ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 09:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Cc Artık Paralı Olmalı !
 <<1 23456789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CQNSTANTINE

CQNSTANTINE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 13:24:45      Cc Artık Paralı Olmalı !sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arkdaşlar! Chatcity bence artık paralı olmalı. Bence tüm userlar silinmeli sonra tekrar üyelik almak istediklerinde belli bir ücret talep edilerek üye edilmeli ve davetiye sistemi getirilmeli. Bu şekilde bir sistem konulursa hem daha elit kişiler cc de bulunurlar hemde nick sıkıntısı çekilmez. Herkezin tek nicki olmuş olur küfür,saçma sapan muhabbetler,sapıklar ve dengesiz insanlar daha dikkatli olur. Bi user ceza aldıktan sonra gidipte başka bi nickle gelip yönetime bak siz beni attınız ama ben yine geldim şeklinde konuşmalar yapamazlar.

desti

desti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 13:30:07sohbet oyun linki
Ufuk kardeşim son derece haklısın. CC´ye yeni user kazandırılması için demo olayıda kalmalı

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 13:30:26sohbet oyun linki
Parasını verenın sapık olmadıgını nerden bıleceksın?Parasını veren kufur ederse ne olacak.Parayla boyle seylerı orantılamayın.Buraya para vermeyen cok duzgun ınsanlar tanıyorum.Sorun para da degıl kısı de bıtıyor...

CQNSTANTINE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 13:37:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Waal ben parayla kıyaslamadım. Tek nickin olduğunu düşün ve sonra yapacağın hareketleri bi gözünün önüne getir küfür ve sapık davranışlarda bulunurmusun sonunda ceza olduğunu bile bile

galata96

galata96 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 13:37:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

WaaLLaaCe :
Parasını verenın sapık olmadıgını nerden bıleceksın?Parasını veren kufur ederse ne olacak.Parayla boyle seylerı orantılamayın.Buraya para vermeyen cok duzgun ınsanlar tanıyorum.Sorun para da degıl kısı de bıtıyor...

haklısın waallaace 

galata96

galata96 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 13:43:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sadece wıp tipi olanlar mı sohbet edebilir.

wıp sizlerin sohbet

etmeye hakları yokmu 

galata96

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 13:46:40sohbet oyun linki

CQNSTANTINE :
Waal ben parayla kıyaslamadım. Tek nickin olduğunu düşün ve sonra yapacağın hareketleri bi gözünün önüne getir küfür ve sapık davranışlarda bulunurmusun sonunda ceza olduğunu bile bile

Bana bu soruyu yoneltmen yanlıs:)O dedıgın davranıslar da bulunan ınsanlar sıteden uzaklastırılıyor.Pire ıcın yorgan yakmak ne kadar dogru?Bırkac curuk elma yuzunden sepette kı dıger elmaları atmak ne kadar dogru?

Goruslerıne saygı duyarım.Bu da benım gorusum...

Saygılar...

jameIia

jameIia resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 14:18:09sohbet oyun linki
CQNSTANTINE :

Arkdaşlar! Chatcity bence artık paralı olmalı. Bence tüm userlar silinmeli sonra tekrar üyelik almak istediklerinde belli bir ücret talep edilerek üye edilmeli ve davetiye sistemi getirilmeli. Bu şekilde bir sistem konulursa hem daha elit kişiler cc de bulunurlar hemde nick sıkıntısı çekilmez. Herkezin tek nicki olmuş olur küfür,saçma sapan muhabbetler,sapıklar ve dengesiz insanlar daha dikkatli olur. Bi user ceza aldıktan sonra gidipte başka bi nickle gelip yönetime bak siz beni attınız ama ben yine geldim şeklinde konuşmalar yapamazlar.

Bay CQNSTANTINE bir başlık açmışsınız,ama açmış olmak için açmışsınız bence.Bu sitede illa elit insanlar mı olmalı?Neden elit insanlar peki?Siz elit misiniz?Elitlik parayla mı olur?Nick sıkıntısı çeksek ne çekmesek ne.Sanki çok mühim bir dava.Boş işlerle uğraşmayınız sayın CQNSTANTINE.Herkes mutlu mesut.Siz de sohbetinize bakınız.İleride sizin de böyle bir siteniz olursa,o zaman değerlendirirsiniz bu fikri!

benjisaniru

benjisaniru resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 14:24:40sohbet oyun linki
çok saçma  parasını verince küfür edilmior mu sanki? "birkaç çürük elma yüzünden sepetteki diğer elmaları atmak ne kadar doğru" denmiş ve bnce bu konu bundan daha gzl özetlenemezdi . !!!

CQNSTANTINE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 14:29:29sohbet oyun linki
Arkadaşlar neden anlamıyorsunuz benim demek istediğimi. Ben sadece her kişinin tek bir nicki olsun diyorum siz bana maval okuyorsunuz. Nasıl ki hayatta tek ismin varsa burdada tek nick olsun diyorum böylece insanlar daha dikkatli davranırlar diyorum ama siz takmışsınız elit lafına. LÜTFEN bana ilk okul iki açıklamaları yaptırmayın..
CC sohbet icin buraya
 <<1 23456789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir