ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 07:52   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

WaaLLaaCe> Forum Mesajları
    WaaLLaaCe'e ait Toplam 1676 Forum Mesajı var
<<1...100...150151152153154155156157158159160 161162163164165166167168>>

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >alttaki sevgilin olsaydı - o na karşı tek cümle kullan>
  5.Haz.2006 Pzt 14:58:05
fiogf49gjkf0d
Ben güdugumde gulen,Ben agladıgımda aglayan bır sewgılı ıstemem.Bunu suda ki yansımam da karsılayabılır...

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >....gidiyorsunuz.Yanınıza ALMAYACAĞINIZ 3 şey ne olurdu?>
  5.Haz.2006 Pzt 14:54:50

1-cep telefonu(ulasmasın kımse)

2-kredi kartı(gerek yok)

3-kardeşim(kafamı dınlıyım)

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Dijital Yaşam >Bilgisayar Oyunları >Gelmiş Geçmiş En Güzel Bİlgisayar Oyununu Seçelim...>
  5.Haz.2006 Pzt 14:52:04
Tabiki de max payne hikayesi olsun, 2001 de cıkmıstı sanırım grafiklerı ozamana gore cok guzeldi.Herzaman bende ki yeri baskadır..

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >+18 :))>
  4.Haz.2006 Pzr 19:27:09

Gecen sene bu kizla cok oynamistim:)Bunun degisik wersiyonlari da war en kisa zamanda ulastirabilirim sizlere

eline saglil vernon...

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> İlanlar Duyurular >Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma >*Baba Beni Okula Gönder* Kampanyası İçin Bir Adımda Bizden*>
  4.Haz.2006 Pzr 19:19:42

FORUM da bugune kadar acilimis sen guzel en anlamli topic.Herkes  bende dahil elinden geleni yapsin.Her insan sizler kadar sansli olmayabilir bunu unutmayin...

Eline saglik Bec abi

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Bu bayanlarla tanışmak isteyen var mı? :))>
  4.Haz.2006 Pzr 10:49:28

Kadın dedıgın zarif olmalı narin olmalı.Bunların adı kadın sadece kadınlık namına hıcbırsey yok.Allaha yakın bana uzak olsun

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >barbie den şok fotolar (gizli çekim +18)>
  4.Haz.2006 Pzr 10:41:46
Ufuk senın actıon man rahat durmaz boy boy cocukları olur bunların sende satar koseyı donersın yok yanlız mıs barbie falan gec bunları

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >barbie den şok fotolar (gizli çekim +18)>
  4.Haz.2006 Pzr 10:31:54
Gordugum kadarıyla bır gazoz durumu falan yok barbie bunu kendısı reklam ıcın yapmıs olabılır.Zaten sımdı cocuklar barbie bebekler oyuncak arabalar yerine oyuncak sılah ıstıyor.Barbie durumun cıddıyetınde gundeme gelıp eskı tahtını almak ıcın soyunmus fazla elestırmeyelım...

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >CHAT CİTY SAYESİNDE EDİNDİĞİNİZ DOSTLAR..?>
  4.Haz.2006 Pzr 10:28:34
Kolay oldugu kadar zor da bır durum.Chatcity de ki cogu dostum zaten gercek hayatta da(real demek ıstemıyorum) dostum.Ama burda kazandıgım bırseyler paylastıgım ınsanlar okadar da cok degıl.Eski sewgılılerımle sımdı dostum(ya da olmaya calısıyorum)

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Photoshop Çalışmaları>
  4.Haz.2006 Pzr 10:24:18

Photoshop iyidir hastır da fotografcılar bıraz abartılı kullanıyor ya da yenı yenı ogrenıyorlar.Benım cok resmım war photoshop kurbanı:)

simash calısman cok guzel elestırmek bıze dusmez...Eline saglık

<<1...100...150151152153154155156157158159160 161162163164165166167168>>