ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 07:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Elveda...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MOR

MOR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2010 Cmt 23:08:47      Elveda...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Merhaba arkadaşlar, acısı ve tatlısı ile 3 yılı birlikte geçirdik. 2007 Haziran 13 ; 08:39`da ChatCity`ye üyeliğimi yapmıştım geçirdiğimiz onca güzel anı artık geride kaldı. Forum maceram, CC maceram da burada sona eriyor maalesef... Bir çoğunuza bu haberi verdiğimde neden gidiyorsun? diye soru yönelttiler sorunun cevabı şöyle; CC sınırları içerisinde geçirdiğimiz zamanın haddi hesabı yoktu, maalesef bazı üyelerimiz tarafından da söylendiği gibi; "Yaşın çok ufak buraya niçin giriyorsun, git derslerine çalış" denmesi beni biraz düşünmeye teşvik etmişti... Yaklaşık 1-2 gündür düşünüyordum. Ve son olarak noktayı ; AcEdUdE koydu, sizlerle olan vaktimin hiçbiri boşa gitmedi:) Sevenler/Sevmeyenler, hakkınızı helal edin belki birgün tekrar gelir abi/abla diye başınızı yerim...  Teşekkürler...

DipNot: İnfumum İstanbul`a geldiğinde bana haber ver beraber boğaz turu yapalım martılara midye dolma atalım:P

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2010 Cmt 23:19:11sohbet oyun linki

Forumda elveda deyip ertesi gün başka nicklerle gelme vak`aları o kadar çok oldu ki elveda başlıklı forumların samimiyetine güvenemiyor artık insan. Maksat yem atıp sonra kimlerin yeme geldiğini uzaktan izlemek. Bırakın bu işleri kendi kendinizi kandırmayın. 

Yeliz025

Yeliz025 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2010 Pzr 01:48:23sohbet oyun linki
·MOR· :

Merhaba arkadaşlar, acısı ve tatlısı ile 3 yılı birlikte geçirdik. 2007 Haziran 13 ; 08:39`da ChatCity`ye üyeliğimi yapmıştım geçirdiğimiz onca güzel anı artık geride kaldı. Forum maceram, CC maceram da burada sona eriyor maalesef... Bir çoğunuza bu haberi verdiğimde neden gidiyorsun? diye soru yönelttiler sorunun cevabı şöyle; CC sınırları içerisinde geçirdiğimiz zamanın haddi hesabı yoktu, maalesef bazı üyelerimiz tarafından da söylendiği gibi; "Yaşın çok ufak buraya niçin giriyorsun, git derslerine çalış" denmesi beni biraz düşünmeye teşvik etmişti... Yaklaşık 1-2 gündür düşünüyordum. Ve son olarak noktayı ; AcEdUdE koydu, sizlerle olan vaktimin hiçbiri boşa gitmedi:) Sevenler/Sevmeyenler, hakkınızı helal edin belki birgün tekrar gelir abi/abla diye başınızı yerim...  Teşekkürler...

DipNot: İnfumum İstanbul`a geldiğinde bana haber ver beraber boğaz turu yapalım martılara midye dolma atalım:P

gitme arkadaşım bunca emek vermişsin neden bırakıyorsun.

BIood

BIood resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Kas.2010 Çar 19:46:41sohbet oyun linki
https://www.chatcity.cc/mult/profile.asp?n=·Guaranteed·· sevginetix`in dediği doğru oldu

CcTiMcC

CcTiMcC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2010 Per 18:57:18sohbet oyun linki

·BIood· :
https://www.chatcity.cc/mult/profile.asp?n=·Guaranteed·· sevginetix`in dediği doğru oldu

tipik bir ilkokul öğrencisinden beklenen hareketler.. bırakıyorum diye 20 satır yazı yazıp millete okutuyorsan bırakacaksın .anne parası yemek zor zanaat

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir