ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
1 Mayıs 2024, Çarşamba 06:04   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

edison9966> Forum Mesajları
    edison9966'e ait Toplam 173 Forum Mesajı var
<<1234 567891011121314...18>>

edison9966

edison9966 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >PosiongriLn(Posimin) Doğumgünü...4 Mart....>
  6.Mar.2007 Sal 11:40:56
fiogf49gjkf0d

Elmalı Turtam Yeni Yaşını En İçten Dileklerimle Kutlar;Ailenle,sevdiklerinle Bir Ömür Hep Mutluluklar İçerisinde olmana,Hayata Dair Her olgunun senin İçin İyilikler Getirmesine,Ve Her zaman Kişiliğinden ödün vermeden Dimdik Ayakta durarak hayatın yapı taşlarını oluşturmanı Yüce ALLAH C:C den Temenni ve Niyaz Ederim.

Saygılarımla

Fatih Aydın

edison9966

edison9966 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >Orğan Bağışı desem ne düşünürsünüz?>
  28.Şub.2007 Çar 18:14:55
fiogf49gjkf0d

Adaşım Böyle bir başlık açtığın için sana sonsuz Teşekkür ederim.Ben Zaten Tıbben yaşamım sona erdikten sonra Alınmak üzere organlarımı bağışlamayı düşünüyordum.Sizlerinde bu şekilde desteklerinizi beklerim.

Saygılarımla

Fatih Aydın

edison9966

edison9966 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >edison9966 yi gümüs olarak görmek istermisiniz?>
  24.Şub.2007 Cmt 18:13:12
fiogf49gjkf0d

Lütfen Ama Rica Ediyorum.Burası Bunun Yeri Değil Forumu Bu Şekilde Rezil Rüsva Etmeyiniz.·OwenedByCANN.

edison9966

edison9966 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >edison9966 yi gümüs olarak görmek istermisiniz?>
  17.Şub.2007 Cmt 09:44:25
fiogf49gjkf0d

Lütfen Ama artık saygı sınırlarını Aşmayalım Maksadın Dışına Taşmayalım Değil mi Can._?Elif Benim Canımıniçidir; Lütfen Kullandığın Kelimelere Dikkat edersen Sevinirim.

Saygılarımla

edison9966

edison9966

edison9966 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

12.Şub.2007 Pzt 21:51:35
fiogf49gjkf0d

Öncelikle Bulunduğunuz İthamlara karşı ne yazık ki Sadece gülerek eğlenebiliyorum Bunu belirteyim.Yazınızı Dikkatle inceleedim ve bir çok konuda saçmaladığınızı belirtmeliyimki bunlar daha konuyu benim açıp açmadığımı bil ebilmediğin halde insanları suçlama evresinde kendini gören biri olduğunu zaten bize yansıtan önemli bir olgudur.Ayrıca yazınızda şeflerimiz ve diğer ismi geçen şahıslarıda karalamakla neye ulaşmak istedğinizi pek anlamış değilim.Ama Chatcity hüküm ve şartlarını okumadan üye olmuş bir user olduğunuz çok belli ve bariz bir şekilde görülmektedir.Daha sonra şu konuya değinmek istiyorum yaptığınız bu suçlamalar karşısında ismi geçen şahıslara cevap hakkı doğduğunu herhalde tahmin ediyorsunuz ki;yada yaptığınız suçlamalara karşı bir kanıtınız var diye umud ediyorum;aksi takdirde mahkeme koridorlarında sizi ağırlamaktan kıvanç duyucaklardır.Kesinlikle şunu anlamak istemiyorsunuz Yazdığınız yazıda daha önceden bir konu açıldığını hakkım daki düşünceler isminde olduğunu yazmışssınız ya işte bu kadar zekisiniz ki o konuyu ben açtım;Daha sonra şuan söylemek istediğiniz benim açtığımı iddia ettiğiniz bu başlığı da başka bir arkadaşımız açmıştır.Yani şunu belirteyimki daha hangi konunun kimin tarafından açıldığını bile bilmekten yoksun biri olduğunuz bir kesinlik...Ve Söylediğiniz bir konuda da şunları belirtmek isterimki öyle yıldız almak yada ne bileyim bir görevde bulunmak yada bu yola girmek bir gönül işidir.Ben 4 yıldır Her an şunu söylerim ve belirtirim Biz KOCAMAN Bir Aileyiz..Bu sözü bence biraz düşünmelisin Bence..Öncelikle bu yola gönül koyduk sevdik; sevildik ama en sonuna geldiğimizde yine Cc Dedik.Çok fazla ŞEyler söylemek isterdim ama Bu kadarı sizin için Yeterli olur Diye Düşünüyorum..Kesinlikle Daha öncede belirttiğim gibi her türlü eleştiriye söyleme,kızgınlığa,lafa açık olduğumu bilmenizi isterim.Allah Herşeyden önce Aile saadetimizi Bozmasın

Saygılarımla

edison9966

edison9966

edison9966 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >!!!Türkiye sizinle gurur duyuyor!!!>
  9.Şub.2007 Cum 20:35:09
fiogf49gjkf0d

edison9966

edison9966 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CHAT CİTY NİN SESİ... (5.SAYI)>
  9.Şub.2007 Cum 00:25:22
fiogf49gjkf0d

Ya Harika olmuş Gerçekten süper tek kelimeyle jelin cim hürrem cim mükemmelsiniz Eline emeğinize sağlık süpersinizzzz

Saygılarımla,

edison9966

edison9966

edison9966 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

4.Şub.2007 Pzr 15:22:53
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Begüşümmmm Teşekkürler...Nerelerdesin Bakayım sen ne zamandır_?

edison9966

edison9966 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >En MuTLu GüNüM BaBa OLDuM ALLaH HeR KuLa NaSiP ETSiN>
  3.Şub.2007 Cmt 10:23:45
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Yüce ALLLAH tan analı babalı,geleceği güzel temiz huylu sizleri bizleri üzmeyecek,Vatan ına Devletine hayırlı bir evlat olmasını Temenni eder,bu Sevincini paylaşmaktan onur duyarım.

Saygılarımla,

edison9966

edison9966

edison9966 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

31.Oca.2007 Çar 23:40:06
fiogf49gjkf0d

Ferhat622;Size Katılıyorum Fakat Önce Şu Konuyu Bir Aydınlatalım Bu Başlığı Ben Açmadım Bunu Görebiliyorsun Herhalde Yanıldın Bir an Diyelim,Benim Her türlü görüşe,eleştiriye;azara,kızgınlığa Saygım sonsuzdur.bunu Zaten beni Tanıyan Herkes Bilir Elimden Geldiğince de Gönül Dostlarıyla Birlikteyiz Yıllar Böyle Gelip Geçiyor Yani Anlatabildimmi Bilemiyorum O olmuş bu olmuş önemli değil,önemli olan Gönül Dostlarımızla mutlumuyuz Olay bitmiştir Sana ve senin gibilere Canı gönülden Sevgilerimi sunarım.Teşekkürler...

Saygılarımla,

edison9966

<<1234 567891011121314...18>>