ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 05:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Orğan Bağışı desem ne düşünürsünüz?
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2007 Cmt 22:10:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Elif cim...Bir insan felç olduktan sonra ya da beyin ölümü gerçekleştikten sonra geri gelmesi gibi bir durum söz konusu değildir...Çünkü vücutta kendini yenileyemeyen tek hücre sinir hücresidir ki , bildiğin gibi felç olayının ya da beyin ölümünün bu hücreler ile ilgisi çoktur... Ayrıca beyin ölümü gerçekleşen bir insan,ne acıyı ne tatlıyı ne ağrıyı ne de başka birşeyi hissetmez,hissedemez ... Beyinde hipotalamus denen biz bez vardır ,vücuttaki bazı sistemlerimiz bu beze bağlı olarak çalışır ... Görevini yerine getiremeyen hücreler de ölünce hipotalamus un çalışması beklenemez... :) Ben sana organlarını bağışla diye diretmiyorum,diretemem de zaten bu hakkı kendimde bulamam...Ben sadece düşündüğün yanlış şeyleri,doğruluğu olmayan bilgilerin için bu kadar kısa , özet bir açıklama yapma gereği duydum kendimce...Ayrıca organ bağışının bir ticaret haline geldiğinin ben de farkındayım, ama insanın hayatını neden kurtarsınlar ki organ bağışı yapmak , fazla para kazanmak varken...deyişini kınıyorum...

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2007 Cmt 22:39:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Mausecum ßi İnsana Öldü Demek İçin Ne Gerekir Kalbin Tamamen Durması Gerekir Dimi Yani ßi İnsanı Kurtarmak İçin Kalbe Masaj Yaparlar $ok Verirler Hayata Döndürebilmek İçin ßeynine Değil Dimi ßeyni Durmuşsa ßitkisel Hayattaysa Ne Olmuş Yani Kalbi Hala Atıyo O İnsanın Hala Yaşıyo Yani Ama Fişi Çekilince Nolcak Kalbinide Durdurmuş Olmucakmıyız.. Yaşama $ansı Yok ßitkisel Hayattan Çıkamaz Diyosun Ama MUCİZE HAYATA Döndü Diye Kaç Kişi Gördük ßen ßi Kaç Tane Gördüm Gazete Ve Tv Haberlerinde.. Felçli Hasta ßi Daha Yürüyemez Konuşamaz Diyolar Ama Felçten Kurtulanlar Sağlığına Kavuşanlar Oluyo Dimi Gördük ßu Durumdan Kurtulan ßi Sürü Hasta.. Yani ßenim Dediğim Allahtan Ümit Kesilmez Ne demiş Atalarımız ÇIKMADIK CANDAN ÜMİT KESİLMEZ..  Organ ßağışından Daha Fazla Kazandıkları İçin ßeyni Öleni Kurtarmakla Uğraşmazlar Demekle ßelki ßiraz Abartmış Olabilirim Ama Orda Mübala Sanatı Kullandım Daha £tkili Olsun Diyeydi Tabiki Herkes Aynı Değil, Herkesi ßi Kefeye Koyamayız Ama ßunu Yapanlar Var Dimi.. Kırdıysam Yada Üzdüysem Afedersin..

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2007 Cmt 23:03:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Canım benim estağfurullah... Tekrar anlatıyım ... Kalp tabiki çalışıyor canım yaşıyor hasta, ama yaşaması için sadece kalbinin çalışması yetmez... Beyin ölümü gerçekleşen hastalarda bir süre sonra kalp zaten kendiliğinden durur canım...Bitkisel hayat dediğin çok farklı , Ben zaten bitkisel hayat kelimesini kullanmadım ki... Bitkisel hayata giren hastalar solunum cihazına bağlanır,gerekli tıbbi tedaviler yapılır solunumu kendi yapana kadar devam edilir ve yerine de gelir...(%1 ihtimal bile olsa) Ama bitkisel hayat ve beyin ölümü aynı şey değildir...Bitkisel hayat , insanı insan yapan davranışların , hareket sisteminin , düşünmenin vs vs geçici olarak devre dışı olduğu, beynin zarar gördüğü bir durumdur..Bitkisel hayattan da dönüş çok düşük canım ama ihtimal var diyorum bak yine...Ancak beyin ölümünde hücreler tamamen ölürler , yapacak birşey yok, dönüş asla olamaz canım... Bu arada tıp da mucizeler , hayata döndü... dediklerin, bunun için izlediğin haberler bitkisel hayat içindir muhtemelen ... Beyin ölümünün çaresi,tedavisi mümkün değil...

