ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 22:20   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ferhat610> Forum Mesajları
    ferhat610'e ait Toplam 213 Forum Mesajı var
<<1...4567891011121314 1516171819202122>>

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Kizlar askere gitmelimi?>
  10.Nis.2006 Pzt 12:12:46
fiogf49gjkf0d
sinemsultann :

E herşeyin bir ilki vardır... Bileğini büken değil aklını alan olacak... Kimler mi tüm cc hatunları! Dikkat et hocam

sinem hanım bu sözünüz cok kafama takıldı anlatmak istedigizi anlayamadım bu konuda bir acıklama yaparsanız cok memnun olurum

ferhat610

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >EFSANE GERİ DÖNDÜ..N_O_A>
  10.Nis.2006 Pzt 12:03:29
Cok ayıp dj sizinle yakından bir tanısıklıgım olmadı ama forum msj larınızdan gördügüm kadarıyla iyi birine benziyorsunuz bu sözü size hic yakıstıramadım bizim noa dan ne cıkarımız var ki yag cekelim..............

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Evlendirin Rangerdoom u :)>
  10.Nis.2006 Pzt 12:01:28
Ya söyle bir bakıyorumda ranger arkadasımızın ewlenmesi dewlet meselesi olmus durumda adam halinden memnun oldugunu acık ve net bir sekilde telaffuz etmiş bu kadar insan neyin peşinde anlayamadım

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >zaman tüneli>
  10.Nis.2006 Pzt 11:57:13

Resimler bana cok enteresan geldi ayrıca resimdeki insanlar hic de tanıdık gelmedi ve acıkcası ben hic bir sey anlamadım ama yinede bunu buraya katan arkadasımız bir emek sarfetmis o nedenle saygı duyuyorum.. 

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >**ŞOK ŞOK ŞOK CC TİP lerin Kaynakları bulunuyor :))**>
  10.Nis.2006 Pzt 11:53:51

Gercekten cok güzel bir calısma olmaz eline emegine saglık

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

10.Nis.2006 Pzt 11:46:46
yo alıngan degilim saka yapmayı sewerim ama sizin yaptıgınız sakalar biraz dokundurucu olması nedeni ile size o sekilde cvp lar verdim yanlıs anladım ve yanlıs anlasıldım

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

10.Nis.2006 Pzt 11:35:07
siz hic merak etmeyin cc de yeni degilim ve simdiye kadar hic bir bayanada saygızıszlıgım olmamıstır cc de reel hayatta cok sewilen biriyimdir(özellikle kadınlar tarafından)

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Burçların Kötü Yönleri>
  10.Nis.2006 Pzt 11:33:05
siz ne demeye calısıyorsunuz sinem hanım konustugunuz ve telaffuz ettiginiz konulara dikkat ederseniz sewinirim simdiye kadar hic bir bayanı ne söxzlü olarak nede baskla bir sekilde incitmedim incitmemde ve sizle böyle bir polemige girmembiraz saygılı msj lar yazarsanız sewinirim ayrıca benimle ugrasmayıda bırakın

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

10.Nis.2006 Pzt 11:28:55

Ewt cok dyak yedim sebebinide söyleyim sucum hep dogru söylemek ve dogruları savunmak ama sunuda bilmeni isterim haklı oldugum konularda bilegimi büken olamamıstır

sinemsultan..

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >EFSANE GERİ DÖNDÜ..N_O_A>
  10.Nis.2006 Pzt 11:26:54
Ewt kardesimn bende simdi gördüm gercekten cok yerinde bir karar biz zaten uzun zamandır bekliyorduk noa yı gelmekle cc yi yetimlikten kurtardı
<<1...4567891011121314 1516171819202122>>