ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 16:14   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

IdAdAsKiZiI> Forum Mesajları
    IdAdAsKiZiI'e ait Toplam 1240 Forum Mesajı var
<<1...100...114115116117118119120121122123124 >>

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BIRINI SEC OYUNU :)))>
  1.Haz.2006 Per 16:30:15

cadır kampı

ailen mı sevgılın mı  ???

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >SON KELİME İLE CÜMLE YAP...:)>
  1.Haz.2006 Per 16:28:42

bitti gectı gıttı  tovbe  tovbe :D

(ya wolf son kelımeyle  cumle kurcan)

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >SON KELİME İLE CÜMLE YAP...:)>
  1.Haz.2006 Per 16:23:41

iş bıter , yaş gecer ,bende yalnız sewdam kalır

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Var mı? Yok mu? oyunu>
  1.Haz.2006 Per 16:03:16

yok :(benım hıç kırmısı kurdelam olmadı kı 

ben ne sorcam şımdıbana soracaqın bı soru var mı alttakı

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

1.Haz.2006 Per 15:51:05

warrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrhemde delıcesıneeevde besledıqın hayvan var mı???

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

1.Haz.2006 Per 15:44:50

bakarım  canım:))))) ne mı yesen  ::P:P ah canım menuyu qormem lazım :)) bence sen sadece meyve salatası ye :)başka fıkrım yok:P:P alttakıne bı soru  benım aşkım kadar guzel aşkın var mı???

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >annem and ßæßæm ayrılıyorlar :(>
  31.May.2006 Çar 17:38:46

tatlım bence  çok cocukca dawranıyorsun .. emın ol   boylesı daha dogru ve sızler için(annen ve senın) daha  hayrlı olcak..belkı babanı fazla goremıycen ama suan cekktıqınız sıkıntılarınız azalmış olacak..senın suan tek yapman gereken annene destek olman ..we onun yanında oldugunu,onun canından bı parca taşıdıqını qostermendır .. eger annen bu zamana kadar    babana katlanmışsa  bu senın ıcındr..annenın hep yanında ol..varlıqını hıssettır ..mutlu olsun barı bu dakıkadan sonra .. KIS EWLENIRSEDE EWLENDIRELIM SEWDIGI BIRIYLE

uzulmek yok anlaştık mı???

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Teselli etme oyunu :)))))))>
  31.May.2006 Çar 17:27:31

canım hayatta oldukları için bence  şukretmelısın .... ya olmasalardı daha mı ıyıydı ??? bence bukadar problem etmemelısın,çunku onlar dogru olduguna karar wermışler we oyle goruyorlaronlar bu şekılde mutluysalar saygı duymaktan başka yapacaqımız  bır şey kalmıyor...

aşkım çok uzaga gıttı:(zaten  uzaktı ama şımdı daha daha...napcam:(:(gecmıor onsuzzz bı dkm bıle:((

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >wip cafe de yakaladım ikisini>
  28.May.2006 Pzr 15:24:18

muahahhahahahahaah atakana abı:))))amma dedıkoducusun heasankı bız senı hıç yakalmadık wıplerde,cay bahcelerınde ha bırde artık bunlardan kurtulmak için  aldıgın yenı odalarda:Dhanı anahtarı gecen  benım masamda unutmuştun da ben de bı senın  şu ozel odaya gırıyım demıştım yabak konuşturma benı ozel odadakı hatunları anlatmıyımhamanınnnn özel odaya bı gırdım harem haremneyse :)anlatmıycam sız anladınız nasıl olsaeeeueehheuheueue atakan abıı:)gorusuruzzz

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >ReFractoryhell>
  11.May.2006 Per 16:39:19

anlatılanlar solenenler bence cok sade kalmış..ref belkı bıraz delı belkı bıraz dolu ama dunyanın en tatlı,ve en sırını oldugunu hıç çekınmeden soleyebılırım..chatcitye uzun zamandır gırmememe ragmen unutmadıgım kışılerın en başında gelır:)ama ajanlık fazla sana be refım:P:Pnese canım başarılar dılıyorum..(:uyus:)bole dedım dıe bana ceza verme sakın

yalının en guzel şarkıları senın için  ....qorusuruz sonraa

<<1...100...114115116117118119120121122123124 >>