ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

2 Mayıs 2024, Perşembe 22:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   GELECEKTE ÇET SİTİDE GELİŞECEK ULAYLAR.
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BohcaciNebayat

BohcaciNebayat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 16:24:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Abe kısmetin açıktır yalnız as pimpiriklisin begenmezsin aslan gibi şoparları erbirinde bi eksik bulursun bi esmer gürürüm oşlanır senden sende oşlanırsında süyleyemezsin az zamanı var bekle sabırsız gacı  sebayat bile evde kalmadıysa içkimse kalmaz niyse çok konuşmayım gürürse yular gürüşürüz oşkal anam nazar var sende  tikkat kesil gel biara gurşun tökelim ayde kal saglıcaknan

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 17:05:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Abe kısmetin açıktır yalnız as pimpiriklisin begenmezsin aslan gibi şoparları erbirinde bi eksik bulursun bi esmer gürürüm oşlanır senden sende oşlanırsında süyleyemezsin az zamanı var bekle sabırsız gacı  sebayat bile evde kalmadıysa içkimse kalmaz niyse çok konuşmayım gürürse yular gürüşürüz oşkal anam nazar var sende  tikkat kesil gel biara gurşun tökelim ayde kal saglıcaknan

Hımmmm.... Haklısın nebayatcımm pimpiriğimmm ben, seni dinleyip bekliyorum bakalım şu esmeri Agzına sağlık pek bir rahatladım inan

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 18:23:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
[QUOTE=Bengline]

FALCI ABALA KETO yu TANIYOLSUNMU LOL

Hı abla bişi dicem jelin mi söledi sana kayfga etigimizi

Ebet ben düftüm ama o beni tüfemezki bikerem

Benden kolkarki cünküm onun su tebancası val .Bende terlik val Angry

Kafasına kumandayı fırlattımmı iş timamdır LOL

E bence bu sabahat ablaya ya Oda acılmazı lazım ( falbilim ve analiz merkezi sulu kulesi ) Aha bak isimde bulduk :)LOL

JELİNO BENGO çifti :)

Yukardaki şahıs az bi küsüm adını yazmıcam.Aile içi olayları ne yazarsın genelden. Baron dediğin severde düverde ben alışmışım saten sen ne surarsın elden günden jelin mi dedi diye...Demedim ama sen açık ettin Allah tependen baksın.

Ben evde şoparlarla beklerim sebayat ablam bunu bu burda yayılmış yazılar yazıyo .

Küsüm ismini yazmıcam adlı şahıs eve gelirken ekmek al, çocuklara bişey al, sargı bezi mersol al bu akşamlık yetmicek ( her gece dayak )

Abla ben bu çocuklarla EKK üye olamam dimi

JElino İsmi lazım değilingo

xRicKx

xRicKx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 22:28:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ŞANA NE BE SEN DAHA BULDASINIZMI DOOOORU EFEEE AYDEE .BULAŞIK ÇAMAŞIL VAL .Sen altık yülüyen çamaşıl  makinasımsın :)))          

Dr: Jawell Bengline  :))Embarrassed   

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2011 Pzr 21:30:16sohbet oyun linki
BohçacıNebayat Ablanın falları tutmuş mu bir bakalım...
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir