ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 21:50   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

1987NiL> Forum Başlıkları
    1987NiLtarafından açılmış Toplam 85 Forum Başlığı var
<<1 23456789>>

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >WINDOWZZZZ :)))))
  21.Oca.2007 Pzr 16:50:09

Bakin windows a hali, b hali, c hali...... nasil oluyomus

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >edison9966 yi gümüs olarak görmek istermisiniz?
  23.Oca.2007 Sal 15:40:42
Ben cok yakisacagini düsünüyorum, gümüs ajanligi en iyi sekilde yapacagindan eminim. Siz ne dersiniz?

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >KORKMA SÖNMEZ BU SAFAKLARDA YÜZEN AL SANCAK!!!!
  24.Oca.2007 Çar 23:47:22
fiogf49gjkf0d

Arkadaslar; bu ülke topraklarinda yasayan ve bu ülke cikarlarini gözeten, bu ülkenin düsmanlarini düsman bilen ve BEN TÜRK VATANDASIYIM ..NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE  diyen herkes bu ülkenin bir vatandasidir

Ama bu ülkeyi bölmek, parcalamak, gasp etmek düsüncesinde olan ve böyle haince planlar yapan kisiler bilsinlerki BU ÜLKE ÜZERINDE TÜTEN EN SON TÜRK ün OCAGI SÖNMEDIKCE bu AL SANCAK hep dalgalanacaktir göklerde.Bu böyle biline!!!

Sözlerime istiklal marsini yazarak son veriyorum, bu ülke icin hain planlari olanlar düsüne düsüne birdaha okusun diye

İstiklal Marşı

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
    Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
    O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
    O benimdir, o benim milletimindir ancak.
    Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
    Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
    Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
    Hakkıdır, hakk a tapan, milletimin istiklal!
    Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
    Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
    Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
    Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.
    Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
    Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
    Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
    Medeniyet! dediğin tek dişi kalmış canavar?
    Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
    Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
    Doğacaktır sana va dettigi günler hakk ın...
    Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.
    Bastığın yerleri toprak! diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
    Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
    Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
    Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.
    O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
    Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
    Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na şım;
    O zaman yükselerek arsa değer belki başım.
    Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
    Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
    Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
    Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
    Hakkıdır, hakk a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Ajan MYST biraz göbeklenince bakin ne olmus:)))
  27.Oca.2007 Cmt 13:37:41
fiogf49gjkf0d

Ajan MYST biraz Göbeklenmis

TIKLAAAAAAA!!!

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Ajanlarin Kimliklerini ele gecirdik:)))
  28.Oca.2007 Pzr 19:35:54
fiogf49gjkf0d

Evet AHA(Asparagas Haber Ajansi) olarak elegecirdigimiz bu kimlikleri sizlerle paylasiyoruz

Iste ajan myt milli capkin olarak gecmis kayitlara

Iste ajan Litros inatci olarak gecmis kayitlara

Iste ajan yunusum, sakin olusu gecmis kayitlara

Iste Ajan piyanist, kayitlarada piyanist olarak gecmis

Iste ajan Ozhur, kayitlara abi olarak gecmis

iste ajan DC, kayitlara ünlü pizza sevgisi gecmis

Iste ajan Jisell, kayitlarda resim onaylayicisi olarak yer almis

Iste ajan arwis, kayitlarda ona sevgi pitircigi denmis

Iste ajan Jelin, pozitifligi kayitlardada yer almis

Iste ajan charlesgun. Suskunlugu kayitlardada yer almis

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >==BURCUNUZUN MANI ILE ANLATIMI:))==
  29.Oca.2007 Pzt 12:07:28

Koç
Ben bilirim gerisi boş,
İstiyorsan peşimden koş.
Emir almam, ben veririm,
Önderiyim bu feleğin...

Boğa
Tek dileğim vardır
Bolca para, zengin sofra...
Çok bir şey mi istediğim,
Güvencemdir bunlar benim...

İkizler
Zekam parlak, dilim oynak,
Her konuya elim kıvrak,
Sıkıntıya hiç gelemem,
Bir de karar verebilsem!...

Yengeç
Tez canlıyım, duygusalım,
Dokunsalar akar yaşım,
Annem, babam, çocuklarım,
Ben onlarsız ne yaparım...

Aslan
Ben yarattım bu dünyayı,
Bir de dönse etrafımda!.
Her dediğim hemen olsun,
Zenginlik - ün beni bulsun...

Başak
Yazdım, çizdim, notlar aldım,
Her bir şeyi ayarladım,
Yoktur bende bozuk, yamuk,
Mükemmeli ben yaşattım...

Terazi
Ben müziksiz yaşayamam,
Hele sevmeden hiç duramam.
Danışsam da her konuda,
Bildiğimden şaşmam asla...

