ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
15 Mayıs 2024, Çarşamba 16:19   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ipek1903> Forum Mesajları
    ipek1903'e ait Toplam 23 Forum Mesajı var
<<12 3>>

ipek1903

ipek1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Beşiktaş >Beşiktaş İle İlgili Güncel haberler>
  7.Şub.2007 Çar 17:58:33
fiogf49gjkf0d
Beşiktaş
Denizlispor maçına hazırlanan Futbol Takımımız, günün ilk idmanında hücum organizasyonları çalıştı.

Milli ve sakat futbolculardan yoksun çalışan Ekibimiz’de Ali Güneş ve Kleberson’un tedavilerine devam edildi. İbrahim Akın, Gökhan Zan, Nobre, Fahri Tatan ve Bobo ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Antrenmana katılan diğer oyuncularımız ise toplu olarak yapılan ısınmanın ardından hücum varyasyonları çalıştı. üçlü hücum organizasyonları ve kanat çalışması yapan Siyah Beyazlılarımız, çift kale maçla günün ilk çalışmasını tamamladı.

Ekibimiz, günün ikinci antrenmanını saat 15.00’da yapacak.

ipek1903

ipek1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Garson Delirtmece:D>
  7.Şub.2007 Çar 17:21:07
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Hoşgeldiniz efendim, buyrun ne alırdınız?
+bana bi hamburger..
-hemmen geli..
+yalnız daha bitmedi..
-buyrun dinliyorum.
+benim hamburger çift köfteli olsun, köftenin biri az pişmiş diğeri çok pişmiş olsun.. az pişmiş olan altta olsun.. ketçabı az mayonezi bol olsun.. yalnız hamburgerin ortasında mayonez olmasın, kenarlara yayın onu.. ayrıca domates ve marul da koyun ama birbirlerine değmesinler.. ha unutmadan ne olacak bu gazsarayin hali?!..

mohahahhaha süper ya bunu ne yazık ki bende yapıyorum

elimde değil ketçap tat veriyor aslında sevmem onun için çok az ketçap lütfen fakat mayonez olmasın ve sadece et olsun yeşillik istemiyorum  bu arada gs ın hali de süper gitmiş oraya cidden ne olacak gs ın fb nin hali

teşekkürler havalı mod

ipek1903

ipek1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >KADIN Erkeğinin Ayağını YIKAR MI ?:)))>
  7.Şub.2007 Çar 16:55:58
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·infiaI· :

Kadın erkeğin ayağını yıkamaz mantığı sadece sevmemekten ve bencillikten geçiyor diye düşünüyorum. Neden ben onun ayaklarını yıkadığımda küçük mü düşerim? Hayır erkeğimle ilgilenmem aksine beni yüceltir. Eğer yüreğinde gerçekten erkeğinin sevgisini taşıyorsan, ayağınıda yıkarsın... Onun herşeyiyle tıpkı bebeğinle ilgilenir gibi de ilgilenirsin... Eminimki seven erkekte aynı şeyleri kadını için yapar.

Sevgi bir insanı tümüyle kabullenmek, benimsemek ve yüreğin ile bağlanmaktır. Ayağını yıkayamam mantığı sevginin eksikliğinin bir göstergesi bence.

Ben erkeğimin ayağınıda yıkarım, bebeğim gibide herşeyiyle ilgilenirim...

