ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 07:33   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

KORAY0625> Forum Mesajları
    KORAY0625'e ait Toplam 13 Forum Mesajı var
<<1 2>>

KORAY0625

KORAY0625 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Muratugras82 yeni görevinde başarılar>
  21.Tem.2007 Cmt 19:41:58
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

MURATUĞRAŞ...... BİRAZ UĞRATIRACAK GIBI............ BU KADAR HER NOKTAYA DİKKAT ETMEN  SENIN COK ATARLI Bİ AJAN OLDUĞUNU GÖSTERMEZ... KAHRAMANLIK YAPMANDA GEREKMEZ. İŞİNE GÜCÜNE GÖREVİNE ADİL OLARAK BAKMALISIN.. BİZ BURDA NE ROZETLER GÖRDÜK.. HEPSİ ROZETLERİ BOZDURDU ŞİMDİ TATİLDELER......  BİRAZ ESNEK OLMALISIN ....... ÖNCE SEN DİKKAT ET SONRA BİZDE EDERİZ......

KORAY0625

KORAY0625 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >NoNaMe banlıları buraya>
  24.Oca.2007 Çar 12:00:27

SELÇUĞUMMM SENIN HER ZAMAN YANINDAYIZ. KONUDAN FAZLA HABERIM YOK BANADA HIDIR SOYLEDI..... HER NEYSEE... HACKLEME İŞLERI KARAKTERSİZ AŞŞAĞILIK İNSANLARIN YAPTIGI MARİFET SANDIKLARI BİR İŞTİR...

BUNU YAPANLAR EĞER BUNU OKUYORLARSA .... YİYOSAAAAA GERÇEK HAYATTA HACKLEME YAPINDA GÖRİYİM SİZİ...... SANAL GEYİKLERLE UĞRAŞACAK VAKTİMİZ YOKKKK ..!!!!!!!!

KORAY0625

KORAY0625 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Kim demiş benim için ESMER sevmez die :)>
  27.Ara.2006 Çar 23:48:35
fiogf49gjkf0d

ZUHAHHAHAHAH.... NABIYONUZLAAA SİZ ORDAA. KIM KIMEE NABIYO ANLAMDIMKII...... LAM MAVİİİİ NIE HABER VERMIONNN CAMISSSS BENDE GELIRDIM ORGANIZE OLURDUK

KORAY0625

KORAY0625 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Şamatada Grev Vaaaaarrrr !!! :))))>
  1.Ara.2006 Cum 17:24:23
fiogf49gjkf0d

ewetttt bendee bende grevv gözcüsü olarak görev aldımm o yuzden katıldımmmm

bu aaradaaa CEEELLOOOOOOO34 YALAN SOYLEME LAMM.. SEN KESİN YİNE OSSURMUŞŞUNDUR VE KOKU FİLTRESİNE TAKILMIŞŞINDIRRR...... BEYGİRRRRRRRRR....

KORAY0625

KORAY0625 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >** BayanLara Yeni Tip Çıkmış....Erkeklere Yeni Tip ne zaman Çıkacak ?? Bizlerde istiyoruz **>
  29.Kas.2006 Çar 20:25:55
fiogf49gjkf0d
ewettttt CIKSINNN.. AMA MÜMKÜNSE FATİH ÜREK KILIKLI BİŞİ CIKMASIN

KORAY0625

KORAY0625 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >CC DEKİ KUAFÖR MERKEZİNİ AÇINNN>
  20.Kas.2006 Pzt 13:16:39
fiogf49gjkf0d

Bizdee erkekler olarak pavyon gazıno türü bişi istıyoz... erkkek erkeğe.... argo konusmanın serbest olabılecegı..özel oda gibi.. sahnede revü yapan rus hatunlar falan .....

KORAY0625

KORAY0625 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Kıyafet>
  20.Kas.2006 Pzt 13:10:44
fiogf49gjkf0d
EWETTT BEN MESALA DAMATLIK SİYAH TAKIM ELBİSE ALTINA KIRMIZI  CONVERSE AYAKABI GİYME İSTİYORUMMMM....

KORAY0625

KORAY0625 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Şişman Bay ve Bayan Tip İstiyoruz.!!>
  20.Kas.2006 Pzt 13:08:02
fiogf49gjkf0d

KIZ KAÇIRMA AKSİYONU ISTIYORUM... PpppP

KORAY0625

KORAY0625 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >THE ChatCity2>
  20.Kas.2006 Pzt 13:06:14
fiogf49gjkf0d
Fulyaaaaa bunları yazarken ne içtin sen *********.. 185 ytl.. öhaaaaaaa dddıııırsssssttt....
EDİT HurremSultaan

KORAY0625

KORAY0625 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >İLK MAAŞINIZLA KİME NE ALDINIZ?>
  16.Kas.2006 Per 20:50:32
fiogf49gjkf0d
İLKKK MAASIMLAA BENN KENDIMEETAKIM ELBİSE ALDIM.. ÖNCE BEN SONRA BASKASI DİMİ AMA... ANCAK  SONRASI NEDENSE HİÇ OLMADI HEP KENDIME ALDIM.... AMA ALIRSAM YAZACAM SÖZZZ  EMİRAAAA :)
<<1 2>>