ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
26 Nisan 2024, Cuma 18:24   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

suleyman284> Forum Mesajları
    suleyman284'e ait Toplam 243 Forum Mesajı var
<<1...1415161718192021222324 25>>

suleyman284

suleyman284 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Fenerbahçe >PARADAN ALTI SIFIR SİLEBİLİRSİNİZ AMA TARİHTEN ASLA :))>
  3.Ara.2006 Pzr 14:05:45
fiogf49gjkf0d

EMEGİNE  SAĞLIK   SELÇUĞUM     ELLERİN  DERT  GÖRMESİN  AMA  BİŞİ  UNUTMUŞSUN

FENERBAHÇE  GÜNÜN ÖNEMİNE GÖRE  GOL ATAR  

6  KASIMDA  6  TANE

3  ARALIKTADA  İNŞALLAH  3  TANE ATACAK  GS  DUA  ETSİNKİ  MAÇ  AYIN  15  DE FALAN       OYNANMIYOR  

suleyman284

suleyman284 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >DUYURU>
  14.Kas.2006 Sal 16:24:32
fiogf49gjkf0d

OKAN  BEN SENİN NE OLDUGUNU BİLİRİM  SENDE  BENİ  BİLİRSİN   KENDİ  KENDİMİZİ  KANDIRMAYALIM   EN AZ  ÇAPKINLIK  YAPAN  KİŞİ  BENİM   BURDA(yalan)  SENİ  GELİP  BANA  SORSUNLAR   NASIL  PROFÖSYONEL  OLDUGUNU  BEN ANLATIRIM    ONLARA   YİNEDE  SENİ  SEVİYORUM      SAPUK  BAŞKAN   KIMSEYİ KANDIRMAYA KALKMA  ÇAPKIN   BAŞKAN

suleyman284

suleyman284 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >SEVILDIGIMI DUSUNUYORUM>
  3.Kas.2006 Cum 20:09:43
fiogf49gjkf0d

BİZDE  SENİ  SEVİYORUZ  AYTAÇ   BUNU  BİLİYORSUN  BEN HERKESLE   SAMİMİ  OLMAM  AMA  SANA KANIM ISINDI   SENİ  SEVİYORUM   KARDEŞİM

suleyman284

suleyman284 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >DawsonCreek Görevimi Bıraktı ?>
  30.Eki.2006 Pzt 23:39:59
fiogf49gjkf0d
DAWSON  BİZİ  BIRAKMA SANA İHTİYACIMIZ  VAR  SEN CC  NİN EN  İYİ  AJANISIN  AJANLIGI  KOY  BİR  KENARA  MÜKEMMEL  BİR DOSTSUN   LÜTFEN BİZİ  BIRAKMA

suleyman284

suleyman284 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >3 nik söyle, onlardan biri senin hakında yazsın. (oyun)>
  5.Eki.2006 Per 18:08:36
fiogf49gjkf0d

SEDAT  YALAN SÖYLEME BEN SENINLE TANIŞMAZDAN ÖNCEDE  CAPKINDIM

ZEYREXX

CELLOO

AYSU

suleyman284

suleyman284 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >3 nik söyle, onlardan biri senin hakında yazsın. (oyun)>
  5.Eki.2006 Per 17:23:54
fiogf49gjkf0d

ULTI BEN PEK  BİR SEY ANLAMDIM AMA   YINEDE  SENIN HAKKINDA  BIR SEYLER YAZAYIM    ULTİ  BURANIN  EFSANESIDIR     AMA   BİRAZ  KAPRİSLİDİR     SEDATA  GELINCE SEDATTA   BIRAZ CAPKINDIR BENIM  KADAR  OLMASADA    IIBUKETII  BENI SEVIYORMUŞ GİBİ DURUR  AMA SEVMEZ  YAGCI YANİ        

IIBUKETII    ULTIMAFORSAN   SERTTO    

suleyman284

suleyman284 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >CC nin Jet Sosyetesi Podyumda Hünerlerini Sergiledi:))>
  2.Eki.2006 Pzt 23:07:54
fiogf49gjkf0d

BU KREASYON HARİKA OLMUŞTA  BURDA  CC NİN  İKİ  HARİKA  KIZI  YOK BEN BUNU ANLAYAMADIM  NEDEN ONLAR  YOK   CİNPAPİS    VE  MAGNUM  YOK  BUNLARIN ARASINDA  ONLARSIZ KREASYON OLMAZ BENCE  BU HATAYI  DÜZELTMENIZ TEMENİSİYLE   HOŞÇAKALIN

NOT:  BURDA BİR KİŞİDENDE ÖZÜR DİLİYORUM  ONU  UNUTUM  XMİNİONX   DE  YOK  BUNLARIN ARASINDA BU KADARDA  HATA OLMAZKİ    

suleyman284

suleyman284 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >cafe 4 sakinlerine duyuru>
  5.Ağu.2006 Cmt 12:37:37

suleyman284

suleyman284 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Cafe 4 ün Yeni Hali Sizce Nasıl Olmalı ?>
  5.Ağu.2006 Cmt 10:36:01
fiogf49gjkf0d

cafe  4   ün acılması  hepimiz için iyi  olacak  çünkü  sevıyesız  insanlarla muhatap  olmayacagız   orda bir  baskanımız ve orayı  koruyan arkadaslarımız olacak  bencede   üyelikli  olursa  güzel  olur

çünkü  bazı  insanlar sırf  egosunu tatmin  etmek için  girıyor   real  hayatta   ezilen bu  insanlar  gelıp  burda   klavye   kabadayılıgı  yapıyor  üyelıkli  olursa bu  insanlar  giremez  seviyeli  insanlarda   rahatca  sohbet etme imkanı  bulur  bu sayede     hepimize  hayırlı   olsun   cafe  4    sabırsızlıkla  beklıyoruz

suleyman284

suleyman284 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >cafe 4 sakinlerine duyuru>
  3.Ağu.2006 Per 19:35:23

SENİ  ÇOK  ÖZLEYECEZ  CİCOZ 

<<1...1415161718192021222324 25>>