ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
9 Haziran 2024, Pazar 13:23   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

evanescence555> Forum Mesajları
    evanescence555'e ait Toplam 549 Forum Mesajı var
<<1...1314151617181920212223 24252627282930313233...55>>

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >HAVYAR CLUB TE AYRICALIK VE KİŞİSEL NEDENLERDEN DOLAYI İNSANLAR COK RENCİDE OLUR DİMİ ARKADASLAR SAG>
  11.Şub.2007 Pzr 17:29:31
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·SiMaRiKs· Daha düngece ßizzat ßana küfür ettin ve hiç sebepsiz yere  Yalan etmedim de de göreyim seni ve ayrıca diğer odalardada küfür ediyorsun sen ve arkadaşların dün gece şahit oldum iZaBeLL·  canım ellerine sağlık ceza vermekle kalma odadan at gitsin ßunları anca çatlarlar ßöyle ßaşlık açarlar sonrada dumur olur kalırlar

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >N_O_A dan gereksiz ceza>
  11.Şub.2007 Pzr 16:38:06
fiogf49gjkf0d
·TERRAROSSA· :

Geçen vip odasına girdim ve benden sonra bir kaç arkadaş daha girdi odaya ve girdikleri gibi çıktılar ve bunun üzerine centilmen arkadaşımız noayı gören kaçıyor demesi üzerine bende dedim noa hammı yapıyor acaba kaçıyorlar dedim sonra NOA   evet evanescence belkide ondandır dedi.Bende kendisine nickimi hitap etmemesini söyledim ve beni 60 dk odadan çıkardı.Belki orda haklıydı ve daha sonrasında Okan arkadaşımız noaya sordu neden eva ceza aldı diye sordu ve  ben log alayım dedi. NOA  al sana log diyerek zaten logda görüldüğü gibi 60 dk da okan arkadaşımızı çıkardı yorumu size bırakıyorum arkadaşlar..

başlığı açan arkadaşın nickini söylemicem...belki bizde bir kısıtlamaya maruz kalabiliriz...bu ne saçmalıktır anlamadım oku oku...sen hem adama NOA diye nickiyle hitap et,hem de nickimi kullanma de...adam sistemde şef olmuş gerekirse herkesin nickini telaffuz eder..ediyor da zaten.anlamadığım bişey var acaba nickini kullanmaya dilimin varmadığı,başlığı açan kişinin,NOA ile sorunu nedir ki bu derece nefret söz konusu? nickimi telaffuz etme diyecek kadar!kaç kez gereksiz yere ip aldın?ya da kaç kez kişi size hakaretler etti,hakkınızı yedi,yıldızınızı elinizden aldı (vs vs) da nedir bu hırs bu öfke?maşa olmayın

çok şanslısınız ama gerçekten!komplekssiz ve eleştiriye açık bir insanın loglarını koymuşsunuz ki hala forum sayfalarında duruyor

laf yerine gitmiştir umarım...

saygılar

·TERRAROSSA· NOA ile olan özelde yaşadığım sorunlarımı buraya yazmak zorunda değilim, ayrıca sizi hiç ilgilendirmiyor.. Beni ilgilendiren ve sizi ilgilendireceğini düşündüğüm kısmı sohbet içinde yaşadığım bir haksızlığı yansıtmaktır. Kendisinin birebir sohbetime dahil olup, adımı zikretmesinden hoşlanmıyor oluşumdur. Keza, yüzüne de bu sıkıntımı söylediğimde uzaklaştırma cezası aldım.

Ne yıldız peşindeyim,nede bu site içinde bir görev tutkum var.Hiç bir zaman bu sitede,herhangi bir küfür veya rahatsızlık neticesinde IP ban ı almadım!Öfkemin nedeni haksız yere aldığım bir cezadır.Kim olsa yerimde aynı tepkiyi gösterirdi.Kimsenin maşası değilim,kendi irademle hakaret etmeyi severim.

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >N_O_A dan gereksiz ceza>
  11.Şub.2007 Pzr 00:18:18
fiogf49gjkf0d

Geçen vip odasına girdim ve benden sonra bir kaç arkadaş daha girdi odaya ve girdikleri gibi çıktılar ve bunun üzerine centilmen arkadaşımız noayı gören kaçıyor demesi üzerine bende dedim noa hammı yapıyor acaba kaçıyorlar dedim sonra NOA   evet evanescence belkide ondandır dedi.Bende kendisine nickimi hitap etmemesini söyledim ve beni 60 dk odadan çıkardı.Belki orda haklıydı ve daha sonrasında Okan arkadaşımız noaya sordu neden eva ceza aldı diye sordu ve  ben log alayım dedi. NOA  al sana log diyerek zaten logda görüldüğü gibi 60 dk da okan arkadaşımızı çıkardı yorumu size bırakıyorum arkadaşlar..

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Sevdiğimiz şarkı sözlerini yazalım... :)>
  10.Şub.2007 Cmt 22:12:51
fiogf49gjkf0d
·oODuMaNOo· :
Kırıklarını aldırdım kalbimin
Zırhımı çıkarttım astım portmantoya
Güzel vücutlar boş suratlar
Benimse yenmiş tırnaklarım
Titrek ellerim var
Evet dedi ben de seni aldattım
Bİr kez de değil üstelik
Çünkü beni çok kanattın
Çok sevdiğim bir yalandın

Gönülçelen gönülçelen
Aynı anda utanmadan
Hem kırıcı hem kırılgan
Yordun beni gönülçelen

Gönülçelen gönülçelen
Biraz gerçek biraz yalan
Hem yarabandım hem yaram
Bitsin artık gönülçelen
Tam ßen yazacaktım ama ßenden önce davrananlar olmuş onun için daha kolayıma geldi  TEOMAN

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >47687687364185720938759273957235923592365906543573 45738475344485738452356239065902365>
  10.Şub.2007 Cmt 22:10:54
fiogf49gjkf0d
·oODuMaNOo· :

qriLkis :
abooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow

aynen

ßende aynen

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Bir Kanserli Hücre...>
  10.Şub.2007 Cmt 20:21:18
fiogf49gjkf0d
kötüyüm ßen kötüyüm kötüyüm kötüyüm ishal yapar ßezdiririm kustururum   prangacım ßundan iyi anlatılmazdı tebrikler

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Sence CC nin EN Güzel Bay ve Bayanı>
  10.Şub.2007 Cmt 19:54:37
fiogf49gjkf0d

Ana listede ßen yokum oylar ßanada geliyo ehehhhehh

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >herkes dogun tarıhını yazsın bakıyım :Pp>
  10.Şub.2007 Cmt 15:05:15
fiogf49gjkf0d
14.10.1981 yaşlandım Allah tan yaşımı hiç göstermiyorum 19 luk gösteriom

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >CHAT CİTY BULMACA..>
  10.Şub.2007 Cmt 00:26:31
fiogf49gjkf0d

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Seksten sonra burçların söyledikleri :))>
  9.Şub.2007 Cum 23:24:32
fiogf49gjkf0d

Terazi sen mutlu olduysan bende mutlu oldum hayatım 

Saf Terazi

<<1...1314151617181920212223 24252627282930313233...55>>