Akrep
En güçlü şüphesiz benim,
Herkesi ezip geçerim.
Hele bana ters yapanı
Doğduğuna pişman ederim...

Yay
Maceradan, maceraya,
Koşmak asıl işim benim
Toplarım hep ilim, irfan,
Bilgeliktir sanım benim...

Oğlak
Cimrilik mi, benimkisi?
Hesabını bilmek gerek.
Günler aylar düşünürüm
Kararlarım şaşmaz benim...

Kova
Taklitçiliği hiç sevmem,
İstesem de beceremem,
Orijinaldir fikirlerim,
Takip edilecek olan benim...

Balık
Bir dünyam var, sırça saray
Dokunursan kırılırım.
Ben gelemem gerçeklere,
Avunurum hayallerle...

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >==RESMINI SEC KAREKTERINI OKU==
  29.Oca.2007 Pzt 12:36:35
Aşağıdaki resimler psikologlar tarafından ortaya çıkarılmış, defalarca test edilmiş, şekiller ve renkler değişerek bugünkü halini almış. Hangi resim size yakın geliyorsa seçin, dokuz ana karakterden hangisi size
uyuyor bulun.

1. İçedönük-Hassas-Kolay Etkilenen: Kendinizle ve çevrenizle ilgili düşüncelere etrafinızdaki çoğu kişiden daha sık ve daha derin bir şekilde dalıyorsunuz. Üstün körü hareketler ve konuşmalardan nefret ediyorsunuz. Geyik muhabbeti yapmaktansa, yalnız kalmayı tercih edebiliyorsunuz. Ama yakın arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz o kadar kuvvetli ki bu da size ihtiyacınız olan uyumu ve gücü getiriyor. Yine de yalnız başına kalmaktan hiç sıkılmıyorsunuz.

2. Özgür-Geleneklere Karşı-Tutulamayan: Kendinizi geliştirmenizi saglayacak özgür ve kimseye bağlı olmayan bir hayat peşindesiniz. Hobilerinizde ya da işinizde sizi başarıya ulaştıracak yeteneklere sahipsiniz. Bağımsızlığa olan düşkünlüğünüz bazen sizden beklenilenin tam tersini yapmanıza neden olabiliyor. Öyle her gördüğünüz şeye üzerinde düşünmeden uyacak tiplerden değilsiniz. Aksine kendi fikirleriniz doğrultusunda gitmeyi yani, akıntıya karşı kürek çekmeyi seviyorsunuz.

3. Dinamik-Aktif-Dışadönük: İlginç ve çeşitli işlere girebilmek için risk almaktan kaçınmıyorsunuz. Rutin bir hayat sizi etkisiz hale getirebiliyor. En çok sevdiğiniz şey tüm olaylarda başrol oynamak. Aslında olayları başlatan kişi de siz oluyorsunuz.

4. Ayakları Yere Basan-Dengeli-Uyumlu: Komplike olmayan ve doğal bir yaşamı, bir aşkı ve işi amaç edinmişsiniz. İnsanlar size saygı duyuyor, çünkü sizin ayaklarınız öyle bir yere basıyor ki, herkes sizden destek alıyor. Siz de bu insanlara güven sağlamayı biliyorsunuz. Çok sıcak ve insancıl olarak tanınıyorsunuz. Basmakalıp ve çok abartılı olan herşeyi reddediyorsunuz. Modanın getirdiği yeniliklere de bağlı değilsiniz. Aksine, sizin için giyim pratik ve rahat olmalı.

5. Profesyonel-Pragmatik-Kendini Tanıyan: Hayatını eline alıp şansını kadere bırakmak yerine yaratmayı sevenlerdensiniz. Problemlerinizi pratik ve karışık olmayan yöntemlerle çözüyorsunuz. Günlük hayatınızda gerçekçi olmayı tercih ediyorsunuz. İşte ise, herkes sizi sorumluluk sahibi olarak tanıyor. Sizin kendinize olan güveniniz sayesinde etrafınızdakiler de sizden güç alıyor. Fikirlerinizi uygulamaya koyana kadar rahat edemiyorsunuz.

6. Barışçıl-Tedbirli-Agresif Olmayan: Anlaşması kolay bir insansınız. Kendi özel hayatınıza ve özgürlügünüze düşkün oldugunuz için de arkadaşlarınızı pek yormuyorsunuz. Bazen hayatın anlamını düşünmek ya da kendi kendinize eğlenmek için her şeyden uzaklaşıp yalnız kalmak istiyorsunuz. Bu yüzden de kaçabileceğiniz güzel mekanlar nerede biliyorsunuz. Ama siz yalnızlık düşkünü bir insan da değilsiniz. Sadece hayatın size vermiş olduklarını takdir eden, dünyayla barışık bir insansınız.

7. Dikkatsiz-Oyunsever-Neşeli: Spontane ve özgür bir hayatı seviyorsunuz. Hayata bir kere gelinir ilkesinden yola çıkarak dolu dolu yaşamayı istiyorsunuz. Çok meraklı ve her yeni şeye açık bir insansınız. Tüm değişikliklerin sizi büyüttüğüne inanıyorsunuz. Bağlı kalmak kadar sizi sıkan bir şey yok. Sürpriz yapmaktan ve sürprizlerle karşılaşmaktan çok hoşlanıyorsunuz.

8. Romantik-Hayalci-Duygusal: Çok duygusal bir insansınız. Olayları gerçekçi tarafından görmeyi reddediyorsunuz. Sizin için duygularınızın size söyledikleri önemli. Ayrıca yaşamda hayallere yer olması gerektiğini savunuyorsunuz. Romantizmi reddeden ve her şeyi akılcı bir yolla çözmeye çalışan insanlarla anlaşamıyorsunuz. Hayallerinizi, duygularınızı sınırlayacak her şeyi reddediyorsunuz.

9. Analitik-Güvenilir-Kendinden Emin: Hayatınızı insanların gözden kaçırdığı küçük değerli taşlarla doldurmayı seviyorsunuz. Bu nedenle kültür sizin hayatınızda önemli bir yer oynuyor. Yine de siz şık ve zarif duygularınızın çevreden etkilenmemesini sağlıyorsunuz. Sizin için zarif ve görgülü bir hayata sahip olmak çok önemli. Ve yine aynı tarzdaki insanlarla birlikte olmayı tercih ediyorsunuz.

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >==SIMDI BU ADAM KARISINA NE YAPSIN?==
  29.Oca.2007 Pzt 19:59:31

Gercek bir olay!!!!

Hirsizin biri, bir evin çatisina çikmis ve anten kablosunu kesmis. Evin
reisi de tam tv ye dalmisken yayin
kesilince televizyonunu bir süre kurcalamis, "Bozuldu herhalde" diyerek
yatmis.
Ertesi gün adam ise gittikten sonra hirsiz kapiyi çalip adamin karisina,
-"Yenge, beni abi
gönderdi,televizyon bozuk,alin da bir bakin dedi" demis.

Saf kadin da televizyonu vermis. Aksam adam eve gelip de televizyonu
görememis ve karisindan olayi ögrenince dumura ugramis tabii.O hafta sonu
balkonda keyif yaparlarken bizim hirsiz asagidan islik çala çala onlara
bakarak sokaktan geçmis. Kadin hirsizi tanimis ve -"Bak bey. Televizyonu
çalan adam iste buydu!!"demis. Adam bunu duyunca pijamalarla adami
kovalamaya baslamis. 5 dakika sonra diger hirsiz adamin evine gelip,
karisina "Yenge, ben polisim, abi hirsizi yakaladi.
Simdi karakoldalar.Pantolonuyla, cüzdanini istiyor." demis. Ve kadin da
vermis tabii ki (?) normal olarak.Adam hirsizi uzun bir süre kovaladiktan
sonra kan ter içinde eve dönmüs..

VEEE yine dumur! simdi bu adam ne yapsin?

Siz olsaniz ne yapardiniz böyle bir durumda?

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CC nin KANGRENI I!!!
  1.Şub.2007 Per 14:34:42
fiogf49gjkf0d

Hepimiz burada vakit geciriyoruz. Günün stresini atiyoruz bazen. Ama CC de giderek yayilan bir kangren var.

Nick aliminin kolayligi, sohbet odalarindaki sorunlu kisilerin ceza alsalarda 7 gün 24 saat odalarda rahatsizlik vermeye devam etmesi gibi bir cok sorun aslinda CC nin kangreni benim gözümde.

NICK ALIMININ KOLAYLIGI: Yeni sistemle birlikte, nick alimi artik cok kolay oldu. Gecen gün yildiz ajanligim sirasinda gecen bir diyalogu aktarmak istiyorum.

X user: olum bas küfürü bea.

Y user: olum ceza alacam yine, ne küfürü, dur simdi oda izleniyor.

X user: Alsan nolur. Yeni nickle girersin

Y user: Olum nick almaktan biktim.

X user: Ben zulaladim 20 den fazla nick var.