BRAVO ARKADAŞIM  YATAKTA HER TÜRLÜ PİSLİKLERİNE KATLANAN KADINLAR BİR AYAK YIKAMAKTAN MI ÇEKİNECEK? SAÇMALIK BEN YIKARIM BUNDA GOCUNACAK BİRŞEY YOK KAÇINCI YÜZYILDAYIZ FALAN DEMİŞLER SEVGİNİN YÜZYILI OLMAZ 200 YIL ÖNCE AYAK YIKARIM 200 YIL SONRA YIKAMAM GİBİ BİRŞEY SÖZ KONUSU OLAMAZ  BENİM DÜŞÜNCEM

ipek1903

ipek1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)>
  7.Şub.2007 Çar 16:51:50
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
LÜTFEN TEMİZLİĞİ YÜZEYSEL YAPMAYALIM BAHAR GELİYOR KUYTU KÖŞE İYİ TEMİZLEYELİM!

ipek1903

ipek1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)>
  6.Şub.2007 Sal 21:17:50
fiogf49gjkf0d

cratty :
piagett bencede başka bir moda söylemelisin çünkü şuan sevgili modumuz HürremSultanın işi var  başka başlıklarda ayrımcılık yada haksızlık yapıcak

ipek1903

ipek1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

6.Şub.2007 Sal 21:10:36
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
Ne güzel bakın işte amaç eğlence idi... O halde devam... Sizi de eğlendirebildik. Hepinize bol eğlenceler benim şimdi işim var... Başka bir ana başlıkta, sizlere yeni eğlenceler çıkarayım...

umarım bu sefer içinde ayrım olmayan bir başlık açarsın da daha çok eğleniriz

ipek1903

ipek1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

6.Şub.2007 Sal 21:02:55
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
piagett :
BecquereI :

Öncelikle Hürrem Ellerine Sağlık, 5Kilo Buftek Yemiş Kadar Güldüm:))

Sevgili Plaj2 Sakinleri; Hayırdır Bu Guruplaşma Nedir? Agresif Ve Sinir Haliyle Neler Yazdıklarınızın Farkında Değilsiniz.Bir Kişinin Gereksiz Saldırılarına Alet Olmayın .) Arkadaş Hatrına Ciğ Tavuk Yemeyin, Malum Kuş Giribi Var.Eğlenmek İçin Burdayım Diyen Arkadaşım, Şuan Eminimki Tırnaklarını Yiyorsun:))Eğlenmek İçin Burdaysan, Eğlencene Bakmalsın.Ha Benim Eğlence Anlayışım, Fitne Sokmak,Huzursuzluk Cıkarmak Diyorsan Onu Bilemem.Ozamanda Yetkili; Yapılan Bu Kirliliği Sonlandırır.Sonrada Vıy Ben Böle Demedimde, Söyle Oldu, Vıy Böyle Diye, Söylenmemek Lazım:))

Keyifli Sohbetler.

huzursuz mu oldun becqevet chatcity e giriş amacım eğlence ... ama forumda eleştirme haklım yok mu??

ben de aynı şekilde cafe 1 sakinleri görüyorum gayet  agresif bir biçimde

lynn777 yada ipek1903 de mi plaj 2 sakini??araştırmak lazımki ıynn777 tanımam bile

sölemek istediklerim anlaşılmıyor sanırım neyse bakalım keyfimizeama ben forumda saçma şeyler gördükçe de eğleniyorum

Aslıcığım olayı logu koyarak gayet güzel şekilde açıkladın

Ben plaj 2 ye 1 kaç kez gelmişimdir belki hatırlamıyorum

Eleştiriye açık olmak lazım her zaman için

Amaç elbette eğlenme kimse pc başında tırnak yemiyor

Aksine çok eğleniyoruz

ipek1903

ipek1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Beşiktaş >Beşiktaş İle İlgili Güncel haberler>
  6.Şub.2007 Sal 20:53:29
fiogf49gjkf0d
BeşiktaşFutbol Takımımız, Turkcell Süper Ligi’nin 20. haftasında Denizlispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı.

Antrenmana sakatlıkları bulunan Ali Güneş, Gökhan Zan, Nobre, Kleberson, Fahri Tatan’ın yanı sıra A ve ümit Milli Takım kamplarında bulunan İbrahim üzülmez, İbrahim Toraman, İbrahim Kaş, Serdar Kurtuluş ve Vedran Runje katılmadı. Gaziantepspor maçında forma giyen oyuncularımız açma germe hareketleriyle idmanı bitirirken, diğer futbolcularımız koşu çalışması, 5’e 2 pas çalışması ve çift minyatür kalede maç yaptı.

