ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
17 Haziran 2024, Pazartesi 00:10   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Melissa606> Forum Mesajları
    Melissa606'e ait Toplam 2803 Forum Mesajı var
<<1...100...200...256257258259260261262263264265266 267268269270271272273274275276...281>>

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Olumsuz İnsanlar>
  1.Eyl.2006 Cum 12:42:40

qriLkis :

olumsuz insanlarla baş etmek zordur. Soğukkanlılık ve sabır ister. Bu insanların yaşam enerjisinin kavga olduğunu hatırlamak gerekir. Onlarla kavgaya girmeyin. Tartışmayın. İkna etmeye çalışmayın. Kavga olduğu sürece onlar beslenir ve beslendikçe de bir sonraki güne daha kuvvetli girerler. Kavga etmemek ve uzaklaşmak, yanıt vermemek, onların ana besin damarını keser.

Pozitifliğiniz hayatınızı güzelleştirir. Doğal olanın olumluyu seçmek olduğunu bilin. Olumsuzu seçmek çaba gerektirir. Olumsuz insan sürekli enerji harcamak zorundadır. Ruh enerjisini tüketen ve kendi yarattığı ateşin kendisini kavurduğunu görmeyen olumsuz insanların varlığından haberdar olun. Onları gözlemleyin ve ne kadar şanslı olduğunuzu düşünün. Şansınızı kendiniz yarattığınız için kendinizle gurur duyun.

Olumsuz insanları tanıtma adına mükemmel bir yazı :)

Özellikle yazının alıntı yaptığım ilk paragrafı,onlar hakkındaki herşeyi özetliyor.Son olarak Mevlananın şu sözlerini paylaşmak istiyorum bende:

"Eğer düşüncelerin gül gibiyse,sen gül bahçesisin.Eğer dikenler gibiysen,sen diken bahçesisin"

Paylaşımın için teşekkürler grilkis.

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Şiir>
  1.Eyl.2006 Cum 09:54:22

Hayal Bekçisi

Beklenmedik bir fırtınaydı gelişin...
Uyandırdın sessizliğimi aysız gecelerde
Yaralı bir deniz gibi hıçkırdığını
Bir fanus altında sıkışıp kaldığını..
Aşkla kenetlenen kalplerimizin..
me yus olduğunu,bunaldığını
Biliyorum,hayal bekçisiyim..
Mehtabı arayan karanlıklarda
yağmur yakışmıyorsa..
Güvercin gözlerine yakışmıyorsa yağmur
Nasıl açabilirim bulutlara derdimi
Nasıl geçebilirim mayınlı köprülerden..
Sellere karışan ayaklarımla
Yığılıp kalıyor en güzel umutlarım
Vurgun yemiş denizciler misali
Göğsümün katranlı sahillerinde
Zifiri saçlarıyla
İnfazıma ağıt yakan menziller
En salgın boşluğumu akıtıyor üstüme...
Ben mehtabı arayan bir hayal bekçisiyim
Ben sevda sokağının yoksul çiçekçisiyim
Ben kor merdivenlere göklerle tırmanırım
Kızgın güneş altında yemyeşil ıslanırım..
Ben mehtabı arayan bir hayal bekçisiyim..
Ben korsan bir geminin mahzun kürekçisiyim..
Ben yaklaşan saati beklerim odalarda
İhtilaller yaparım gözlerine dalar da.....

Nurullah GENÇ

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Fıkra...)>
  1.Eyl.2006 Cum 09:30:48

KARA MİZAH

Zengin bir adam ölüm döşeğindeydi.Üç oğlu,yatağının başucunda,cenaze masrafları tartışmasına girişmişlerdi.Önce büyük oğlu konuştu:

-Fazla masrafa lüzum yok.8-10 araba kiralarız,olur biter.

Ortanca:

-Canım kendimiz için iki araba kiralayalım.Konu komşu,isteyenler,kendileri araba kiralayıp gelsinler.

Küçük oğlu:

-Bir Station (Steyşın) kiralayalım.Cenazeyi oraya koyar,kendimiz de şöfor mahallinde gideriz.Hiç masrafa lüzum yok.

Ölüm halindeki ihtiyar baba,oğullarının bütün söylediklerini,olduğu gibi işitmişti.Güç bela yatağında doğruldu ve şöyle dedi:

-Evlatlarım!Siz hiç merak etmeyin.Bir zahmet pantolonumu getirin.Ben mezara kadar yürürüm.

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >İşte Zeka :)>
  1.Eyl.2006 Cum 09:13:36
fiogf49gjkf0d

Müthiş bir zeka gerçekten.Her şartta kafayı çalıştıran kazanıyor veya durumdan kârlı çıkılmasına  vesile oluyor,hikayedeki gibi.  

