ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 20:39   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

boldman007> Forum Mesajları
    boldman007'e ait Toplam 71 Forum Mesajı var
<<12345 678>>

boldman007

boldman007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >alesta83 ün Sayfası...>
  13.Ara.2007 Per 12:10:32
fiogf49gjkf0d

Git diyorum sana..

Git.. Beni bana bırakma.

Hadi kapıyı arala ve git..

Kapat tüm ışıkları.. Ve git hadi..

Çıktığın kapının ardından ölüm gelsin gayri...

Şimdi git... Unut ismimi.

Unut yeminlerini.

Seni hiç sevmediğimi farz et.

Bu sevdayı hiç yaşanmamış kabul et.

Demir kapımı ölüme arala ve sessice git.

Git diyorum...Sadece git...

Ardından ölüm gelsin ayak uçlarıma..

Sana kavuşmayı bilmese de ,

Seni severken ölmenin gururunu yaşasın bu yürek.

Çünkü... sen benim,

Ölüm ile hayat arasına çizebildiğim tek mutluluğumdun...

boldman007

boldman007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >alesta83 ün Sayfası...>
  13.Ara.2007 Per 12:07:22
fiogf49gjkf0d

YOKLUĞUNU BANA SOR

Sabah uyanışlarım yine ürkek ve soğuk
Zaman yine inatçı nispet yaparcasına
Hayalin zihnimi fetetmiş yine
Sıcaklığını arıyor tenim
Yatağımdaki yerinde, geziniyor ellerim

Her zaman gittiğimiz sahil yine bomboş
Yine yok pamuk helva satan çocuk yerinde
Deniz yine simsiyah içi kan ağlıyor sanki
Martılar bana küsmüş, konuşmuyorlar
En iyi dostum oldu düşlerim
Bir tek onlar beni bırakmıyorlar

Yokluğunda çok savaştım hatıralarınla
Hepsi acımasız birer düşman oldular sanki bana
Sensizliğe alışmak ne kadar zor olsa da
Bu acımasız hayat öğretiyor bunu bana

Zorluğundan bahsediyorlar
Zor nedir ki en zorunu görene
Ölümden ötesi var mı sensiz her gün ölene
Sensizlik benliğime ne kadar acı çektirse de
Umudum aşkımı yaşatacak kalbimde

(boldman007)

boldman007

boldman007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Tarifini merak edenler plaj2 ye lütfen:))>
  29.Oca.2007 Pzt 14:54:21

realsweety :
ne şanslıyım tarif almama gerek yok

Önderim sana katılıyorum benimde ihtiyacım yok  çünkü alsamda böyle bişeyi yapabilecegim konusunda kesinlikle kendime güvenmiyorum

Hem yapılmışı veya yapan biri varken tarife ne gerek var

Kanki ellerine saglık bigün yemeye geliriz artıkaslında ben nasıl yenildigini daha çok merak ediyorum

boldman007

boldman007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >GERÇEKLERİ TÜRKÇE ANALİZ EDEBİLMEK>
  25.Oca.2007 Per 18:17:49
Nefertiti585 :

19 Ocak 2007 tarihinde saat 15:00 sıralarında Agos Dergisi yazarı Hrant Dink in öldürülmesi, bu cinayetin işlenme biçimi *(evinden çıkarken değil de, tüm kameraların gözü önünde ve sansasyon yaratacak bir biçimde Şişli de )* ve cinayetin tam Amerikan Kongresinde sözde Ermeni Soykırımı yapılmasından hemen önce işlenmiş olması bizleri tekrar * Hoşgeldin! Gladyo,
Yine Ne İstiyorsun, Çek Elini Ülkemden *düşüncesine sürüklemektedir.

Ayrıca Irak taki karışıklıklar ve yeni Bush planı çerçevesindeki gelişmeler de ele alındığında bu cinayetin, yeni bir cinayetler serisinin başlangıcı olabileceği iddia edilmektedir. Belli ki Batılı istihbarat örgütleri Türkiye yi karıştırmak istemektedirler. Cinayetin arkasında, kökeni yurt dışında olan (NATO, ABD, İsrail veya Avrupalı) servislerin olma ihtimali yüksektir!

Bu cinayet Türkiye nin çıkarlarına ve Ulusal Güvenliğine büyük zarar veren bir cinayettir. *Ayrıca görüşlerine katılmasak bile, Hrant Dink in böylesine haince katledilmesi her ulusalcı, vatansever Atatürkçü yü üzer! Gladyo tarafından işlenen bu cinayetlerin en fazla acısını biz Kemalistler çektik!Hrant Dink in öldürülmesi nedeniyle hepimizin başı sağolsun!

* Mütareke medyası hemen bu cinayeti Derin Devlet, MİT, Türk Devleti gibi açıklama yorumuna gitmiş, Hrant Dink in hastaneye kaldırılan *eşi Rachel*

* Onu Devlet öldürdü, Devlet önce kendi taşlarını döksün, temizlesin * demiştir.

Türk Devleti cinayet işlemez! Cinayet işlemeye gereksinim duymayacak kadar
güçlüdür!

*Cinayetleri belli yerlere sızmış yabancı Derin Devletlerin ajanları, tetikçileri ve yabacı istihbarat örgütlerinin uzantıları işlemektedirler. * Gerek İstanbul da, gerekse Ankara da Hrant Dink için yürüyen insanları televizyondan izledim. Bir kaç bin kişi Taksim den Şişli ye yürüdü! Ankara da Kızılay da pek çok kişi toplandı!

*Ama binlerce kişinin içinde bir tek TÜRK BAYRAĞI taşıyan yoktu, aksine
farklı fraksiyonların bayrakları mevcuttu. *

Hrant Dink in akan kanı Türk Kanıdır!

Kendisi Türkleri sevmese de, Türk lerin * asil kanıyla *alay etmeye kalkmış
olsa da, Hrant Dink bir Türk vatandaşıdır! Hrant Dink konusu, adeta yabancı servisler ve yabancı Derin Devletler tarafından bir operasyon olarak pişirilmiştir! Dış teşviklerle ve yerli mütareke medyası aracılığı ile bu kişi birden ünlü hale getirilmiş, *televizyonların doğal bir müdavimi haline gelmiş*, Norveç te Bjornsen * ifade özgürlüğü *ödüllerine layık görülmüştür.

*Hakkındaki dava da çok abartılı bir hale getirilerek, sanal bir gündem yaratılmıştır!* Daha sonra da işlenen bu cinayetle Türkiye istikrarsızlaştırılmaya çalışılmıştır, geçmişte olduğu gibi! Ayrıca yürüyüş sırasında, *bu fırsattan istifade (!) *en çok atılan slogan şuydu: *

Hepimiz Hrant Dink iz, Hepimiz Ermeniyiz *. *Ama Hepimiz, aynı zamanda Türküz diyen yoktu! Sanki, bu cinayetin sorumlusu sadece Türk Ulusu imiş gibi!*

Kusura bakmayın! Ben bunu kabul etmiyorum, Ne hepimiz Hrant Dink iz, Ne de hepimiz Ermeniyiz!
*Gladyo Türkiye yi karıştırmak için azınlıktan olan Ermeni bir Türk vatandaşını öldürdü diye, ben kimliğimden ödün vermeyi kabul edemiyorum! * En azından ben ne Ermeniyim ne Hrant Dink im! Ne de enternasyonal bir yapının elemanıyım.

Ben TÜRKÜM!

Ölünceye veya öldürülünceye kadar da bir Türk gibi, Türkler ve Türkiye için
mücadele edeceğim. Bunu da hiç bir enternasyonalist, hiç bir
yabancı Derin Devlet, hiç bir Ermeni, hiç bir Rum engelleyemez!

*Ayrıca bu ülkede kardeş kavgasını körükleyen Türkler değildir, bunu körükleyenler ve ulusumuzu parçalamak isteyenler, Biz Türk değiliz, biz
Kürdüz, biz Ermeniyiz, biz Rumuz diyenlerdir.*

*Kendini Türk hissetmeyenler, kendilerine başka bir vatan bulmak özgürlüğüne sahiptirler...*

Ne Mutlu Türküm Diyene....

Olayın özü budur eline saglık Nefertiti

boldman007

boldman007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Tarihte ve Günümüzde Ermeni-Türk İlişkileri>
  25.Oca.2007 Per 16:57:29

boldman007

boldman007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Plaj 2 nin MUHTAR ADAYI TUGRUL da YAKINDA ASKER:)>
  25.Oca.2007 Per 10:35:19
fiogf49gjkf0d
piagett :

EMIRRA77 :
ben açmıştım bu başlığı bidaha niye açtın ki sen ne gerek vardııı

hiç kafan çalışmıyor senin yaainsanlar senin açtığın başlığa yazmak istemiyorlar bu kadar basitben de dahil

boldman007

boldman007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Plaj 2 nin MUHTAR ADAYI TUGRUL da YAKINDA ASKER:)>
  25.Oca.2007 Per 10:20:20
Senin askerligin bitmez neyse sabah sabah aklıma bişey gelmiyo kardeş afyonumu bi fatlatıyım özellikle buraya yazmak için geri dönücem

boldman007

boldman007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >...(O_O).... PLAJ 2 ye NOLUYOKİNE :))))>
  23.Oca.2007 Sal 20:23:03

Dayı bence sen iki nick sokmamışsın orda gereksiz bi Artist varya jelin onu degiştirip dayı yapmış ve diger dayıyı unutmuş dalgınlıgına gelmiş heralde ayrıca burda unutulmuş arkadaşlarımız varfor example geberesiceee

boldman007

boldman007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >PALJ 4 ÜN NEŞESİ,GÜLÜ ARKADAŞIM EMİRRA77 HAKKINDA Kİ GÖRÜŞLERİNİZİ ALABİLİRMİYİM:)>
  24.Eki.2006 Sal 17:31:31
fiogf49gjkf0d
Sen bu halinle evde kalırsınn canım biz seni böyle seviyoz tabide müstakbel enişte için endişeleniyorum ben

boldman007

boldman007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >PALJ 4 ÜN NEŞESİ,GÜLÜ ARKADAŞIM EMİRRA77 HAKKINDA Kİ GÖRÜŞLERİNİZİ ALABİLİRMİYİM:)>
  24.Eki.2006 Sal 12:34:12
fiogf49gjkf0d

Hayatımda gördügüm en kaba insan okel delisi ama en belirgin özelligi yemekleri  iğrenç ötesiii   

cici kız biraz yemek kitabı oku emi

<<12345 678>>