Iste iki user arasinda gecen konusma aynen böyle.Yani demek istedigim su. Nick aliminin kolaylastirilmasi, CC ye sohbet ortaminin  daha cok kirlenmesi olarak geri dönüyor. Bence bir cözüm bulunmali, evet burasi bir ticari site, ne kadar cok kullanici olursa o kadar iyidir gibi düsünülebilir. Fakat sunu unutmayalim. Kullanicilarin memnuniyeti, devamlilik demektir. Burada sohbet icin bulunan userlerin memnuniyetini saglamak 1. görev olmali diye düsünüyorum. Bunun icinde siteye üyelik ve yeni nick alimina bazi zorluklar getirilmeli diye düsünüyorum.

SOHBET ODASINDA SÜREKLI RAHATSIZLIK VERENLER: Birde böyle bir durum var. Vipli, tipli uzun zamandir CC  useri olan bazi kisilerde bulunduklari sohbet odasinin huzurunu kacirip rahatsizlik veriyorlar. Ceza aliyorlar ama ceza bitmesi durumunda yada baska bir nick ile tekrar gelip ayni rahatsizligi vermeye devam ediyorlar. Bence bir user hakkinda rahatsizlik verdigi belirtilerek belirli bir sayida sikayet oldugunda, sikayet edilen user önce izlemeye alinmali sonrasindada gerekli uygulama yapilip siteye girisi engellenmeli. Burda cogunlugun huzuru ve memnuniyeti daha önemli diye düsünüyorum.

Bunlar benim görüslerim. Umarim dikkate alinir.

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >NOKTA!
  5.Şub.2007 Pzt 13:51:43
fiogf49gjkf0d

Burada cok güzel arkadasliklarim oldu. Yanlis arkadas secimimde oldu. Iste bu yanlis secimlerimden birinin tahriklerine kapilarak bana yakismayacak birseyi yaptim ve bu tahriklere kapilarak o kisi hakkinda aciklamamam gereken bazi gercekleri acikladim.Insanin bir dolum noktasi oluyormus. Doldum. Karsidaki kisi her istediginin yapilmasini istiyorsa, kendi düsman olarak sectigi kisileri seninde düsman bilmeni ve onlara zarar vermek icin onunla birlik olmani istiyorsa. Ben böyle biseyi kabul edemem ve etmedim. Noa nin  vermedigi bir ceza ve o cezayi vermedigi icin onunla birlik olup Noa ya ates püskürmek. Iste bunu yapmadim ve bir anda hedef oldum.

Ben kimseye kendimi kullandirmam ve asla doldurusa gelmem. Senin kuklan olacagima seninle savasir, söylememem gereken bir gercegi söylemis olmanin pismanligini yasamayi tercih ederim.

Bir cok arkadasiminda dedigi gibi bu bana yakismadi, "ne olursa olsun, ne kadar tahrik ederse etsin susmaliydin, aciklamamaliydin" dediler. Haklilardida. Ama her insanin bir sabir noktasi var.

Eminin beni en iyi anlayanlardan biri, ayni kisi tarafindan ayni seylere maruz kalan MYSToRiouss tur.

MYST im; Sen bu kisinin  yaptiklarina susmayi ve sabretmeyi basardin. Ama ben basaramadim, konustum. Sana yapilanlarin aynisi banada yapildi. Erkek nickiyle gelip cafe de sana az saldirmadi. Bunu sende bende , seflerde biliyor.

Fadlim sanada bir söz vermistim. Susacagim, Bosverecegim, sohbetimi edip gidecektim. Basaramadim, tahriklere kapildim ve bazi gercekleri söyledim. Bu bana yakismadi ve susmayi basaramadigim icin cok pismanim.  Senden özür diliyorum. Sözümde duramadigim icin.

Mevlananin dedigi gibi  kusurlari örtmekte gece gibi olamadim. Bir anlik öfke ve dolmus olmanin verdigi sinirle konustum.

Bir cok kisi o an özelime ve msn nime " birak konusma Allah a havale et " dediler ama  dinlemedim.

Simdi sahte seyler yaparak iftira etti diyor ve yine yalan konusmaya devam ediyor. ARTIK ALLAH a HAVALE ediyorum. Bunun gercek oldugunu oda bende Allah ta biliyor. Hayatim boyunca kimseye iftira etmedim.Allah ima bin sükür. Aslada   ne sartlar altinda olursa olsun etmemde. . Dilerim sahte seyler hazirladi, bunlar yalan gibi iftiralara devam edilmez. Yoksa bu isi kanitlamadan ve gercek yüzünü ortaya cikartmadam durmam.

Dilerim  gercek yüzünü ortaya cikarana kadar savasmak zorunda kalmam. Ama eger böyle bir zorunluluk yasarsam,  yapmam gerekenide yaparim.

Hos kalin.

<<1 23456789>>