ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Haziran 2024, Cumartesi 15:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   TÜRKCE RAP TA GURURUMUZU OYLUYORUZ (KİM)
 <<1...2122232425262728293031 32333435363738394041...59>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ara.2006 Cum 22:26:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

aTTena :
oyyyy sinirlerim gerildi yaa  yazmadan duramıom sinirden  battleye beat diyo yaa  birde raper olcak sözde

KISALTARAK YAZIYORUM AMA ATTENA DALDAN DALA ATLIO... ATTENA AYRICA ONA ATTLEE DENMEZ BEATTLE DENİR OK  YIH YIH  YIH

Ya attena ne boşsun sen.. Anladım sen sadece bir tenekesin.. Ancak ses çıkarırsın. Kimle konustugunun farkında ol...   Bana msn adresini ver sana haddini bildircem...

Sesimi duymak istiyodun yaa.. Nasıl okudugumuda nası söz yazdıgımıda şimdi görebilrsin.. sana studyo çalışmamı göndercem.. mail adresini  ver bana ....

Seni kaale almayışımın sebebini anlarsın bu parcada umarım..

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ara.2006 Cum 22:51:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sevgili attena anladın dimi beattle nin ne oldugunu yıh yıh yıh... bak ii oku özetliom olayı.. ayrıca senin ne oldugun nickinden belliii. Attena grubu rock cı rap ci deil.. Ayrıca rap ve rock ın birbirine ne kadar dost oldugunu yada olmadıgını bilen bilir.  genede tercih meselesi tabii olabilir... Neyse şimdi iyi dinle ders 2 TEKRAR:

beatle ingilizce karsılıgı atsımak anlamına gelir ama rapte genellikle dövme-savaşma anlamlarında kullanılır zuahahahha.. capito adamım.. acıncak kadar rap cahilisin sen...   seni 7.4 şiddetine kınıyorum ve çok komiksin..

aTTena

aTTena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 10:27:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BEATLEMİ ?  bu sana son cvp ım ******* konusmalar yapıcağına 2 şey öğren

1. Battle ...! ( beattle deil )

2. Beat ...! Bu ikisini aynı kaba ****** arkadaşım rapini gördük ayakta alkıslıyorum seni ...! battle ye beattle dersin oda yetmezmiş gibi battle nin ne oldugunu bilmeyip beat la karıstırırsın ikisinide aynı şey sanarsın bumu senin rapin ? ******** ...! birde rap öğretmeye kalkıyo ****************

battle rap savaşı anlamına gelir ...! Beat Alt yapı anlamına gelir  ( müzik , ton ,ritim , ne diosan o işte ) ...!

ve arkadaş listene ekle beni atacağın trackı buyuk bir zevkle dinliyecem ama şayet rap uzerine bana yollıcak bir trackın yoksa gözüme görunme

edit: 00me00

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 15:28:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

*******..... ******** *******erbabııı laf anlatıoz anlamamakta diretion kendini.. Tamam beattle ve batle hakkında kendi bildiğini oku...  Ben sana beatle ve batle aynı şey demedim.. beattle  yapıorum diorum.. sen bana lafı defransiyelinden anlayarak battle böle olur şöle olur diosun.

Boş adam sana bi  adres verim bi de ordan bak anlamına ok.. **********

az da olsa aydınlan..

iyi rezil ettin kendini lafları geri takımlarından anlayarak...  ayrıca sana atacağım track i sevmen yada sevmemen beni ilgilendirmez.. benim için önemlim olan o track in bütün çevrem tarafından çok profosyonel bulunluması ve tanımadığım kişilerinde beni tebrik etmesidir.

Hee unutmadan şunuda söyleyim... ben bide senin benim gibi bi

track çıkarıp çıkamayacğınlada ilgilenirim bu saaten sonra.. msn den sana göndercem...

edit:00me00

aTTena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 16:09:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
beattle ci gelmiş  nbr ? beattleci  yoksa beatci mi diiyim

aTTena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 16:13:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu arada benim zaten trackım var  ve nerden baksan 15 tanesi falan verdiğin sitede mp3 upload bölunmunden temin ediliyordu 1.5 sene önce  ha bu arada hiphoplife adminlerinden wudoo  arkadaşımdır  bir ara msn ye gelde toplu konusmadan tanıstırayım beğenirsek senin trackı da yayınlarız

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 16:23:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

aTTena :
bu arada benim zaten trackım var  ve nerden baksan 15 tanesi falan verdiğin sitede mp3 upload bölunmunden temin ediliyordu 1.5 sene önce  ha bu arada hiphoplife adminlerinden wudoo  arkadaşımdır  bir ara msn ye gelde toplu konusmadan tanıstırayım beğenirsek senin trackı da yayınlarız

attena havaya sıkcağna yukardaki beattle me bi cevap ver.  üsküdar stil bu atenayıda madara eder..

aTTena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 16:25:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

önce kendin olsan bende cvp cok  ama her msj ın buram buram ceza kokuyor ...!

anlamını biliyormusun bilmem ama biz buna Tr-rap te özenti kitle diyoruz

sence ben havayamı sıkıyorum ? kanıtlarsam ne yapıcaz ? cc nin önunde benden özür dileğini yazan bi konu acacakmısın

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 12:20:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
aTTena :

önce kendin olsan bende cvp cok  ama her msj ın buram buram ceza kokuyor ...!

anlamını biliyormusun bilmem ama biz buna Tr-rap te özenti kitle diyoruz

sence ben havayamı sıkıyorum ? kanıtlarsam ne yapıcaz ? cc nin önunde benden özür dileğini yazan bi konu acacakmısın

ahh kardesim ahh.. ya havaya sıkmayı bırakıp nie bi diss falan bişeyle karsılık vermedinn hala beatle me... sen bana savaş ilan etttin bende kanasımla nokta atışıyla seni darmadagan  ettim..

hadi senide görelim...

00me00

00me00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 12:33:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arkadaşlar 1 haftadır sizin yazılarınızı editliyorum burası iki kişinin arasında tartışacagı bir platform degil özel meselelerinizi lütfen başka bir yerde halledin...karşılıklı hakaretlerle bir yere varamassınız...bu size ilk ve son uyarım bu yazımdan sonra çıkacak ilk tartışmada bu topic i silecegim....

Bilginize...

saygılar....

CC sohbet icin buraya
 <<1...2122232425262728293031 32333435363738394041...59>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir