ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

22 Mayıs 2024, Çarşamba 16:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Dikkat / AJAN`LAR HAKINDA
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 01:36:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Clap      Bu alkış siz degerli hemfikirde olan arkadaşlarımaClapClap

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 02:01:08sohbet oyun linki
Bengline,İnfumum  Elinize  düşüncelerinize  sağlık

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 02:43:04sohbet oyun linki
 Abişim yine konuşturmuş yakışanı yapmışsın sen bitanesin BENGLİNE ccde seni tek geçiyoruz abişimmmmEmeğine aklına eline sağlık

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 03:00:38sohbet oyun linki
quseL Konusma cok dogru ..ama bazi ajan arkada$Larimiz viP arkadasLarina torPil geciyo bunLarida goruyorum..Bazen guseL seyLer donuyo sizde biLiyosunuz .. !

MerCaN_DeDe

MerCaN_DeDe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 09:45:13sohbet oyun linki

Lütfen daha önceden küfür savunupta gelip buraya ahkam kesmeyin. Sakın ama sakın bunu yapmayın. Küfür eden adama delikanlıdır yapar diyipte gelip burda harika yazmışsın falan demeyin ayıp ayıp. Kurallara uymayan adamda suçludur savunanda. Kanaatım budur.

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=894&p=1

buyrun.

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 10:48:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benline ve Infumum u yazılarından ötürü tebrik ediyorum ve destekliyorum.

Küfür edenlere kızmıyorum. Her zaman psikolojimiz aynı seviyede olmayabilir. Sinirli bir anımızda klavyemizden böyle kelimeler de çıkabilir. Fakat bunu savunmaya çalışmak ve küfürü desteklemek utanç verici bir davranış. Dikkat ederseniz bunu savunan arkadaşlar genellikle çok genç bir yaş grubu. Bunu da onların fazla enerjilerini başka bir aktiviteye vermemelerine bağlıyorum.

Bir de küfür etmeyi bir oyun gibi görenler var. Yani vipli veya tanınmış nickli bir kullanıcı ya da herhangi bir kullanıcıya ceza aldırınca bonus puanları yükseliyor sanırım. Tabi kendileriyle sohbet edecek kullanıcı bulamayınca böyle bir yola başvuruyorlar.

Chatcity de büyük fedakarlıklarla görevlerini yapmaya çalışan AJAN arkadaşlara da teşekkürü bir borç biliyorum.

Not:  Küfür ve hakaret etmeyi adet haline getiren şahsiyetlere sesleniyorum. "Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş" deyimini sizin için kullanabilirim sanırım. Çünkü eninde sonunda birbirinize küfür ederek kanka durumlarına giriyorsunuz. Böyle de bir gözlem oluştu bende..."Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın" mantığı ile yaşarsanız göreceksiniz ki o yılan bir gün sizi de sokacaktır. Burada küfür etmeyen kullanıcıların hiç küfür etmeyi bilmediklerini de sanmayınız. Her alanda olduğu gibi bu alanda da çok yaratıcı olabilirler. Fakat, KENDİNE SAYGISI OLAN KİŞİ bunu yapmaz...

snower

snower resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 11:01:10sohbet oyun linki
MerCaN_DeDe :

Konu gayet açık ve net olarak bengline tarafından aktarılmış... Sadece şunu katmak istiyorum arkadaşlar affınıza sığınarak. Delikanlıyım diyen adam küfür etmez küfün eden argo konuşan haksız olup haklıyım gibi yağ gibi üste çıkmaya çalışan adam delikanlı değildir. KÜFÜRLE DELİKANLI OLUNMAZ.

Gelelim kız arkadaşlarımıza açık açık söyliyeyimki birçok kız arkadaşımızı tanıyorum real hayatlarında küfür etmeye bile yüzleri yok kıpkırmızı kesiliyorlar. Ama burada nedir yaptığınız?? Siz ne düşünüyorsunuz bilmem ama benim evimde küfür yoktur. Küfür edeni benim ailem kabul etmez.

Birde bir iki muhabbete dikkat ettim. Ben para veriyorum ceza yiyorum bilmem kaç CC gitti. Siz para veriyorsanız olayın ucu para ise bende para veriyorum ve küfür eden adamı kurallara uymayanları burada istemiyorum. Küfür edende onu savunanda suçludur.

Yukarıda yazdığım gibi benim evimde küfür olmaz. Chat City benim evimdir VE BENİM EVİMDE KÜFÜR İSTEMİYORUM.

yalana bakın :))

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 11:11:55sohbet oyun linki

Beng, aferin!

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 12:49:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Disapprove  Meğer burda benim gibi düşünen bir cok arkadaşım varmış,Ne diye bilirimki Enteresan olansa yazanların coğu tanıdığım kişiler ,Esasında başlık altında yazan arkadaşlar saten saygın kişiler. Konuda benimlen hem fikir olanlardı şu anadek ,Umut ediyorumki herkes COK ZORGERÇİ ama dedim ya umut ediyorum ki ,Chat city deki düzen kum saat i içindeki kum  gibi yorucu olmadan akar Akarkende dinlendirip güzel zamana gecirme alanı olur.

HERKES AYNI ŞEYİ İSTİYOR ,EĞLENMEK SOHBET ETMEK

Saygılarım sizleri bırakmayacak .

Dr : JAVELL BENGLİNE

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 13:09:26sohbet oyun linki

Disapprove  Meğer burda benim gibi düşünen bir cok arkadaşım varmış,Ne diye bilirimki Enteresan olansa yazanların coğu tanıdığım kişiler ,Esasında başlık altında yazan arkadaşlar saten saygın kişiler. Konuda benimlen hem fikir olanlardı şu anadek ,Umut ediyorumki herkes COK ZORGERÇİ ama dedim ya umut ediyorum ki ,Chat city deki düzen kum saat i içindeki kum  gibi yorucu olmadan akar Akarkende dinlendirip güzel zamana gecirme alanı olur.

HERKES AYNI ŞEYİ İSTİYOR ,EĞLENMEK SOHBET ETMEK

Saygılarım sizleri bırakmayacak .

Dr : JAVELL BENGLİNE

Herkes hem fikir ne güzel değilmi Burçak abi sanırım bundan sonra hiç sorun yaşamayacağız.Teşekkürler hepimizin duygularının tercümanı  oldun :)

CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir