ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 13:56   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

maniax3131> Forum Mesajları
    maniax3131'e ait Toplam 198 Forum Mesajı var
<<123 45678910111213...20>>

maniax3131

maniax3131 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Bende Ajan Olmak İstıyorum Artık.>
  21.Nis.2006 Cum 13:03:33
fiogf49gjkf0d
Aykanım güzel kardeşim sen efendiliğinle gönlümüzün ajanısın zaten senin ajanlığı yapabileceğine inanıyorum inş... istediğin olur kardeşim sabretmek başarmaktır sabırrr.

maniax3131

maniax3131 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >REZALETTE SON PERDE... Sabıkalının yıldızı kırmızı kırmızı:)>
  21.Nis.2006 Cum 10:27:34
SuzidiII bu seni neden bukadar ilgilendirdi Cehflerimiz yılıdzı uygun gördüğü kişilere veriyor demekki arkadaşlarımız uygun bulundu ve şuan yıldızlı ajan olarak atandılar hem sabıkalı diye arkadaşımız hiçmi düzelmeyecek çok ceza almış sebebini biliormusun neden almış belki filitre belki bi sıkınmtısı vardı sadece küfürle ceza alnılmıyor bunuda eklerim saygılar bu tarz şeyler neden forumada birini rencide edercesine yayınlanırki bilmiyorum.

maniax3131

maniax3131 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Yıldız Almamı İsteyen Arkadaşlar Buyrun Burdan Yakın :$>
  20.Nis.2006 Per 01:37:26
Aykan kardeşim çok teşekkür eğerki görevimi iyi yapabiliyorsam ne mutlu bana iş olsun diye değil gerçekten bi nebze olsada huzuru sağlamak benim için çok önemli bu yüzden  elimden gelenin fazlasını yaptım ve imkan oldukcada yapacağım

maniax3131

maniax3131 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Evet Yıldızlar Gecidi Bu Soru Size :)>
  20.Nis.2006 Per 01:34:27

Babeko gezmez olurmuyum gezdim tabi bazen çok hoş muhabbetler oluyor bide vipim bittiğinde çok uğradım

maniax3131

maniax3131 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >oLBia = öpücük>
  16.Nis.2006 Pzr 19:31:37
Batuhan kişiliğini belli ediyorsun burası forum muhabbet burda edilmez ben fikirlerimi yazdım sende fikirlerini yazdın artık hakımda birşey yazmamanı istiyorum!!!

maniax3131

maniax3131 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Nis.2006 Pzr 18:51:36
Batuhancığım yazmazsan sevinirim demiştim

maniax3131

maniax3131 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Nis.2006 Pzr 18:24:16

Batuhan ben Öpücükle aynı tarafta değilim o ajanlığı silah olarak kullandı o ajan olmaz batuhan sen neden çok savundun bu öpücüğü yoksa bi çıkarınmı var BATUHAN BEN NOKTAYI KOYDUM HAKKIMDA YORUM YAPMAZSAN SEVİNİRİM kimseyi bana savunma iyiy ve kötüyü ayırt edebilirim vede ben kimseyle tatrtışmıyorum sadece fikirlerim bu öpücük yanlış bi kişilik!!!

maniax3131

maniax3131 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Nis.2006 Pzr 17:04:35
Benim konu saptırdırğım felan yok sen bana geçenlerde küfür ediyordun diyorsun peki sen bunu söylerken kendine baktınmı!!!!

maniax3131

maniax3131 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Nis.2006 Pzr 16:31:38
Öpücük ateş olsan cürümünü yakarsınkişiliğini yine sergiledin bana sataşarak daha dün bana özleden yalvarıyordun şunlara bak benle uğraşıyorlar diyeaz bile yapmışlar sana herşey hak yolun açık olsun öpücük herşey ortada sapıksın burdaki amacın farklı

maniax3131

maniax3131 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Nis.2006 Pzr 16:20:17

ZoRLuBATUHAN:Maniax  Arkadaşım Şimdi  Yanlış Anlama    ama  Sende     1-2  Hafta  Önce Küfür Ediyordun..(Hatta Yıldız Alıyordun o Sıra).Onun  İçin Hatasız  Kul Olmaz..  Yani  Bırakın Öpücükmüş Felan   Siz    Belirtiniz  Sıkıntınızı    Chefler    Görüyordur Bunları  Onlar Karar Verir.Ben Öpücüğe  Daha  Dikkatli Olması  Tavsiyesinde  Bulunuyorum..

Zaten Siz  Bu Kadar     Yazdınız   Öpücüğe  Biraz  Zor  Yıldız  Gelir  Bırakın Artık Bence..

oLBia dan Sonra  Gelecek Nickine Şimdiden Sonsuz Başarılar Dilerim...

Yorum yok batuhan ama öpücüğü savunmanı hiç anlmadım bu kadar kişi yazmış sen teksin hayırdır

<<123 45678910111213...20>>