ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 19:41   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Yeliz025> Forum Mesajları
    Yeliz025'e ait Toplam 13 Forum Mesajı var
<<12 >>

Yeliz025

Yeliz025 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >Elveda...>
  14.Kas.2010 Pzr 01:48:23
·MOR· :

Merhaba arkadaşlar, acısı ve tatlısı ile 3 yılı birlikte geçirdik. 2007 Haziran 13 ; 08:39`da ChatCity`ye üyeliğimi yapmıştım geçirdiğimiz onca güzel anı artık geride kaldı. Forum maceram, CC maceram da burada sona eriyor maalesef... Bir çoğunuza bu haberi verdiğimde neden gidiyorsun? diye soru yönelttiler sorunun cevabı şöyle; CC sınırları içerisinde geçirdiğimiz zamanın haddi hesabı yoktu, maalesef bazı üyelerimiz tarafından da söylendiği gibi; "Yaşın çok ufak buraya niçin giriyorsun, git derslerine çalış" denmesi beni biraz düşünmeye teşvik etmişti... Yaklaşık 1-2 gündür düşünüyordum. Ve son olarak noktayı ; AcEdUdE koydu, sizlerle olan vaktimin hiçbiri boşa gitmedi:) Sevenler/Sevmeyenler, hakkınızı helal edin belki birgün tekrar gelir abi/abla diye başınızı yerim...  Teşekkürler...

DipNot: İnfumum İstanbul`a geldiğinde bana haber ver beraber boğaz turu yapalım martılara midye dolma atalım:P

gitme arkadaşım bunca emek vermişsin neden bırakıyorsun.

Yeliz025

Yeliz025 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Kgg Odasında Yeni Uygulama Hakkında.>
  5.Kas.2010 Cum 05:04:53

vayyyyyyyyyyyyyyyyy sahaya  iniyorsun  demekkiiiiiiiiiiiiiiii      öyle şeyler yazardım`ki biliyorum kaldırtırsın.

Yeliz025

Yeliz025 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >2 + 2 + 2 = 6 :) , ya diğerleri ?>
  11.Eki.2010 Pzt 18:46:57

·Hsavun· :
            Sizler vadettiğiniz, bazı kişiler de çılgın bölücülüğü yaparak neşeyi bulurken, ajan arkadaslarımızın bulunduğu ortamdaki muhabbet akışlarını o anlayıp, siz anlayamıyorsanız, ve hala Allah Allah bu adam neden engellendi ? diye isyan etmeniz saçmadır. Bunun problemini kendinizde aramanız gerekiyor.. Ajan suçludur... Ajan salaktır... Mantıksız kararlar alır... Müşteri haklıdır... konumuna getirmeniz yanlıştır.  Ne demişler, bir arkadaşınızla sohbet etmenizi önleyen ve bu herkesin huzurunu kaçırıyorsa; https://www.chatcity.cc/ccajanlar.asp herkes onlara özel ileti yazabilirler... ki linkteki yazılanlar da  ( 1 A4 bile değil )  ve onlar yoksa da info@chatcity.cc e mail atabilirsiniz... :)  Özel iletilerden rahatsız ediyorlar.. engelleyin. Tekrar yazıyor... :((  Özel ileti penceresini aşağıya çekin.. Bunlar çok zor birşey mi  ?  Şunu da unutmayın ki böyle yaparak siz de ajansınız... Maillere yolluyoruz ama birşey olmuyor, bize dönülmüyor... Olmadığını nerden bilebiliyorsunuz ve her maile de cevap verilmez ki. :) Başka bir site de bu kadar önlem alındığını da düşünmüyorum. 20 tane adam bilgisayarının başına oturacak ve bütün yazılanları okuyacak. Yok artık. Emeklere saygı ve en önemlisi ajanlar robot değildir. Bunu unutmamak, en mantıklı olanıdır:) 
Hsavun tuzaga düşme bunların istedigide bu,sen bunlara laf yetiştirisen tuzaga düşersin.bunların tek bir amacı var,oda cc03 oguz beyi ikna edip chatcity satın almak,heralde bu amaca ulaşamadılar,şimdide cc kötülemek karalamak için bitti,öldü,kimseler yok,basbas bagırıyorlar, autumn1 ile  dertleri olduguna inanmıyorum,amaç onun sevimsizliginden faydalanmak..sen bu tuzaga düşme Hsavun..

<<12 >>