Kadir abimizden korktuk,teşekkürlerimizi iletim bari 

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Güzel Sözler >Birkaç Söz>
  31.Ağu.2006 Per 17:18:14

Birkaç anlamlı söz de benden:)

*Hiçbir iyiliği küçümseme.Ne su isteyene kendi çanağından boşaltman küçük şeydir,ne de bir kardeşinle karşılaştığında ona gülümsemen basit ve değersizdir.

Hz.Muhammmet (S.a.v)

*Başkasıyla hoş geçinmeyen ve kendisiyle hoş geçinilemeyen kimsede hayır yoktur.                                                    

Hz.Muhammet (S.a.v)

* Sen anılması güzel olan bir söz ol.Çünkü insan kendi hakkında söylenen güzel sözlerden ibarettir.

Mevlana

*İnsan zekanın karşısında saygıyla eğilir;ama iyi davranış ve şefkatin önünde diz çöker.

Bernard Shaw

*Başarısızlığın yalnızca bir yan yol olduğunu farkettiğinizde,başarıya ulaşan yoldasınız demektir.

William G. Milnes

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Ajan Adaylarına Örnek Başvuru Maili :))>
  31.Ağu.2006 Per 10:37:12
fiogf49gjkf0d
cc03 :

Aşağıdaki mesaj info@chatcity.cc email adresine ajanlık başvurusu olarak gönderilmiş...

"ben  **** ****  uzun boylu esmerim özel ajanlığınıza talibim eğer sizde uygun görür seniz tabi"

Bize de şöyle cevap vermek düştü:

"Maalesef esmer kadromuz doldu, keşke sarışın olsaydın. Artık başka bir sefere. Cc03"

Bu bir şaka olmalı:) Böyle bir soruya da ancak cc03 ajanımızın verdiği tarzda bir cevap verilebilirdi.Daha duymadığımız ne başvurular var,kimbilir

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >....:::: ** KİŞİLİK ** ::::....>
  31.Ağu.2006 Per 09:42:35

Kişilik olmadan yeteneğin,kazanılmış başarıların,disiplinin,kısacası yaşamımızda önem taşıyan her artının,kişilik olmadan hiçbir ehemmiyeti olmadığını vurgulayan güzel bir paylaşım :)

Teşekkürler 00me00.

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Fıkra...)>
  31.Ağu.2006 Per 09:17:58
fiogf49gjkf0d

tiniminikizz :

Temel ile Dursun Amerika da itfaiye teşkilatına girerler, yangın ihbarı alınır.Çok katlı bir binanın kreş katında yangın çıkmıştır. İtfaiyeci merdiveni çalışmaz.Temel yukarı çıkar. Dursun aşağıda kalır..Temel aşağıda bekleyen Dursun un kucağına çocukları atmaya baslar.Temel atar, Dursun tutar, kaldırıma koyar.Bir çocuk, iki çocuk, üç çocuk, derken beşinci zenci çocuktur..Temel bırakır, Dursun yakalamak için kollarını açmaz. Çocuk paat yerde.Tekrar at, tut kenara koy, tut at kenara koy. Temel yine zenci çocuk atar Dursun yine tutmaz. Çocuk paat gene yerde..Dursun yukarı bağırır: "Temel yanıkları atarak vakit kaybetme.."...!!

Sabah sabah koptum ya:)

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Insanlari Gözünden Tanidiginizi İddia Ediyorsanız...>
  31.Ağu.2006 Per 08:44:42
fiogf49gjkf0d

Sonuç:10/10

İnsanların bir bakışta ne olduklarını çözebiliyorum demekki 

Jisell,bu çalışmayı bizimle paylaştığın için teşekkürler...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Şiir>
  30.Ağu.2006 Çar 16:11:10

HERKES VE BİRKAÇ KİŞİ

Yağmur herkese yağar

Güneş ısıtır herkesi

Mevsimler herkes içindir

Yalnız çığ altında kalan,

Sele kapılan,her zaman birkaç kişi

Herkes içindir,aşk da ,ayrılık da

Yalnızca birkaç kişi ölür acıdan.

Eskiden ölümle tartılırdı ayrılık

Kiminin hayatı yalnızca unutkanlıktan

Herşey,herkes için değildir oysa

Kimi,hiçbirşey öğrenmez karanlıktan

Yalnızlığı kullanmayı bilmez kimi

Kimi ayrılamaz karanlıktan

Yağmur herkese yağar

Ama çok az insan tutar yağmurun ellerini

Onca şarkı,onca film,onca roman

Ama sevmeye yetmez herkesin kalbi

Çığ altında sele kapılan

Aşktan ve acıdan ölen birkaç kişi

Dünyayı başka bir yer yapmaya yeter

Aslında onların hikayesidir anlatılan

Diğerleri dinler,seyreder,geçer gider

Geçer gider herkes

Hikayelerdir geriye kalan

Murathan MUNGAN

<<1...100...200...256257258259260261262263264265266 267268269270271272273274275276...281>>