ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 19:02   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

evanescence555> Forum Mesajları
    evanescence555'e ait Toplam 549 Forum Mesajı var
<<1...678910111213141516 17181920212223242526...55>>

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Adınıza Masal Yazılsın İstermisiniz :)) hadi yazalım o zaman>
  12.Tem.2007 Per 13:16:21
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Benim  Masalım

Bir varmış, bi daha varmış, yani anlayacağın çok varmış. Bir gün Eva arabayla yolda giderken evine çabuk ulaşabilmek için (ne acelesi varsa!) bir kestirme yola sapmış. Eva arabayla hızlı bir şekilde giderken arabanın tekerleği patlamış. Yardım çağırmak için çevreyi araştırmaya başlamış. Yolda giderken bir ev görmüş.Çünkü gözü çok keskinmiş. Eve girmiş. Evde yaşlı bir kadın varmış. Bu arabadan anlamaz ama olsun bi şansımızı deneyelim demiş. İçeri girmiş, muhabbet etmiş. Sonra bi ses duyulmuş; karnının sesi.Yaşlı kadın ona yemek hazırlamak için mutfağa girmiş. Eva mutfağa geldiğinde yaşlı kadın bir cadıya dönüşmüş ve onu şişmanlaması için her yeri Barbunya olan bir eve götürmüş. Eva bir kafese konmuş. Bu arada Eva yandaki rafta bir fasulye bulmuş ve yemeğe çalışırken yere düşürmüş. Fasulye büyümüş ve Eva bulutların üstüne çıkmış. Orada çok büyük bir ev gören Eva , eve girmiş. Evde TEOMAN varmış. TEOMAN çarpık Turuncu dişleri olan bir devmiş. Eva devin ayakkabı bağına düğüm atarak onu düşürmüş. Eva hemen evden çıkıp fasulye ağacından aşağıya inmiş. Yolda giderken bir peri görmüş. Peri ona bir etek giydirerek büyük bir hamam ßöceği vermiş. Peri onun baloya gitmesini ve bundan sonra Eva adının SindiEva olmasını istemiş. Bunun üzerine SindiEva , hamam ßöceği arabasına binerek ilerlemiş. SindiEva cadı ile karşılaşınca, cadı ona mavi bir elma vermiş ve SindiEva onu yemiş. SindiEva elmayı yediğinde bir kuklaya dönmüş. Sonra cadının üstüne büyük bir ayakkabı, sonra tuğladan oluşmuş bir ev, en son olarak büyük bir vapur düşmüş. Bu arada kırmızı başlıklı kız cadının yanından geçiyormuş. Kırmızı başlıklı kız cadıdaki ayakkabıyı çıkarmış ve kuklaya (SindiEva) takmış. SindiEva eski haline dönmüş. Eva kırmızı başlıklı kızla beraber ilerlemiş. Bu sırada TEOMAN, beraber yürüyen iki arkadaşın yanına gelmiş. Eva ona çok iticisin ama yinede seviorum seni demiş. Bunun üzerine TEOMAN, evcil hayvanını herkesin üstüne salmış. MUHABBET KUŞU, herkesi yemiş ve masalda burada sona ermiş. Mutlu Son (MUHABBET KUŞU için).  

Nehircim çok şekersinçok şeker bi paylaşım

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Formun Vazgeçilmeyen Prensi Harwest {Selçuk}...Nice mutlu yıllara...>
  9.Tem.2007 Pzt 18:13:42
fiogf49gjkf0d
Harwest canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.Yeni yaşın sana bolca mutluluklar getirsin inşallah. 

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >PTT den Nasil ¢¢ Alirim Diyenler Tiklasin :)>
  8.Tem.2007 Pzr 16:52:10
fiogf49gjkf0d

Hakancım foruma açtığın bu konu için seni tebrik ediyorum..

