ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 02:06   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HaYVaN15309> Forum Mesajları
    HaYVaN15309'e ait Toplam 48 Forum Mesajı var
<<1234 5>>

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Tanrı Uludur... Tanrı Uludur...>
  29.Tem.2008 Sal 12:51:54
fiogf49gjkf0d

Aslında ayet in içeriğine dikkat edersek münafıklardan bahsedliyor. Yani yobazlardan. O dönemde de paşam Mustafa Kemal in en büyük derdi bu yobazlardı.

Bu ayeti türkçe okutmasını değil bu ayeti seçmesinin nedenini araştırmak lazım bence. Ben bir yorum yaptım. Yukarıda da belirttiğim gibi. Sırtına giyer cübbeyi eline alır kuranı adam. Söz konusu adam herkes tarafından dindar bilge üstün bir insan olarak karşılanır. Oysa o adam kâfirden öte birşey olabilir. Yani kâfir onun yanında melek kalır. İşte bu adam yobaz (münafıktır).

Münafık: Kendini dindar gösteren oysa içten dinle hiç bir alakası olmayan insanlardır. Dine düşmandırlar. Bu tür insanları eski türk filimlerinde görmüşsünüzdür ya: VURUN KAHPEYE!!! Tarzı filmler : )

İşte K.Atatürk aslında yobazları vurgulatmak istemiş. Yobazlar başımıza dert olacak demek istemiş. Nitekim günümüzde de o zamanda öyle...

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Tarihteki En Garip Vergiler>
  29.Tem.2008 Sal 12:43:27
fiogf49gjkf0d

Recep Tayyip hükümetide buna benzer bi ton saçma sapan vergi icat etti : )

Nerdeyse havaya NH3 (amonyak) gazı salma vergisi bile istenecek

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Duyarlılığa Davet. Tarihimize Sahip Çıkalım...>
  29.Tem.2008 Sal 12:41:23
fiogf49gjkf0d

Bende birşeyler yazdım.

STV nin saçma sapan dizileri hakkında. Yok bilmem ölüyor nur yüzlü dede sorguya çekiyor. Bu ne ya?

Günah günah. Çarpılacaklar. Bide sır dünyası diye bi dizisi daha var. Baştan sona yalan beyin yıkama.

Bende bu ikisini şikayet ettim : )

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Bakanların Lakapları!>
  29.Tem.2008 Sal 12:29:52
fiogf49gjkf0d

Hepsinin yüz ifadesinde benim yorumuma göre bir sinsilik var. Unakıtan ada baron dediklerini biliyorum. Maliyeci:

Çay demlemem lazım...

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >·eclipseisty· ÖZGEMİN DOĞUM GÜNÜ>
  29.Tem.2008 Sal 10:26:42
fiogf49gjkf0d

Bugün bişey kandili ha

Kandil kandil doğdu eleman.

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Önemli Bilgiler >Bilime Yön Veren 10 Nadide Hayvan>
  29.Tem.2008 Sal 10:02:02
fiogf49gjkf0d
11. hayvan kim acaba

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >COCO COLA İÇERKEN BİRKEZ DAHA DÜŞÜNÜNÜZ...!>
  29.Tem.2008 Sal 09:55:47
fiogf49gjkf0d

Filistinliler osmanlıyı ingilizlere satarken iyiydi. Şimdi işbirliği yaptığı adamların onlara yaptıkları... Sadece çocuklara yapılan işkencelere üzülüyorum ben. Gerisi fos.

İçiyorum cocacola ve copy right olan ürünlerini zevkle içiyorum. Lezzetliler ne yapayım?

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >4 kelime ver alttaki cumle yapsın:))))>
  29.Tem.2008 Sal 09:38:31
fiogf49gjkf0d

Sigarasını yakmaya çalışan pire ormanı ateşe verince Abdurrahman ın filinin kalbi durdu.

Karpuz,  Diyarbakırspor,  Şampiyon, Kadayıf

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >İsrail Filistinli çocuklarımızı Vuruyor !!!>
  29.Tem.2008 Sal 09:32:28
fiogf49gjkf0d

Zamanında bu filistinliler ingilizlerle birleşip osmanlıyı haince vurmamış mıydılar?

Vurdular... Sonuç yukarıdaki resim...

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >LANET TERÖR BU DEFA ÇOK YAKINIMDA CAN ALDI... Yer Güngören, İstanbul...>
  29.Tem.2008 Sal 09:30:04
fiogf49gjkf0d
ooomygirlll :

ergenekon gündemini değiştirmek için yapılmış hain bir saldırı...

bu soysuzları yakalayıp hapishanede beslemek yerine çatır çatır yakmak gerek

kaç kişinin yüreğine ateş düşürdüler Allah sız,kitapsızlar

yaralananlara acil şifa,ölenlere rahmet,yakınlarına da sabır diliyorum

Şimdi sen öyle saçma birşey dedinki olduğum herde gülesim geldi.

Bana sorarsan bu patlama akp tarafında kapatma davası gündemini değiştirmek için yapıldı desem?

En azından ergenekondan daha mantıklı olur. Çünkü dün kapatma davasının duruşması vardı.

Ergenekon madem terör yapıyor. İçerideyken niye bu saldırıyı yaptırıp kendini daha derin bir bulamaca soksun ki?

Saçma... Ergenekon hayal ürünüdür. Bir gün anlıyacaksınız ama çok şey kaybolacak o zamana kadar.

<<1234 5>>