ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 14:17   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

RestlessOblivion> Forum Mesajları
    RestlessOblivion'e ait Toplam 2639 Forum Mesajı var
<<1...100...200...254255256257258259260261262263264 >>

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Herşey 4 köşe olsaydı!!!>
  14.Oca.2007 Pzr 11:34:01
Allah her şeyi en uygun biçimde yaratmış burdan da o anlaşılıyo

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >...GotHiC ResiMLeR....>
  14.Oca.2007 Pzr 11:16:29

rüyaaaam armağanın için çok teşkür ederim çok makbule geçti

pişt şu son resimdekini bana ayarlasana

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >GoTHiC ismiNizi ÖğReniN!..>
  14.Oca.2007 Pzr 01:52:18

Liquid Skin mi?  cıvık mı demeye çalışıyo lan bu bana

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Taksim DoRock Barda Extreme Party!!>
  13.Oca.2007 Cmt 04:30:26
kim lem bu gruplar  bi magilum ile detriment i biliyorum az çok. 28 ocakta gidebilirim belki, kısmet..

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >ABD İRAN ı 1600 Noktadan VURACAK !>
  13.Oca.2007 Cmt 04:23:12
daha vietnamda hüsrana uğrayan abd nin böyle bir şeye cesaret edebileceğini hiç sanmıyorum. iran bir ırak değil

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >...GotHiC ResiMLeR....>
  13.Oca.2007 Cmt 03:32:29

rüya benim iznim olmadan böle bi başlık açmışsın sorcam bunun hesabını sana

bu arada resimlerin bi kısmı gothic falan değil direk gore (gore ne demek diyenler ebruli nin resimlerine baksınlar anlarlar ) ama genelde süperler.  paylaşıma katkıda bulunan herkese teşekkürler kucak dolusu sevgiler

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >kızların küfür etmelerine ne diyorsunuz?>
  10.Oca.2007 Çar 09:37:43

küfrü hakedenin burda ağzı burnu kırılamıyosa küfür etmek onların akıllanması için yapılacak tek şeydir. işe yarıyo mu? yarıyo tabi, çok örneğini gördüm  insanlıktan nasibini almamış olanlara karşı küfür bir yoldur, kimisi eder kimisi etmez; başka şekilde sorununu halleder. ama kusura bakmayın birisi gelip de ana bacı küfredince kimse susmamı beklemesin; bu da benim problemimi halletme yolum. eğitimsizlikle veya cümle kuramamakla bir alakası olduğunu hiç zannetmiyorum. "ne kadar bilirsen bil bildiklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır" diye bir söz vardı (kelimesi kelimesine hatırlamıyo olabilirim), bu sözden de anlaşıldığı üzere düzgün kurulan ve maksadında bir cümleyi her insan anlamıyo malesef. ayrıca burada "küfür cümle kuramayanların yaptığıdır, acizliktir, pistir, kakadır" diyenlerin bir kısmının daha kendilerinin cümle kuramadığını trajikomik bir şekilde  görmekteyiz

son söz: küfür çoğu kıza yakışmıyo, ama bazıları küfür edince daha bi çekici oluyo

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Dijital Yaşam >Bilgisayar Oyunları >PES 6 Nihayet>
  10.Oca.2007 Çar 06:46:21

beğenmedim. winning 11 i bekliyorum çıkmadı dimi daha

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Giriş 500:)>
  10.Oca.2007 Çar 06:39:27
Bu saçmalık ciddiye alınır ve böyle bi uygulama başlarsa cc de zamanla kimse kalmaz.
<<1...100...200...254255256257258259260261262263264 >>