ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
10 Haziran 2024, Pazartesi 01:31   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

yunusum555> Forum Mesajları
    yunusum555'e ait Toplam 566 Forum Mesajı var
<<1...4567891011121314 15161718192021222324...57>>

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Buyurun Arkadaşlar>
  19.Tem.2007 Per 02:53:52
fiogf49gjkf0d

Orji sen hala buralardamısın canım benim teşekkür ederim...

Hürrem sana da teşekkür ediyorum canımsın hep birlikte inşallah... Bu gün de mübarek gün bu vesile ile herkesin Regaip Kandilini kutluyorum... Hayırlara vesile olur inşallah...

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Buyurun Arkadaşlar>
  19.Tem.2007 Per 02:48:26
fiogf49gjkf0d

·ALdiyaNa·
Teşekkür ederim çok mersi...

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

19.Tem.2007 Per 02:32:42
fiogf49gjkf0d

Merhabalar...

Speiderist öncelikle doğum günümü unutmadığın için sana teşekkür ediyorum... Ardından güzel duygularını paylaşan ve bu konudaki güzel dileklerini yazan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum... Beni gerçekten duygulandırdınız... Allah herkese bu yaşları görmeyi nasip etsin her yaşın kendine özgü bir güzelliği var... Şu an biraz üzgün biraz duygusalım bu durumum yaşımla ilgili değil özel bir sebepten dolayı... Ama şu iki satırda ifade etmiş olduğunuz güzel duygularınız benim yüzümde bir tebessüm oluşturdu... İnsanları sevmek kadar insanı mutlu eden başka birşey yok hayatta... Yüreğinizdeki sevgi ne kadar büyük olursa inanın o kadar mutlu oluyorsunuz... Bazen sevgimi ifade etmekte zorlanırım ama inanın herkese karşı beslediğim sevgi dünyanın bütün maddi manevi değerlerinden üstün benim için... Allah ın bana verdiği sevgi dolu yürek için binlerce teşekkürler... Herkese tekrar teşekkür ediyorum ve sizleri gerçekten seviyorum... Yüreğiniz sevgiyle dolsun...

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >16/07... Şefimiz infumum un doğum günü..>
  16.Tem.2007 Pzt 00:40:47
fiogf49gjkf0d

Bu forum başlığı açıldığı günden itibaren tam bir yıl geçmiş... Ve günlerden 16.07.2007 mutlu yıllar infumum...

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >HER ARABAYA CC DEN BEDAVA LASTİK :)>
  14.Tem.2007 Cmt 04:51:14
fiogf49gjkf0d

Çok sağlam görünüyorlar bunların patlama gibi bir riski de yok...

Küçük bir uyarı ateşle yaklaşmayınız...

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Formun Vazgeçilmeyen Prensi Harwest {Selçuk}...Nice mutlu yıllara...>
  8.Tem.2007 Pzr 11:34:33
fiogf49gjkf0d

Beyefendiliğiyle tanıdığım, saygısını asla yok etmeyen, nezaketten kaçınmayan, iyi niyetli sergilediği kişiliğiyle kendisini tanıma fırsatım olan sevgili arkadaşım Selçuk nice mutlu yıllar diliyorum... Aynı zamanda burçdaşım herşey gönlünce olsun...

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CHAT CITY NIN SESİ... (15. SAYI) Sürpriz Röportaj...>
  23.Haz.2007 Cmt 23:01:10
fiogf49gjkf0d

Harwest düşüncelerin için teşekkür ederim arkadaşım bende seni seviyorum canımsın... Bu arada samimi kelimelerimden dolayı (canım gibi) kimse sevgilim sanmasın...  Kime canım desem sevgilim olduğu düşünülüyor onun için açıklama yapma gereği duydum... Benim burada sevgilim yok arkadaşlar bunu bilin lütfen...

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CHAT CITY NIN SESİ... (15. SAYI) Sürpriz Röportaj...>
  23.Haz.2007 Cmt 22:37:23
fiogf49gjkf0d

Hürrem bu arada senden çok özür dilerim canım benim... Sana ait bir başlığa konu olmuşum istemeden ve cvp yazmak durumunda hissettim kendimi...

Emeklerinden dolayı seni tebrik ediyorum canım arkadaşım süper olmuş inan çok beğendim...

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

23.Haz.2007 Cmt 22:35:17
fiogf49gjkf0d

Uzun zamandır foruma yazı yazmıyordum... İsteyen hakkımda istediğini yazabilir hatta yıllardır görmediğim siz bile dedications...

Ben görevi çoktan bıraktım kendimce dedications... Çok gerekmedikçe yetkilerimin henüz alınmamış olması nedeniyle ceza verdiğim zamanlar oluyor eğer rahatsızlık duyduysanız kullanmam...

Ben ilgili şef arkadaşlara bu görevi bundan böyle yapmak istemediğimi belirttim içiniz rahat olsun... Yerimi ve haddimi her zaman bilmişimdir... İsterseniz bir kez de siz konuşun kendileriyle ne dersiniz?

Lafı hiç uzatmanın anlamı yok... Sevgili arkadaşım, değer verdiğim dostum speiderist benim adıma zaten size cevaben bir yazı yazmış bunun üzerine benim tek kelime bile etmem kendisine saygısızlık olur...

Speiderist sana kırılmam mümkün değil canım arkadaşım benim... İsteyen sevgilisi desin, isteyen sana bilgi sızdırdığımı düşünsün, isteyen aramızda özel bir ilişki olduğunu düşünsün sen beni biliyorsun ve tanıyorsun ben de aynı şekilde seni tanıyor ve biliyorum...

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Speiderist ve Yunusum555 hiç böyle görülmemişlerdi!>
  10.Haz.2007 Pzr 23:01:19
fiogf49gjkf0d

Sağol Harwest... Okudunuz arkadaşlar bana benzemediğini...

Asparagas haber bunlar inanmayın...

<<1...4567891011121314 15161718192021222324...57>>