ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
16 Haziran 2024, Pazar 03:32   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

WaaLLaaCe> Forum Mesajları
    WaaLLaaCe'e ait Toplam 1676 Forum Mesajı var
<<1...100...138139140141142143144145146147148 149150151152153154155156157158...168>>

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Genel Spor Muhabbeti >Dünya Kupası>
  15.Haz.2006 Per 11:42:03
Arkadaslar Bugun eurosportu ızlerken duydum.1978 ARJANTIN Dunya Kupasında Arjantın hukumeti bounes areas(tam yazılısını bılmıyorum)fakır mahallelerı gorunmesın dıye bu mahallelerin onune duwar cekmıs..

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar >BITSIN ARTIK BU REZALET...!!!>
  14.Haz.2006 Çar 21:35:50

Pasam gormen lazım sankı memleket meselesını paylasıyorlar.

Yok yok bızım mıllet adam olmas...

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >**Kullanım Dışı Tabancaları Ne Yaparlar?>
  14.Haz.2006 Çar 21:15:08

ßec abi o maganda kursunları doyuncaya kadar can almaya dewam edecek ne yazıkkı.Sılah gucun sımgesı sayılıyor ulkemızde.SACMA SACMA SACMA

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar >BITSIN ARTIK BU REZALET...!!!>
  14.Haz.2006 Çar 21:00:01
real kardesım ozaman sende sanslı azınlık ıcerısındesın.Zaten ızleyen ınsanların normal oldugundan suphelıyım.Demekkı sende benım gıbı normalsın...

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

14.Haz.2006 Çar 20:47:05

Artık Turkiye de neyın sewıldıgını anlamak cok zor.Nedeni tabıkıde bu sabah programları.Benım anlamadım konu su ınsanlar bunları nasıl ızlıyor.Eger ınsanlar ızlemese bunlar zaten yayından kaldırılır.Ya Turkıye de tek ben bole dusunuyorum.Yuzlerce kadın sabahları hıcbır ısı olmadıgı ıcın bu proglamlara katılıyor.Zaten programa konuk dedıklerı ınsanlar hergun orda bu nasıl konukluksa.Yapmacık tawırlar,igrenclık zaten diz boyu soylememe gerek yok sanırım.programların ısımlerını wermeme gerek yok hepınız bılıyorsunuz.

Goruslerınızı beklıyorum...???

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Erciyes Daginda ALLAH (C.C.) Yazisi>
  14.Haz.2006 Çar 20:33:05

Bunu gordukten sonra yazacak kelıme bulamıyorum.Inanmayanlar kendılerıne gelsın...

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >SON HECE OYUNU>
  14.Haz.2006 Çar 20:25:59

Yetkin

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >*Boş Pet Şişelerinizi Atmayın.Sandal Yapıp Stres Atın...>
  14.Haz.2006 Çar 20:21:06

En güzeli aslında bu olsa gerek.Ama sunu unuttuk biz pet siseleri yerlere atmak ıcın alıyoruz cok da guzel yerlere atıyoruz.Ne guzel cewre kırlenıyor.Ya bizde bir hata war yada bu cocuklarda...

Eline saglık ßec abi...

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Bu Fotograf Herşeyi Anlatıyor..!>
  14.Haz.2006 Çar 20:16:43

HurremSuItaan :
    İnsanın bakınca tüyleri ürperiyor... Kaçımız onlar gibi savaşır bu gün harp çıksa?  Sağol Batuhan.

Hürrem boyle dusunme bence hayat sawaslardan ıbaret degıl.Eger atalarımız ogun orda canlarını wermeseler suan bız bu durumda olamazdık.Onlar ıcın sawasmamız mı lazım?Tabiki de hayır biz onlara layık olmak ıcın daha fazla calısmalı daha fazla uretmelıyız.Acıkcası savas ılla topla tufekle olmaz.Daha iyi olabılmek ıcın savas wermelıyız.

NE MUTLU TURKUM DIYENE...!!!

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar >Mehmet Ali Erbil le daha nereye kadar?!>
  14.Haz.2006 Çar 20:11:42
fiogf49gjkf0d

Bu millet bayagalık ne kadar artarsa okadar alkıslıyor.M.Ali ERBIL in her yaptıgını alkıslarsanız onun ıgrenclıklerı gormezden gelırsenız pantolon da ındırır taklada attırır.Ben yine ucuz yırttıgını dusunuyorum kadınlara takla attırırken ya bırının boynu kırılsa.Yada studyoda yılan dolastırırken bırı kalp krızı gecırse nolacak?Bence kendısı ucuz yırtmıstır.Ama uzuldugum tek bır sey war o da Turkıyenın buyuk kanallarından bırının bu programa sahıp cıkması...

Biz kendımıze gelmezssek daha cok mehmat aliler pantolon ındırecek...!!!

<<1...100...138139140141142143144145146147148 149150151152153154155156157158...168>>