ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
16 Haziran 2024, Pazar 17:54   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...200...211212213214215216217218219220221 222223224225226227228229230231...300...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ben geldim, ben gidiyorum...>
  3.Şub.2007 Cmt 17:34:04
fiogf49gjkf0d
Çaysadım prangoşum.. Hemen mutfağa gidiyorum, çay yapacağım...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ben geldim, ben gidiyorum...>
  3.Şub.2007 Cmt 17:27:46
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Bergamut aromalı olsun prangoşşşşşşş...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >ÇEŞİT ÇEŞİT CİNSELLER:))>
  3.Şub.2007 Cmt 16:20:59
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Eşcinseller
Hayır işte, bu bildiğiniz eşcinsellik gibi değil. EŞcinseller, gözü eşinden başkasını görmeyen, namuslu, harama uçkur çözmeyen tiplerdir. Az bulunurlar. Pek bir değerlidirler.

Aşcinseller

Bunların aklı fikri yemektedir. Yemek yiyerek tatmin olurlar. Arkadaşları orada burada "Abi akşam bir sarışın götürdüm, ilik gibiydi" diye dolanırken Aşcinseller bir oturuşta bir kuzuyu, bir tepsi böreği, baklavayı nasıl götürdüklerini anlatırlar.

Beleşcinseller

El parasıyla zamparalık yapan tiplerdir. Sponsorsuz icraata geçmeleri zordur. İlişki sırasında erkek adı sayıklamaları sapık olduklarından değil, sponsorluk yapan kişinin reklam şartı koşmasındandır.

Güreşcinseller

Spor olsun diye ilişki yaşarlar. Kadın olanları zayıflamak, erkek olanları kas yapmak için uğaşırlar.

İşcinseller

Bunlar işleriyle evlidirler. İş görüşmeleri, ihale takipleri, para pazarlıkları sevişmeleri, kaçak iş yapmaları zamparalıkları, arada bir yüklü para kaldırmaları da orgazmlarıdır.

Leşcinseller

Havalarından yanlarına varılmaz. Çünkü çok kötü kokarlar. Hiç yıkanmazlar. Suyu sadece rakı içerken kullanırlar. Çünkü uzun süreli ilişkileri hiç olmaz.

Düşeşcinseller

En şanslı grup bunlardır. Allah ın sevgili kullarıdırlar. İstedikleri kadar parasız, eğitimsiz, tipsiz olsunlar bir şekilde etraflarından güzeller eksik olmaz.

Keleşcinseller

Keller daha seksidir lafına fena halde inanırlar. Bu yüzden kel olmadıkları halde habire kafalarını kazıtırlar. Ama tüm çabalarına rağmen emellerine kavuşamazlar. Sonları her anlamda kafayı üşütmektir.

Gayretkeşcinseller

Tüm çabaları karşı cinsten birini tavlayıp dikey arzularını yatay bir düzleme taşımaktır. Adeta yaşama sebepleri budur. İlk ilişkilerini yaşayabilenlerin çoğu zevkten ölerek bu dünyadan ayrılır.

Çilekeşcinseller
Bunlar her türlü köpekliği yapmaya razıdır. Onur, gurur gibi duyguları yoktur. Yeter ki, cinselliklerini yaşayacak partnerleri olsun, isterse çamurdan olsun.

Keşmekeşcinseller
Bu tiplerin durumu oldukça vahimdir. Zira açgözlülüklerinden tek ilişkiyle yetinmezler. Aynı anda beş ilişki yaşayabileceğini sananlarına bile rastlanır. Bu arsızlıkları yüzünden çok geçmeden her şey birbirine karışır. İlişkileri ya karakolda ya mezarda biter.

