ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
2 Haziran 2024, Pazar 06:49   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HoKKaBaZ> Forum Mesajları
    HoKKaBaZ'e ait Toplam 4182 Forum Mesajı var
<<1...100...167168169170171172173174175176177 178179180181182183184185186187...200...300...400...419>>

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Makastan Örümcek Yapımı...>
  18.Kas.2007 Pzr 01:46:56
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
yunusum555 :

Ben yapmadımki Hokkabaz... Birileri boş zamanını değerlendirmiş ben de sizlerle paylaştım....

Ben zaten bu resimleri meydana getiren sensin demedim kiİnce bir espri yaptım,ama sanırım anlaşılmadı

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >Tanrı and *8217;ya Mektuplar>
  17.Kas.2007 Cmt 23:28:15
fiogf49gjkf0d

Tanrı’ya Mektuplar

Avrupa ve Amerika’da 2-9 yaş çocuklara Tanrı’ya ilişkin düşüncelerini sormuşlar. Dinsel eğitimin bir parçası olarak çocuklara Tanrı’ya bir mektup yazın ve duygularınızı isteklerinizi anlatın demişler. Cevapları az çok tahmin etmişsinizdir,ama biz yine de yayınlayalım.

1) Sevgili Tanrı; Şu andaki eksiklerimi yazıyorum: Yeni bir bisiklet, bir kimya seti, köpek, film makinesi, beyzbol eldiveni. Hepsini gönderemezsen birazı da olur. Seni seven Eric --5 yaşında- Not: Noel Baba’nın olmadığını biliyorum.

2) Canım canım Tanrı;insanların astronotları öyle yukarı fırlatıp fırfır döndürmelerinden ödüm kopuyor. N’olur onların bizim evin çatısına düşmelerine izin verme. Dostun Norman --4.5 yaşında-

3) Sevgili Tanrı; Lütfen bana bir midilli gönder. Senden şimdiye kadar hiçbir şey istemedim. Bruce --4 yaşında-

4) Sevgili Tanrı; Babam çok aksi. Onu bu huyundan vazgeçirmeni istiyorum. Ama lütfen canını yakma. Sevgilerle. Martin --5 yaşında-

5) Sevgili Tanrı; Bulutlardan biri yüzünü öyle korkunç yaptı ki ödüm koptu. N’olur söyle ona bi’ daha öyle yapmasın. Ellen --3 yaşynda-

6) Tanrı’cım; Üst kattakiler durmadan bağıra çağıra kavga ediyorlar. Bence yalnızca çok iyi arkadaşların evlenmesine izin vermelisin. Nan --5 yaşında-

7) Sevgili Tanrı; Bizi hiç merak etme çünkü bizimkiler çok dindar. Teddy --9 yaşında-

8) Sevgili Tanrı; Bende senin dışında bütün liderlerin resmi var. Norman --6 yaşında-

9) Sevgili Tanrı; Kitabını okudum ve beğendim. Bütün o fikirler nereden geldi aklına? John --8 yaşında-

10) Sevgili Tanrı; Zürafaların görünümünü isteyerek mi böyle yaptın, yoksa yanlışlıkla mı oldu? Norman --4 yaşında-

11) Sevgili Tanrım; Tamam incil’de öbür yanağını çevir dedin biliyorum; ama kardeşim gözüme vurunca ne yapacağım? Sevgiler, Teresa --5 yaşında

Alıntıdır

Yaşam paylaşıldıkça güzel!!!...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Bu resmi çekene sizce ne olmuştur:D:D>
  17.Kas.2007 Cmt 23:11:46
fiogf49gjkf0d

"moo!" olmuştur:))

Teşekkürler IRONAI..

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Makastan Örümcek Yapımı...>
  17.Kas.2007 Cmt 22:59:33
fiogf49gjkf0d

Makastan örümcek yapmayı da Yunusum`dan öğrendik:))

Ellerine sağlık Yunusum:)

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Vay Bee AiLeYe Bak :D>
  17.Kas.2007 Cmt 22:28:36
fiogf49gjkf0d

Başlığa katılıyorum:"Vay be!..Aileye bak!" :))

Teşekkürler Beybis..

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >İntihar Son Caremi?>
  17.Kas.2007 Cmt 22:19:15
fiogf49gjkf0d

Becquerel :
Bu Hayat Sadece Bize Ait Değil Eşimiz e, Çocuğumuz a, Annemiz e, Babamız a Bizi Seven Bizimle Müşarekette Olan Öldüğümüzde Arkamızdan Ağlayacak Herkese Ait. Kimseyi Üzmemek İçin Hayatla Savaşırken Bile Gülümsemeyi Bilelim...
Gerekiyorsa Biraz Uğraşın Ama Gülümsemek İçin Olumlu Bir Şey Bulun, Bulamıyormusunuz Bence Yeterince Aramıyorsunuz.

Bu dünyada tek başımıza varolmadığımızın bilincinde olmamız gerekir.İnsan sosyal bir varlıktır,bu nedenledir ki en başta eş-dost ve ailesi olmakla birlikte çevresine karşı  sorumludur.Bu sorumluluklardan kaçıp,gitmek söz konusu olamaz.Şayet bir kaçma varsa bu bir hastalık belirtisidir.

Mutluluk bir yerlerde bizi bekliyor.Hadi onu bulalım

Teşekkürler Becquerel..

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Çılgın Gitarlar...>
  17.Kas.2007 Cmt 22:10:36
fiogf49gjkf0d

Yunusum :

Bules,ABD`nin güney eyaletlerinin kırsal kesimlerinde ve özellikle Missisipi ortasında ortaya çıkmış,ve zenciler tarafından hüzünlü yavaş şarkılar olarak bilinmekteymiş.Fakat 18. yüzyıldan itibaren batı enstrumanları ile harmanlaşmış ve gezginler tarafından icra edilmeye başlanmışmış...

Bu küçük bilgiyi verdikten sonra Yunusum`a teşekkürler...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Portakal Kabuklarını Atmayın...>
  17.Kas.2007 Cmt 22:00:42
fiogf49gjkf0d

Yunusum :

Portakaldan sanat ancak bu kadar olur...

Teşekkürler Yunusum..

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >100 Madde de İzmir>
  17.Kas.2007 Cmt 00:03:22
fiogf49gjkf0d

İzmir`e gitmek şart olmuş.Biz de bir uğrayalım:))

İzmir yanıyor

Dön dön bebeğim yanıyor içim...
  Özledim çok özledim...
  Martılar süzülürken süzülür yaşlar
  Dökülür gözlerim.
  Grubun rengi boyarken bile sahili turuncuya
  Hiç tadım yok.
  Ne hilal,ne çoban yıldızı teselli etmiyor
  Acım çok.
  Ki düşün ne kadar severim meltemi,
  Yüzünü öperek esişini...
  Ağlarım incecikten,ayrılık ölümden çok...
  İzmir izmir yanıyor kara sevda hasretinden...
  İzmir izmir yanıyor kara sevda hasretinden...

Ferhat göçer

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Genel Spor Muhabbeti >Futbolun Zevkli Yanları>
  16.Kas.2007 Cum 23:37:09
fiogf49gjkf0d

Christiano Ronaldo,Zlatan Ibrahimoviç,Ronaldo,Ronaldinho,Henry,Zidane...

Hepsi birer futbolun efendisi...Ben dört futbolcuya ayrı birer parentez açıyorum.Çünkü bu dörtlü tabiri caizse mahşerin dört atlısı:))

Christiano Ronaldo:Mükemmele yakın top sürme yeteneği,her iki ayağını da kullanabilme,milimetrik paslar,zamansız vurduğu harika şutlar...

Ronaldo:Kimileri onu "Playstation`da oynar sadece o adam" dese de,Ronaldo başlı başına bir futbol ustasıdır.Her iki ayağını da aynı düzeyde kullanabilen ender futbolculardan biri olması;onun birebirde kolay adam geçmesinde,kaleci ile karşı karşıya kaldığında istediği yöne istediği şiddette topu yollamasında başrol oynamaktadır.Bir çok sakatlık geçirmesine rağmen hala en büyük golcülerden biridir.Eskiler onu bilir,zamanında o da Ronaldinho idi:))

Ronaldinho:Ona futbolcu demiyoruz zaten...Uzaydan geldiği yönünde söylentiler de dolaşmıyor değil hani."impossible is nothing!" yani "Hiçbir şey imkansız değildir!" sözü Ronaldinho için söylenmiş dersek yanılmış sayılmayız sanırım..Birebirde geçemeyeceği adam var mı sizce?Bence yok da,ondan sordum:) Ronaldinho için ayrı bir başlık açmak lazım aslında...

Henry:Yürüyerek adam geçen tek futbolcu(En azından benim gördüğüm).Uzun boyuna rağmen harika bir tekniği var.Hava toplarında son derece etkili.Frikik dehası..Düdük çalmadan attığı frikik golleri İngiltere Premier Ligi`nde hala dilden dile konuşulmakta.Gerçi kendisi Barcelona`ya transfer oldu bu sene başında..Arsenal ile en parlak sezonlarını yaşadı.Arsenal,Henry;Henry Arsenal demekti...Ama bu aşk sona erdi.Henry gittikten sonra Arsenal`in dağılacağını düşünenler yanıldı..Henry başlı başına bir takımdı,ama Wenger`in de bir bildiği vardı.Arsenal konusunu da başka bir başlığa havale ediyorum:))

Üç-beş kelime ile geçiştirilemeyecek kadar güzel bir başlık idi.Fenerbahçe sempatizanlığını yine bir kenara sığdırmışsın:)) Ne yapalım,dikensiz gül olmazmış

Teşekkürler NonameAngel

<<1...100...167168169170171172173174175176177 178179180181182183184185186187...200...300...400...419>>