben  

Düşünün bir savaştasınız ve böyle bir mesaj geliyor size.

Mesaja göre "biri kendini bizim yerimize koydu ve Düşman a bütün cehpanemiz patladı"

Mesajıda alan katip yukarıdaki arkadaş gibi yorumluyor. Gerçekten cehpaneler patladı diyor. Ve olayı general e açıyor. General orduyu geri çekiyor...

Savaş kaybediliyor

Güzelim türkçeyi yanlış yorumlamak tarihimize vatanımıza kendimize bile mal olabilir :p

Çok mu film izliyorum ne

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Uçan Tuncay (Çek Maçından:)>
  29.Tem.2008 Sal 14:15:28
fiogf49gjkf0d

Bizim bobilerin çalışması bunnar :p

Edit Hokkabaz

29 Temmuz 2008, Salı 14:19

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >***Şuan MSN Kişisel ileti Bölümünde Ne Yazıyor***>
  29.Tem.2008 Sal 14:13:07
fiogf49gjkf0d
Adanalıyım Allah ın adamıyım..

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Erkekler Neden Horlar?>
  29.Tem.2008 Sal 14:09:27
fiogf49gjkf0d

Yok.

Bu karikatürler tamamen komplo. Şahsen ben neden horlarım?

Çünkü her gece burnum mukus sıvısıyla tıkalı olur. Bende elimden olmayan sebeplerden dolayı ağzımdan nefes almaya çalışınca ister istemen olaydan ses tellerim etkilenir ver horlarım

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >SİZİN BİR ADANIZ OLDU MU?>
  29.Tem.2008 Sal 14:03:21
fiogf49gjkf0d

Ee o bilim adamları bir suni ada yapamamışlar mı?

Yani bence o an duygusal olmamak gerekir. Mantıklı düşünülür:

Hayvanlar telef oluyodur. Buna bir çözüm lazımdır. Çözümüde benim fikrime göre bir suni adadır. Yoksa kuşların nesli bile tükenebilir.

Senin sorduğun soruya gelince benimde adam oldu aslında. Küçükken bizim apartmanın yan arazisi boştu. Orası çukurdu ve sonbahar yağmurları yağdığında bir gölcük oluşurdu : )

Bende o gölette oynamaya bayılırdım. Çizmelerimle ortada da küçük bir adacık vardı oraya kadar yürür mahallenin kedilerini oraya bırakırdım. Açlıktan ölüncede hepsini alır bi ateş yakardım. Sonra içi kaynar suyla dolu tenekeye ölü kedileri atardım. Derisi yüzülüp soyuluncada kafataslarını ve bazı güzel kemiklerini alır süs eşyası yapar adama koyardım...

Vay bee çocukluğuma kadar indim. Ne psikopat bi insanmışım aslında  Gerçi kurbağa ve solucanlarada çok çektirmişdim o zamanlar ama artık sonra anlatırım.

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >TERBİYESİZLİK>
  29.Tem.2008 Sal 13:47:07
fiogf49gjkf0d

Allah Rahmet Eylesin Manolya.

Du bi tane ruhuna fatiha okuyum

Konu başlığını sohbette yazdım 30 dk ban aldım

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >ŞU ANKİ PSİKOLOJİNİZİ EN İYİ İFADE EDEN SMİLEY???>
  29.Tem.2008 Sal 13:40:31
fiogf49gjkf0d

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Milli Özelliklerimiz..>
  29.Tem.2008 Sal 13:25:22
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Güzel noktalar. Bende bir kaç yaratıcı örnek şey edeyim.

Türk Olmak;

yağmura karşı yaratıcı önlemler almaktır...

uyanıklık yapıp ambulansın arkasına geçmektir...

kadıköy de ki klisenin duvarına allah ulan yazmaktır. (yaşanmışlıktır)

türk doğmak büyümek yaşlanmak ve ölmek;
1- doğunca baba tarafından aslan oğlum aslan sütü İçer dendikten sonra rakı içilir.. çocuğun suratı büzüşür baba sevdİ sevİ der
2- gençlik yaşında ona buna özenip 10 yaşına gelinceye kadar sokaklarda oynanır ve kavga edilir
3- okul zamanlarına çıkışa gelinir
4- ergenlikte aileler evden kovulup kız arkadaş getirilmeye çalışılır...
5-ergenlikteki kızlar ise erkek arkadaşın evine gitmeme üzerine yemin etmişlerdir.. onlar makyaj yapıp alışveriş yaparlar
6-askere gidilir.. kızlar askere gideni bekler
7-yavaş yavaş kroluk başlar.. yada adam olunmaya.. adam olan kurtulur ama kro olan yerlere tükürür, kıl bırakıp gömleini açarak bu kılları resmen vitrine koyup sergiler, altın künye takılır, kızlara bakıp ayağa kalkamayacak hale gelir..
8-iş güç başlar.. adam olanlar güzel işlere giderken krolar ya fabrikada çalışır yada evde eliyle çalışır veya kahvede kumarda kazanılan paralarla geçinirler.
9-sonra yaşlılık döneminde ssk kuyruklarında beklenir..
10-güzel biçimde hayata son verilip onca dinine bağlılıktan sonra hocanın azizliğine uğranır...

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >İsrail Filistinli çocuklarımızı Vuruyor !!!>
  29.Tem.2008 Sal 12:57:19
fiogf49gjkf0d
[/QUOTE]

Sevgili Hayvan senin de dediğin laf mı şimdi

[/QUOTE]

Eee tarihe baktığımızda öyle değil mi hocam?

Balkan savaşlarından sonra zayıf düşmüş osmanlı devleti söz konusu Enver Paşa sayesinde Almanlarla birleşerek, bu zayıf durumda savaşa katılmak zorunda kalmadı mı?

İşin kopma noktası olan mekkedeki arap kabileler filistindeki arap kabileler. Yemen filistin ve süveyş cephelerinde osmanlıya karşı kurşun sıkmadı mı?

Atalarımız ne güzel demiş. Ne Ekersen Onu Biçersin.

Ektiklerini biçiyorlar işte filistinliler. Öyle olmasını istemiyorum ama öyle oluyor işte. Kendileri etti kendileri buldu...

Oysa o cepheleri tutsaydı filistinliler ingilizleri almasaydı belki şimdi biz bambaşka bir hayat sürüyorduk. Belkide dünyanın super gücüydük.

<<123 45>>