ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 09:03   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

luzmaria> Forum Mesajları
    luzmaria'e ait Toplam 1562 Forum Mesajı var
<<1...100...147148149150151152153154155156157 >>

luzmaria

luzmaria resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC DE UÇAN KANKİŞLERİ ÇOK SEVİYORUSUNUZ DEĞİL Mİ? :D>
  7.Mar.2007 Çar 01:18:09
fiogf49gjkf0d

ucankankisler hepinisi chok sefiom bende busbuyuk ama simarmayin sakin sis bi tanesiniz hepicinisde ole  13usra sekel sana gelince yavru cekemiosan acikca solede bilelim bisde hani bole anlamsiz anlamsiz sacma sapan seyler konusupta gulunc duruma dusme canim timami okimi??  

hee bu arada ucana gelince bi daha havada ucmasan diom bisim tum lampalari kirdin sonra babam bana kisio nan bende yegenim kirdi diom bak olmuo ama tum harclikimi lampalara yatirdim ucmaktan vasgec artikin   param biterse efsis kaliris sonra bilion   

UCANKANKISLERRRRRRRRRRR SISLERI COK COOOOOK DUNYAAAAAAAAAAAAAALAAAAAAAAR KADAR SEFIOOOM BEN

luzmaria

luzmaria resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >KULÜP COFFEE CAFE TUTKUNLARININ DİKKATİNE..!!!>
  6.Mar.2007 Sal 00:17:53
fiogf49gjkf0d

COFE COFFE  icin yonetim kurulu rahatsizlik veren kimseler kufur,saygisizlik seviyesizlik vs.vs... gibi seyler yuzunde kapama karari almissa eger bunlar sadece COFE COFFEE de olan seyler degil DIKKATINIZI CEKERIM ,,bugun JADE dede yine bi nick agiza alinmicak sekilde igrencce seyler soyledi ve o kufurler edilirken baskan yoktu odada ve buda demektirki bu olaylar her odada yasaniyor ve sizce COFE COFFEE yi kapamak ne kadar dogru???...ve ne kadar hak???.... 

ki bu kufurler sizin actiginiz odalardada oluyor peki sonuc ne?? geneli kisi elini kolunu sallaya sallaya odadan cikiyor.. ayrica soyledigimiz en ufak seyler yuzunden yarim saat ceza aliyoruz ki soyledigimiz seylerde ne kufur,ne hakaret nede karsi tarafi rencide edecek hicbirsey yokken....Ben su sonucu cikardim...HERKES KENDI BILDIGINI YAPIYOR!!!

COFE COFFEE yi kapamakla cok buyuk bi yanlislik ve haksizlik yapildigina inaniyorum...ASLA KAPANMAMALIYDI!!!

HIC AMA HIC YAKISTIRAMADIM!!!!!!!!!!!!!......

<<1...100...147148149150151152153154155156157 >>