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >DinLediğiniz Parçadan bir parçacık bölüm :*>
  8.Tem.2007 Pzr 16:44:55
fiogf49gjkf0d
EMRE AYDIN+GRİPİN-SENSİZ İSTANBUL A DÜŞMANIM
Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi
İçimi döktüm bugün, yokluğunla konuştum
Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi
İçimden çıktım bugün, içimle konuştum

Yüzünü ilk kez gören bir çoçuk gibi
Gördüm kendimi gördüm
Kırıldı ayna paramparça
Paramparça ne varsa kadınım
Yokluğunda kaç damla gözyaşı eder adın
Ne olur, gel, gel, gel, gel
Ben sensiz istanbul a düşmanım.

Kestiğim ümitlerden yelkenler yaptım ama
Yokluğunda ne gidebildim ne de kaldım
Gerçek miydi tutunmaya çalıştıklarım
Hediye süsü verilmiş ayrılıklarım

Kaybetmenin tiryakisi bir çoçuk gibi
Sustum, kendime
Kırıldı ayna paramparça
Paramparça ne varsa kadınım
Yokluğunda kaç damla gözyaşı eder adın
Ne olur, gel, gel, gel,gel
Ben sensiz istanbul a düşmanım

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CHAT CITY DEN KESİTLER...>
  5.Tem.2007 Per 20:12:22
fiogf49gjkf0d
Avro mu mohashaohsoas çok iyi yaaaa hürrem yine yapmışsın yapacağını çok komedi olmuş

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Sanatçı buLma [oyun]>
  10.Haz.2007 Pzr 15:46:51
fiogf49gjkf0d
Rafet Elroman(N)

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >ALTTAKİ İÇİN BİR ŞARKI SEÇ..>
  10.Haz.2007 Pzr 15:45:05
fiogf49gjkf0d

FENER MARŞI İÇİN ÇOK THANKS

ALTTAKİNE TEOMAN =İSTANBUL DA SONBAHAR

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >YEDİGÜN REKLAMI YÜZÜNDEN İSTEDİĞİM ODAYA GİREMİYORUM NEDEN?>
  10.Haz.2007 Pzr 15:16:08
fiogf49gjkf0d
sturm45 :
CC ye sormuşlar neden odalara giremiyoruz diye.oda demişki hangi bir sistemimiz doğruki demiş( yedigün sprite coca cola) birde sturm45 in yakaladığı cc top 10 listesi var demişş   cc yönetimi size sesleniyoruz hangi hakla bizim odalarımız girmemizi engelliyorsunuz.yapamıyorsanız reklam almayın.....bukadar  evacım başlığın için teş. seni kutluyorum toprağamm hemşerim bidenmm..
  dad diridad dad dad diri dad dad vedaaaaaaat teşekkürler toprağımmm

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >YEDİGÜN REKLAMI YÜZÜNDEN İSTEDİĞİM ODAYA GİREMİYORUM NEDEN?>
  10.Haz.2007 Pzr 15:14:25
fiogf49gjkf0d
·evanescence556· :
evanescence555 :
·HoKKaBaZ· :

Öğrenemezsin nedenini efendimGirme odalara falan,hem öyle her canın sıkıldığında oda değiştirmek de neymişSırıtma

556 ya söyle belki o bir çözüm yolu gösterir sana

yaaaaa ama cidden çok gıcık ßir durum ßiri ßana neden olduğunu açıklıyabilirmi??

Biri benim adımı telaffuz mu ettiİşte geldim burdayım.

Kuzum,chatcity biliyorsun ki ticari bir kuruluş,ve reklamlardan gelir elde etmek için her yolu denemeleri normal.İstediğin odaya girememen odanın dolu olduğundan kaynaklanıyor olabilir.25 kişi üstü odalara giremeyince bir yakınına atıyor.Son günlerde sitede değişimler olduğu bir gerçek.Site yenileniyor olabilir.Zamanla düzelir demekten başka bir çözüm yolu göremiyorum.

SENDE KİMSİN YAHU

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Şu Anda Hangi Parçayı Dinliyorsunuz ?>
  10.Haz.2007 Pzr 14:54:32
fiogf49gjkf0d
Gripin&Emre Aydın = SENSİZ İSTANBUL A DÜŞMANIM(harika bir şarkı tavsiye ederim)
<<1...678910111213141516 17181920212223242526...55>>