Kalleşcinseller
Alın size iflah olmaz bir grup daha. Bunlar adamı deli eder. İlişkiyi boğa güreşi ile karıştırdıklarından sürekli boynuzlarlar. Taa ki karşılarına bir matador çıkana kadar.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >DİKKAT TESTİ... BAKALIM NE KADAR DİKKATLİSİNİZ?>
  3.Şub.2007 Cmt 15:36:56
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Aşağıdaki test, 4 basit sorundan ibaret. Düşünmeden hemen cevap
vermek gerekiyor

Soru 1: Bir koşuya katılıyorsun,
İkinci adamı solluyorsun.
Hangi sıralamada yer alırsın

Cevap:
Birinci sıraya çıkarım dediysen tamamen yanıldın ! İkinciyi
sollarsan onun yerini alırsın, yani ikinci olursun. Ayrıca ikinci
soru için lütfen biraz daha az düşün !!

Soru 2: Sonuncuyu sollarsan hangi sıralamaya çıkarsın ?

Cevap :
Sondan ikinci dediysen yine yanıldın !
Biraz düşünsene! Sonuncuyu nasıl sollarsın ?
Sen onun arkasındaysan o sonuncu olamaz değil mi ?
Cevabı mümkün değil !! Kafa yormak senin yeteneklerinde yok
herhalde. Anlaşılan senden iyi bir zayıf halka olur!!!

Hadi bir daha deniyoruz, not tutma ve hesap makinesi kullanma,
hemen cevap vermen gerektiğini de unutma ! Ha gayret !!!!

Soru 3:
1000 al
40 ekle
1000 daha ekle
30 ekle
1000 daha
Artı 20
Artı 1000
Ve artı 10

Toplam ne çıkıyor ?

Cevap:
5000 Yine yanlış !!!

Doğru cevap 4100.
Aynı hesabı iyi bir hesap makinesiyle tekrar yap...
aldığın tüm diplomaları bence çöpe at !!!
Bari bu son soruya doğru cevap ver !

Soru 4:
Aylin in Babasının 5 kızı var :
1. Çaça
2. Çeçe
3. Çiçi
4. Çoço
5. ?

Cevap: Çüçü??
Yanlıııııııışşş
Aylin, Aylin

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >ALTTAKİ İÇİN BİR ŞARKI SEÇ..>
  3.Şub.2007 Cmt 01:17:27
fiogf49gjkf0d
gurcu :

evet unutuluyor :)

funda arar - cam dan kalp ..

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Chatcity de Maskeli Balo :)>
  2.Şub.2007 Cum 23:39:20
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

cc03; Napolyon, para bende diyor...
Briw; Ulu manitu... Ay ışığında titreyen boğa...
İnfumum; Burdada çok kaptırmış ajanlığa...
N_O_A; Yabadaba duuuuuuuuuu...
Mys; Tam oturmuş tip... Penguen pertev... Peltekliğine isabet...
Litros; Adamda saç yokya, saç takmış bide hızını alamayıp boynuz...
Charlesgun; Nokta nöbeti tutan İngiliz askeri gibi... Zaten kendisi de konuşmaz...
DawsonCreek; Jisel bukadar olurdu ancak... Dawsonla kıyafeti iyi örtüşmüş... Yıldızlı deli..
Sakar; daltonların en küçüğü.. Co..
Harwest; Kastamonuda karnına şekil çizen köçeklere benzemiş...
Gürcü; Hah işte tam olmuş... Asabi şeytani zeka...
Pranga; O bir melek... Azrail cinsinden...
RMC; Kont Dracula nın karısına benzemiş...
Ozziegirl; Rahibe Teresa...
Zuzu; Elma sepetini evde unutmuş olmalı...
Jisell; Hain mırnav... Hepimizi madara ettin...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >VE TÜRK ZEKASI HAREKETE GEÇTİ...>
  2.Şub.2007 Cum 21:36:57
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Wolfowitz e çorap gönderme yarışı
Dünya Bankası Başkanı Paul Wolfowitz, çoraplarındaki iki büyük delikle görüntülenince basına haber olmakla kalmadı. Çorapçılar, Wolfowitz’i çorap yağmuruna tuttu.

Aytuğ Çorap ve Ultra Çorap ömür boyu Wolfowitz’in çorap ihtiyacını karşılamak için kolları sıvadı. Aytuğ, çoraplara Wolfowitz’in ismini de yazdırdı.

TÜRKİYE ziyareti sırasında, delik çoraplarıyla görüntülenen Dünya Bankası Başkanı Paul Wolfowitz, Türk ve dünya basınında haber olunca Türk çorapçılar kendisini çorap yağmuruna tuttu. Ultra Çorap, Dünya Bankası Başkanı’na 60 çift çorap gönderirken, Aytuğ Çorap, Paul Wolfowitz’in isminin yazıldığı 144 çift çorabı yola çıkardı. Çorap Sanayicileri Derneği de 12 çift çorap gönderiyor.

DELİK MESAJ MI : İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Çorap Meslek Komitesi Başkanı ve Ultra Çorap’ın sahibi Özkan Karaca, Paul Wolfowitz’e en iyi kalitede 60 çift çorap gönderdiklerini belirterek, "Delik çorapla acaba bir mesaj mı verilmeye çalışılıyor. Başkan bize mesaj vermesin. Avrupa Birliği’ne üyeliğimiz için destek olsun" dedi.

ÇORABA VERİLEN DEĞER: Özkan Karaca, dünya ekonomisinin patronlarından birinin imkansızlıktan değil çoraba yeterli değeri vermediği için delik çoraplarla yakalandığını belirterek, şöyle konuştu: "Çoraba verdiği değer, bir çorap sanayicisi olarak beni çok üzdü. Bu nedenle kendisine çorap göndermeye karar verdim. Türk çoraplarının kalitesinden kendisini haberdar etmek istedim. Hem sektörümüzün, hem ülkemizin tanıtımına katkı olsun."

ÖMÜR BOYU BİZDEN: Aytuğ Çorap Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kavuncu, ömür boyu Wolfowitz’in çorap sponsoru olacaklarını duyurarak, "Wolfowitz’in yardımcılarından, Dünya Bankası Tacikistan Temsilcisi Cevdet Denizer’i tanırım. Ona danıştık. Böyle bir şey uygun olur mu diye sorduk. Olumlu yanıt alınca kolları sıvadık. 12 düzine yani 144 çift çoraba Paul Wolfowitz’in ismini de yazarak ürettik" diye konuştu. Ayakları büyük olan Wolfowitz’e özel üretim yaptıklarını anlatan Kavuncu, her yıl çorap göndermeyi sürdüreceklerini bildirdi. "Hem sektörü, hem ülkemizi tanıtalım. Hiç değilse yamasını biz kapatalım" diyen İsmail Kavuncu şöyle konuştu: "Delik çorap çok insani bir şey. İstemese de insanların başına gelebilir. Yabancılar ayakkabı çıkarma alışkanlıkları olmadığı için bizim gibi temkinli değiller."

ÇSD’DEN 12 ÇİFT: Çorap Sanayicileri Derneği (ÇSD) Başkan Yardımcısı Ümit Özüren ise yaşanan olayın çok büyük talihsizlik olduğunu dile getirerek, "Türk çorabının ABD’deki tüketimi arttığı taktirde bu tür olaylar daha az yaşanacaktır" dedi. Özüren, çorapta delik olmasının, ürünün kalitesi ve kullanımıyla doğru orantılı olduğunu, kaliteli bir çorapta kullanma talimatına uyulduğu zaman bu tip sorunların kısa vadede yaşanmadığını dile getirdi. Özüren, ÇSD olarak kaliteli Türk çorabına dikkat çekmek üzere Paul Wolfowitz, için Dünya Bankası’nın ABD’deki merkezine 12 çift erkek çorabı göndereceklerini de bildirdi.

