ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 18:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   CC de MAGAZIN (sayi:4) :)))
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 19:40:45      CC de MAGAZIN (sayi:4) :)))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Evetttttttttttt. Yine  sizlerleyiz Bakalim CC de son günlerde ne gibi seyler yasanmis

GÜNÜN  SASKINLIK  YARATANI           

CC nin reklam islerinden sorumlu cc userimiz CC nin odalarinda kendi reklamini yapinca olay oldu.

CC nin reklam islerinden sorumlu olan Bengline cc odalarinda kendi reklamini yapinca olay yaratti. Bu durum karsisinda cc yöneticileri hayrete düserken biz bu olayi Bengline ye sorduk

Bengline bey cc odalarinda kendi reklaminizi yapmissiniz. Bu olay hakkinda bize neler söyleyeceksiniz?Bir de ajan Jelin ile yakinda evleneceginiz dogrumu?

Ne var yani insan kendi reklamini yapamazmi kardesim? Allah Allah. Hem birkere benim reklamada ihtiyacim yok. Ben zaten dogustan meshur biriyim. Fakat fazla meshurluk göz cikarmaz demi? muhahahaha  Jelin nimlede yakinda evleniriz evleniriz sana ne pis muhabir.

ne diyelim kolay gelsin bengline bey

GÜNÜN  ASIGI         

Günün asigi bir bayana yüregini kaptiran ve bu bayan urunda herseyini kaybeden cc useri oldu. Peki ama kim bu bayan ve cc useri?

Günün asigi masena  ya asik olup, masena urunda herseyini kaybeden cc useri durty bakalim bu konuda ne diyecek?

Durty yi bir barda askindan icerken yakaladik ve bu konuyu ona sorduk.

Durty bey bayan masena ya deliler gibi asik oldugunuz ve onun urunda herseyinizi kaybettiginiz dogrumu?

Ahhhhhhh masena yaktin , kül ettin beni. Ne para kaldi ne huzur. Bu ask beni bitirdi abiiiii.

Iste durty nin son durumu tiklayip bakin

TIKLA!

GÜNÜN AKIL HOCASI                   

Günün akil hocasi Ibrahim Mutluay  veDerya Sener in evliliklerinin cok güzel gitmesi icin akil veren cc useri oldu.

Ibrahim bey evliliginizin bu kadar mutlu gitmesini neye borclusunuz?

Efendim bizim bir akil hocamiz var. Hergün ondan akil aliyoruz. Evlilik nasil saglam bir temel üzerinde, mutlu bir sekilde devam ettirilir diye Fridam2005 ten sürekli akil aliyoruz. Burdan kendisine tesekkür ediyoruz saolsun.

Fridam hanim; Ibrahim bey evliliklerinin bu kadar mutlu devam etmesini size borclu olduklarini söyledi. Bu konuda neler söylemek istersiniz?

Ayyy ben ögretmenim bildiginiz gibi onlara  mutlulugun sirlarini ögretmis olmaktan cok mutluluk duyuyorum. Sorunu olan cc userlerini memnuniyetle dinler, sorunlarinin cözümünde yardimci olurum. Burdan bütün cc userlerine sesleniyorum. Frida  ögretmen sorunlari cözer.

Allah kolaylik versin size frida hanim

Editör:1987NiL

AHA ( Asparagas Haber Ajansi )

galata96

galata96 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 19:49:11sohbet oyun linki

nil haberler çok güzel

5. sayıda

benle ilgili haberde      

yaparmısın

lütfenn

COUSIN

COUSIN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 20:05:07sohbet oyun linki

NİL HABERLERİN ÇOK NEŞELİ AMA UNUTTUĞUN YADA GÖZDEN KAÇIRDIĞIN BİŞİ VAR BENGLİNE YANİ PURÇAK ABİŞ TEN ALDIĞIM EMİR ÜZERİNE O REKLAM TABELASINI BEN DEİŞTİRDİM 4 GÜN ÖNCE SAAT SABAHA KARŞI 05:45 CİVARIKİMSELER YOKTU ABİŞİM BANA GÖREVE BAŞLA DEDİ BENDE GÖREVİMİ BAŞARIYLA YAPTIM PURÇAK ABİŞİMİ SEVMEYENLER ÖLSÜN ZORLA SEVECEKLER ONU

ŞAYGILARIMLA NAMI DİER KUZEN

frida2005

frida2005 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 20:05:11sohbet oyun linki

Nilim ellerine sağlık LOL  çok güzel olmuş LOL

Derya ve İbrahim sağolsun beni severler ve hep dinlerler  Her daim onlara yol gösterip yardımcı olurum  Ayhh ben bi harikayım canım   LOLLOL

Nilim devamını bekliyorum sabırsızlıkla

Lepotac

Lepotac resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 20:28:24sohbet oyun linki
güsell

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 20:39:03sohbet oyun linki

On kire dedim o ben degilim ,muhabir akadaşlar yanış anladılar ben orda çiçekleri suluyordum   Kamer Genç ,abiyle.

Ne yani insan çiçek sulayamazmı çiçek nedir ottur , eee  ozaman  ne olmuş yanim gidin kaldeşim ,Memlekete onca sorun varken ne beni cekiyorsun .Kapat kamelayı kadeşim cekme çekmee.

Reklam yapmakta ne zamandan beri yasak oldukine .Her şeye kalışmayın timamı Ozaman tvelezyondaki reklamlarıda izlemeyin ,Hem oraya bengline sen bizim herbişeyimizsin Yazdıysak  bir bildigimiz val demeki ,Öle herbişeye karışmayın,Bilseydim  her yere yazardım  BENGLİNE SEN BİZİM HERBİŞEYİMİZSİN , BÜYÜKSÜN BABA BENGLİNE , BUNU YAZAN BENGLİNE OKUYANA  TENGLİNE .

Kadeşim siz hel yanımda gördügünüzü  şefkilimi sanıyosunuz. bir kelem biz jelinle akadaşız basın abartmış olayı tabim

.Daha öncede madonayla adımı cıkardınız .kadın yoldan cıktı . Bakın yapmayın akadaşlar ve basın mensuplar boyunuz devrilmesin emii. Ya şimcik  size nee

hişşşt  bayan muhabir siz gitmeyin  siz kalın kameraman lar gitsin EmbarrassedSiz heç ateşçiçekböcegi gördünüzmü . Bende görmedim bak oltk yanımızda valmış . Pekim çiçek suladınızmı Embarrassed   Neyse sende git haydi daha reklam yapacak işlerim val şimcik  azyokum .

Yayında ve yapımda emegi gecen helkese selam eder 1978NİL  abicim güzel çalışman için ayrıca tebrik ederim .

Dr: Jawell bengline 

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 20:55:42sohbet oyun linki
Nil ellerine sağlık çok hoş olmuş bunun sürekliliğini isteriz gerçekten çok hoş olmuş

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 23:46:49sohbet oyun linki

Tesekkürler bu sayida durty nin filmi beni cok güldürdü

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2006 Pzr 11:00:45sohbet oyun linki

O artık yazıyor.Kolay kolay onune gecebılecegımızı de hıc sanmıyorum:)

Paylasmaya devam Nil

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2006 Pzr 15:24:32sohbet oyun linki

Nil bebeğim ellerine sağlık.Çok şeker olmuş hepsi 5. sayıda daha çok eğlenerek okumak dileği ile

Not: Sevgili arkadaşım Bengline demek muhabir arkadaşlar olayı abartmış ben senin o güzel kafanı plajdaki taşlara sürtüp ateş çıkarmazmıyım, çıkardığım o ateşle arkadaşlarla üstünden atlamazmıyım, ordan seni alıp havuzlu  parka götürüp çeşmelerini tamir ettirmediğin o havuzda seni söndürmezmiyim, ıslanmışken o çimlere seni sürtüp yeşiline yeşil katmazmıyım, ordan cafeye taşıyıp sana gazoz alıp gıdıklayıp o gazozu burnuna kaçırtmazmıyım, yok alamıcam hırsımı o şapkanla muhabbet kafedeki boardların tozunu şapka kafandayken almazmıyım, Bengline sen bizim herşeyimiz sin demek sen nezaman milletin herşeyi oldun bedenine top değmeyesice .

Abartma böle olur akıllım pardon, arkadaşım   

DİŞİ  KARTAL 

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir