ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
17 Haziran 2024, Pazartesi 11:02   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Melissa606> Forum Mesajları
    Melissa606'e ait Toplam 2803 Forum Mesajı var
<<1...100101102103104105106107108109110 111112113114115116117118119120...200...281>>

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Şiir Köşesi...>
  25.Nis.2007 Çar 09:00:21
fiogf49gjkf0d

Ne güzel şiirler böyle...

Yüreğinize sağlık...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ben geldim, ben gidiyorum...>
  25.Nis.2007 Çar 08:58:10
fiogf49gjkf0d

Günaydın...

Günün belli saatlerinde bugün için buarada olacağım...

Hayırlı sabahlar hepinize...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >MAAFFAAYY>
  23.Nis.2007 Pzt 17:57:41
fiogf49gjkf0d

Maafaay arkadaşımızla hoşgeldin hoşbuldumdan öte çok muhabbetimiz olmamıştı;ama genel olarak efendi bir çizgisi olduğunu gözlemledim...Bu kadar insan da desteklediğine göre vardır bir hikmeti :)

Yolun açık olsun Maffay...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Forum Kızları :)>
  23.Nis.2007 Pzt 08:57:39
fiogf49gjkf0d

Okurken çok eğlendim :)

Paylaşım için teşekkürler...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >**Bu Kız Ne Düşünüyor??**>
  23.Nis.2007 Pzt 08:47:27
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Melissa606 :

Bu kız ilgisini çeken birşeye bakıyor...Kendisinde olmayan ama hep eksikliğini hissettiği birşeyi başkasında görüyor ve imrenerek bakıyor...(bence)

Belki ailesinden sevgi görmüyor ve görmediği bu sevgiyi,ilgiyi ve sefkati başka bir çocuğa,o çocuğun ailesinin nasıl gösterdiğini görüyor...

Kendisinde olmayan ve hep eksikliğini hissettiği birşeyi görmesi ve keşke benimde olsa;ama yok der gibi bakma ihtimali yüksek...

Tuttu mu acaba

Soru ne gördüğü değil ne düşündüğü üzerineydi değil  mi?

O halde şöyle diyeyim:Kendisinde olmayan ve hep eksikliğini hissettiği birşeyi görmesi ve keşke benimde olsa der gibi düşünerek bakması yüksek...

Yani bu kız o an gördüğü birşey üzerine düşüncelere kapılıyor (sanırım)

Gerçekten merak ettim:ne düşünüyor?

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ben geldim, ben gidiyorum...>
  23.Nis.2007 Pzt 08:43:40
fiogf49gjkf0d

Günaydın :))

Az geldim ve anasayfadayım...

Bakalım forumda neler var neler yok...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >**Bu Kız Ne Düşünüyor??**>
  21.Nis.2007 Cmt 19:02:22
fiogf49gjkf0d

Bu kız ilgisini çeken birşeye bakıyor...Kendisinde olmayan ama hep eksikliğini hissettiği birşeyi başkasında görüyor ve imrenerek bakıyor...(bence)

Belki ailesinden sevgi görmüyor ve görmediği bu sevgiyi,ilgiyi ve sefkati başka bir çocuğa,o çocuğun ailesinin nasıl gösterdiğini görüyor...

Kendisinde olmayan ve hep eksikliğini hissettiği birşeyi görmesi ve keşke benimde olsa;ama yok der gibi bakma ihtimali yüksek...

Tuttu mu acaba

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Çiçeklerden Tablo>
  21.Nis.2007 Cmt 14:07:56
fiogf49gjkf0d

Ne şahane tablolar böyle...

Bu harika görüntüyü bize sunan peyzajcıları alkışlıyor ve bu güzellikleri bizimle paylaşan MrMod arkadaşımıza da teşekkür ediyorum...Emeğine sağlık...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >CHAT CİTY SAYESİNDE EDİNDİĞİNİZ DOSTLAR..?>
  21.Nis.2007 Cmt 13:49:13
fiogf49gjkf0d
Harwest :

Valla harbiden söyleyeyim eski yorumlarıma bakmayın DOST kavramı öyle bir kavram ki ne pazarda satılıyor nede saraf da.

Gördüğüm dostluklar sadece ağızlara sakız edilmiş, temşit pilavı gibi dönüyor dolaşıyor Önümüze gelene dost diyoruz.

Hayır benim chat city de dostum olmadı. Arkadaşım çokta sevdiğim onlarında beni sevdiği.Konu dostluk olunca insan yanılabiliyormuş maalesef :))

Bir İnsanın en iyi, en sağlam dostu yine kendisidir sanal ortamlarda

Benden böyle kusura bakmayın yanii:))

Teşekkürler hürroş başlık için

Harwest...Dost kavramını öyle güzel açıklamışsın ki...

Özellikle sondan üçüncü ve dördüncü cümlen bu konuda yeterince açıklayıcı nitelikte...

Kesinlikle insanın sanal ortamda en sağlam dostu yine kendisidir...

Burada arkadaşım dediğim herkese dostum diyemeyeceğim malesef...Çünkü sonuna kadar güvendiğim,samimiyetine inandığım insanlar hakkında bile yanıldım...Güven derken belki diyebilirsiniz,burası sanal ortam,güvenle ne alakası var ve buradaki sanal sahsiyetlerin ne zararı olabilir diye...Ama paylaşılan zaman ve hissedilen samimiyet var ve bu gözardı edilemez :) Samimiyet zedelenmesin yeter ki...(Ki burada zedelenebiliyor...)

Elbetteki şuanda ki arkadaşlarıma da sonuna kadar güveniyorum...Ama reel hayatımda olmadıkları ve sanal kaldıkları sürece arkadaşım diyebilirim onlara da...

Buradan "dostum" diyebilceğim üç kişi var ve onlar kendilerini biliyorlar...

Başlık için teşekkürler...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Geçmişinizde İz Bırakan,Özlemini Hissettiğiniz Biri Var mı?>
  21.Nis.2007 Cmt 13:26:01
fiogf49gjkf0d
posiongirLn :

Melissam güzel bir başlık ama yorumsuz kalmış..

Benmde Anasınıf Öğretmen ve ortaokuldan Türkçe öğretmenım vardı çok seviyordum.Tayınleri çıktı bir kaç sene görüştük ama sonradan aramadılar sanırım emekli olup bir yere yerleştiler ,yada......Aklıma bile getirmek istemem..... Onlarıı çok özledim çokkk..İnş iyilerdir.

Çoçukluk arkadaşım vardı Gökhan ayyhh neler yapardık çok iyi anlaşıyorduk.Benden büyük olduğu için ünv. girdi şimdilerde mezundur.Özledim o günleri..

Evet Posim…Yorumları az olan bir başlık oldu başlığım…Olsun,olan yorumlar da yeter :)

Sen çocukluk arkadaşından bahsedince aklıma geldi…

Benimde bir çocukluk arkadaşım vardı…İlkokulu beraber okuduk…Çok güzel günlerimiz oldu onunla…Sonra tayinleri çıktı başka bir şehire taşındılar…Sonra birkaç kez görüştük;ama bi şekilde iletişim koptu…Yıllar sonra ilk kez geçtiğimiz aylarda görüştük :)

Sanki hiç ayrılmamışız gibi…Keşke dedik beraber büyüseydik,daha ne güzel günlerimiz olurdu kimbilir dedik…Zamanında bu arkadaşımın özlemini çok çekmiştim…Onun gibi bir arkadaş zor bulunurdu çünkü…Neyseki şimdi yeniden ve daha sık görüşmeye başladık…

Bir de özlemini derinden hissettiğim bir kişi daha var…O da bende kalsın :)

Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler...

<<1...100101102103104105106107108109110 111112113114115116117118119120...200...281>>