Wolfowitz’in ekonomisi Türkiye kadar iyi değil

İNGİLİZ The Guardian ise haberi ’Zirvedeki ekonomistin çorap bütçesinde delik’ başlığıyla verdi. Haberde her yıl milyonlarca dolar borç veren Dünya Bankası liderinin giyim bütçesinin lime lime olduğu belirtildi. Türkiye’nin aldığı yolu takdir eden Wolfowitz’in, uzun süre önce finansal çöküşün kıyısından dönen Türkiye kadar iyi durumda olmadığı belirtilirken, herkes kadar şaşıran Wolfowitz’in durumu metanetle karşılayarak giyim konusundaki yetersizliğini saklamaya çalışmadığı vurgulandı. Gazetenin blog sayfası ise daha acımasız davranarak hem "Yama yap şunlara" hem de "Kahretsin" anlamına gelen "Darn it, Wolfowitz" başlığı ile haberi verdi. "Jilet gibi takımları ve şahinliği ile tanınan Wolfowitz içindeki kılıksızlığı gösterdi" denen yazıda "Sayfamızın görsel içeriğinin yanında haberlerin kokusunu da yansıtacak bir teknolojiye sahip olmaması iyi bir şey" yorumu yapıldı.

AFP de ’Türkler çorap gönderiyor’ haberi yaptı

DÜNYANIN önde gelen haber ajanslarında AFP de Paul Wolfowitz’in Selimiye Camii gezisi sırasında iki delikli çoraplarla görüntülendiğini duyurarak, "Müslüman geleneklerine göre camiye girmeden ayakkabılarını çıkaran Dünya Bankası Başkanı gri çoraplarındaki iki büyük deliği göstermiş oldu" ifadelerine yer verdi. AFP, Türk çorap üreticilerinin kaliteli Türk çorabı göndermeye niyetlendiğini de kaydetti.

Delik çoraplar YouTube’da en çok izlenen video oldu

TÜM dünya basınının gündemine oturan Dünya Bankası Başkanı’nın delik çorapları video sitesi YouTube’un da en çok izlenenlerinden oldu. Delik çoraplı Paul Wolfowitz’in görüntüsü, YouTube’da önceki gün haber kategorisinde "en çok izlenen" ve "en çok yıldız alan" görüntüler arasına girdi. Internet bloglarında da Wolfowitz’in delik çorapları çok sayıda yorum aldı. Irak savaşı nedeniyle eleştirilen Wolfowitz, Yüzüklerin Efendisi filmindeki bazı karakterlere de benzetildi.

(Hürriyet)

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >BİR MAGAZİNCİNİN SONU...>
  1.Şub.2007 Per 07:38:42
  Aslen Çemişkezek doğumlu... Ama çok küçük yaşta İstanbul a gelmiş. O zamanlar müslümanmış... Şimdilerde Miami de şaman olarak bar bar dolanıyor...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >BİR MAGAZİNCİNİN SONU...>
  1.Şub.2007 Per 07:16:14

Chat City deki işine son verildikten sonra, hayata dair bütün umudunu kaybetmişti Mr.CC...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >En MuTLu GüNüM BaBa OLDuM ALLaH HeR KuLa NaSiP ETSiN>
  1.Şub.2007 Per 06:36:06
       İlk 3 ay hapı yuttun... Mümkünse oda değiştir... Gaz sancısı, baş ağrısı vs. vs. vs.  Neyse bunu atlattın mı? Okey...  6. Aydan sonra başlar yine sancısı... Allah beee..Bu defa diş çıkarıyor babası, aman dikkat! Sinirlilik, huysuzluk devammmm... Kafanı duvara çarpma sakın... 10 dk arayla tekerrür eder vızırtılar... Sen aldırma, her geçen saniye büyüdüğünü düşün... 
     Şaka bir yana, dünyanın en güzel sıkıntıları... Hele o kokuları yok mu? Bir ömre bedel... Minnacık elleri ile yapışır parmağına sanki bir şey anlatmak ister gibi... İmdat cığım dünyanın en güzel olgusuna sahip oldun... Evlat sahibi olmak!!  Allah anneli ve babalı büyütüp, her daim koruyup kollasın. Tebrik ediyorum.
<<1...100...200...211212213214215216217218219220221 222223224225226227228229230231...300...400...413>>