Sakat futbolcularımızın son durumu ile ilgili bir açıklama yapan Kulüp Doktorumuz Ayhan Optur, teker teker değerlendirdiği isimler için şunları söyledi.

“Ali Güneş: İç kulaktaki denge merkezinde bir problemi var. Acıbadem Hastanesi’ndeki uzman doktorlar tarafından kendisine verilen ilaç tedavisine devam ediliyor. İki hafta içinde hazır olacak.

Gökhan Zan: Gaziantep maçında sağ omzu çıktı. Yaptığımız ilk müdahale ile omzu yerine yerleştirdik ve maça devam etti. Şu anda tek başına koşulara devam ediyor. Ağrısı geçince takımla birlikte çalışmalara başlayabilecek. Denizlispor maçındaki durumuna iki günlük akut dönemi geçtikten sonra karar vereceğiz.

Nobre: İki gün fizyoterapistler eşliğinde çalışacak. Perşembe günü takımla birlikte deneyeceğiz. Denizlispor karşısında oynatmayı düşünüyoruz.

Kleberson: Takımdan ayrı koşulara devam ediyor. Büyük bir ihtimalle önümüzdeki hafta hazır olacak.

Fahri Tatan: Tedavisinin ardından koşulara başladı. önümüzdeki hafta itibariyle takımdaki yerini alabilecek.

Bobo: Geçtiğimiz hafta geçirdiği gribal enfeksiyon nedeniyle bugün açma-germe çalışması yaptırdık. Yarın takımla çalışmalara başlayacak.”

Siyah Beyazlılarımız, Denizlispor maçının hazırlıklarını yarın (7 Şubat) yapacağı çift idmanla sürdürecek. Sabah saat 10.00’daki idman basın mensuplarına açık olacak. Sabah çalışmasının ardından Brezilyalı futbolcumuz Bobo, BJK Nevzat Demir Tesisleri Basın Merkezi’nde medya mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

ipek1903

ipek1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Beşiktaş >20.hafta / Beşiktaş - Denizli / 10.02.07 Ctesi-19:00>
  6.Şub.2007 Sal 20:52:26
fiogf49gjkf0d

Futbol Takımımız ın Turkcell Süper Ligi nin 20. haftasında Denizlispor ile 10 Şubat Cumartesi günü saat 19.00 da BJK İnönü Stadı nda oynayacağı maçın biletleri Biletix ten satışa çıktı.

Beşiktaş-Denizlispor maçının biletleri tüm Biletix gişeleri, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Call Center ve www.biletix.com internet adresinden satışa çıkartıldı. Ayrıca maç günü bilet kalması durumunda stat gişesinden de satış yapılacak. (Gişede satılmak için özel bilet ayrılmayacaktır. Normal satıştan kalan biletler gişeden satılacaktır.)

Bilet fiyatları şöyle:

VIP B&E üST 200 YTL   
VIP A&F üST 150 YTL   
VIP A&F ALT 110 YTL   
VIP B&E ALT 135 YTL   
VIP C&D ALT 150 YTL   
NUMARALI ORTA 110 YTL   
NUMARALI KENAR 90 YTL   
KAPALI üST 70 YTL   
KAPALI ALT 50 YTL   
YENİ AçIK 25 YTL   
ESKİ AçIK 25 YTL   
RAKİP TAKIM (ESKİ AçIK) 25 YTL

(artemis)

ipek1903

ipek1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

6.Şub.2007 Sal 16:56:37
fiogf49gjkf0d

evet evet HÜRTEM aaaaaaaaaaaaaaaaa çooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllll

cafe 1 dökülür şimdi çok güzel çalışma diye

hiç güzel değil sınıf ayrımı var

<<12 3>>