ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 23:51   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ferhat610> Forum Mesajları
    ferhat610'e ait Toplam 213 Forum Mesajı var
<<1...7891011121314151617 1819202122>>

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >KELİME ÇAĞRIŞTIR... BİR ÜSTTEKİNİN VERDİĞİ KELİME SİZE NEYİ ÇAĞRIŞTIRIYOR...>
  8.Nis.2006 Cmt 09:12:26
SANATÇI

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >canım abimi kaybettımm:(((((>
  8.Nis.2006 Cmt 09:11:07
Basın saolsun ararac acını paylasıyorum bende gecen hafat abimden ayırmadıgım birini kaybettim allah geride kalanlara sabır versin ALLAH RAHMET EYLESİN

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Peki En Adil Ajan Kim?>
  8.Nis.2006 Cmt 09:09:11
özhur abi arwenqueen jisell

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Ajan Jisell Harika Bir Seçim Tebrikler>
  7.Nis.2006 Cum 20:33:13

ewt arkadaslar hepinizin düsüncesine katılıyorum gercekten ajanlıgı cok hakediyordu layık görüldü ve verildi kendisi ile tanısıklıgımız radio ya dayanır ve o zamandan bu zamana degişen bir sey olmadı iyiki varsın jisell 

BU GÖZLER ÇOK SÖZLER ANLATIR... BU SÖZLER ÇOK GÖZLER AĞLATIR...

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Fenerbahçe >FENER AVRUPADA NE ZAMAN BAŞARILI OLCAK MERAK EDİYORUM>
  7.Nis.2006 Cum 20:30:28
fiogf49gjkf0d

Bu gidişle zor siz ve tüm fenerbahceli arkadaslar uzun zamandır beklemeleriniz bosa cünkü fener avrupada sıfır cekmiş takım bu rekoru ondan baska kıran takım olmadı.....

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Son Harf İle Kelime Türet>
  7.Nis.2006 Cum 20:28:18

lüleburgaz

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Bende Ajan Olmak İstıyorum Artık.>
  7.Nis.2006 Cum 18:56:27
298aykan :

Bana verilen görevi yerine getirebilecehime inanıyorum ve ajanlıha aday olmak istiyorum tşk

Öncelikle mrb arkadaslar eger ajanlık istemekle olsaydı suanda cc de normal insan olmazdı önemli olan istemek degil istedigin seyi hak etmek eger hak edersen senin istemene bile gerek yok gerekli merciler seni görüp ajan yaparlar senin yapman gereken tek sey önce hak etmek sonra sabırla beklemek.....

SAYGILAR.....

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >ÖNCEKİ HAYATIMDA NEYDİM MERAK EDİYORUM>
  6.Nis.2006 Per 10:47:04

Herkesin merak ettigi bu konu hakkında link eklemek istiyorum ama cc yönetimi bu işe ne der onu bilemiyorum onlarla karsı karsıyada gelmek istemem

SAYGILAR....

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Diğer Kulüpler >Süper Ligden Düşecek Takımlar Hangileri?>
  6.Nis.2006 Per 10:34:11

Bursaspor

Antalyaspor

Altay

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BİR ÜSTTEKİ HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ:))>
  6.Nis.2006 Per 10:28:27
fiogf49gjkf0d

öncelikle slm lar yukarıdaki bayanı tanımıyorum ama forumda yazdıklarına göre cok sirin bir bayana benziyor

bAKALIM BİZİM HAKKIMIZDA NELER SÖYLENECEK

SAYGILAR......

<<1...7891011121314151617 1819202122>>