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2007 Cmt 23:30:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Tüm Haberleri Hatırlamıyorum Ama Özellikle Bi Tanesi Aklımda Amerikada Yaşayan ßi Türktü Ama Neyse.. Verdiğin ßilgiler İçin Teşekkürler Canım..

lynn777

lynn777 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2007 Sal 15:22:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Jisell :

Öncelikle Fatih sana çok teşekkür ederim. Böyle önemli bir konuyu gündeme getirdiğin için..

Malesef ülkemizde hala bu konuya gereken ilgi gösterilmiyor ve hala organ bağışları çok yetersiz kalıyor.Gerek medyada gerek diğer yayın organlarında  insanlari bilinçlendiren yayınlar yapılmadığı kanaatindeyim.Böbrek hastasi bir yakınım hala umut içinde ona gelecek iyi haberi bekliyor..Malesef insanlarımız bu konuya çok duyarsız..Organlarımız toprak olup gidiceğine lütfen bir yerlerde ihtiyacı olanlara hayat verelim..

ahusebnem

ahusebnem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Nis.2007 Sal 09:34:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Böyle bir çalışma başlattığın için çok teşekkür ediyorum.bende organlarımı daha önce bağışlamıştım.ama bu konu hakkında sürekli insanları ikna etmeye çalışıyordum..burda da böyle bir başlık açman beni çok sevindirdi.Belki bağışladığınız organlarla çok sevdiğiniz insanlar kurtulur

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 16:43:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bir yerden başka bir yere taşınırken, artık lazım olmayan bazı eşyayı ihtiyacı olana veririz. Bundan pek farklı bir durum değil.Herkes bağışlamalı bence o yüzden hepsini bağışlayacağım.Ben saçlarımı da bağışlayacağım. Mezara kel girsem kime ne, azrail mi gülecek? Gülsün bana ne.Ben de ona çok güldüm. Saçlarım hiç değilse  kelin birine peruk olur.Sanırım en kolay kalbimi vereceğim.Birkaç kere çalındı arada kırıldı fakat genel durumu gayet iyi.Fazla yıpranmadı  birine hayat verir. Arada bir yavaşlarsa ya Galatasaray gol yemiştir ya da yine birisi AB yi övüyordur.Hafifçe vursun düzelir. Kalbi alacak arkadaşa tavsiyem  yanında beyni de almasın. Birbirilerini kategorik olarak red ediyorlar. Zaten hiçbir zaman anlaşamadılar.

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 16:50:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Nefertiti585 :

Bir yerden başka bir yere taşınırken, artık lazım olmayan bazı eşyayı ihtiyacı olana veririz. Bundan pek farklı bir durum değil.Herkes bağışlamalı bence o yüzden hepsini bağışlayacağım.Ben saçlarımı da bağışlayacağım. Mezara kel girsem kime ne, azrail mi gülecek? Gülsün bana ne.Ben de ona çok güldüm. Saçlarım hiç değilse  kelin birine peruk olur.Sanırım en kolay kalbimi vereceğim.Birkaç kere çalındı arada kırıldı fakat genel durumu gayet iyi.Fazla yıpranmadı  birine hayat verir. Arada bir yavaşlarsa ya Galatasaray gol yemiştir ya da yine birisi AB yi övüyordur.Hafifçe vursun düzelir. Kalbi alacak arkadaşa tavsiyem  yanında beyni de almasın. Birbirilerini kategorik olarak red ediyorlar. Zaten hiçbir zaman anlaşamadılar.

Seninle gelebilirmiyim? Benimkiler de az hasar görmüş ama iyi işlevdeler hala  iş görür durumdalar ;yıkılmamakta üstlerine yoktur güçlü savaşcı ve yılmazdırlar ,tuttuğunu koparırlar .Bende bağışlıyorum  hepsini  

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 17:10:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·Nehir· :

Seninle gelebilirmiyim? Benimkiler de az hasar görmüş ama iyi işlevdeler hala  iş görür durumdalar ;yıkılmamakta üstlerine yoktur güçlü savaşcı ve yılmazdırlar ,tuttuğunu koparırlar .Bende bağışlıyorum  hepsini  

Bağışla tabi kuzucum.Lazım olmayanı yanımızda götürmeyelim.Giderken yanına almak ayıp olur.Bagaj sınırı var zaten götüremeyiz bunları çürüsünde hebamı olsun.İmkanı olan herkes bağışlasın.

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 17:14:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
JJaGuaRR :

Selam Arkadaşlar

Öncelikle Fatihim teşekkürler böyle bir başlığı bizle paylaştığın için ;))

Kısa ve öz bir söz söyleyeceğim. . .

"Bir Hayat Biter , Bir Hayat Başlar."

Kolay Gelsin ;)))) Saygılarımla

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir