ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 12:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   TÜRKCE RAP TA GURURUMUZU OYLUYORUZ (KİM)
 <<1...3031323334353637383940 41424344454647484950...59>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2007 Pzr 14:32:33sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

dostum.. sagopanın canlı performanslarını indiriyorum. ve düşüncem ne yazikki negatif ama saygım var tabiki...

ayrıca cumartesi günü cezanın babylon konserindeydim.  cezanın canlı performansını hayal bile edemezsiniz.

verdiğim 25 ytl ye bir gram acımadığım gibi sabaha kadar uyuyamadım otobüs bulamadım eve gidemedim istiklal caddesinden yani taksimden..

ona rağmen cektiiğim cillelere deydi..

tavsiye ederim bambaşka bi ortamm. mükemmel bi rap.. 

adam hepimizin seslerini bağırmaktan kıstı...

ve cezaya benim özel yaptırdığım asker kolyesini verdim.. cok muhteşem bir geceydi.. 

LÜTFEN BİR KERE DENEYİNİZ...

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2007 Pzt 21:38:55sohbet oyun linki

pit10 gurubuna helal olsun.. işte türkce rap budur.. ne ceza ne sago bu kalitede bi parca yapamadılar...

PİT10 a başarılar...

xCaRTeLLx

xCaRTeLLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2007 Pzt 21:59:41sohbet oyun linki

Arkadaşlar şimdi Yazcaklarımı bi Cartel fanında gördüm...
duygularımı çok güzel ifade etmiş..
kim yazdıysa klavyesine sağlık...

Cartel 1 Numara En büük... NEdenmi?

CaRTeL Rap gurubu olmanın çok ötesinde, işler yaptı! İnsanları kardeşliğe, birliğe çağırdı... Bunu Türk, Kürt, Laz ve Çerkez kardeştir, bunları ayıranlar kalleştir sözleriyle pekiştirdi... Almanya da yaşayan Türk kardeşlerimizin, oraya ne için gittiklerini, ülkenin ne halde olduğunu, Alman ların bu süreç içerisinde, onlara nasıl baktığını, ve yaklaştığını anlattılar... Onlar Rap i hayatlarında geçen gerçek olaylar üzerine yaptılar, saçmalıkla dolu kafiyeli sözler kurmak için değil! Mesela Cigara lık şu an gençlerin gözdesi olan uyuşturucunun etkilerinden, onlara verdiği hazdan öyle bahsedilmiş ki, tabiki burada kötülenmiş dikkatle dinlenirse! Bunu uyuşturcu ile savaşan uzman doktorlar bile, böyle yorumlayamaz ( : Türkiye de ki insanların Arabaya bir Araç değilde, Amaç olarak bakmalarından, Para nın insanlar üzerinde ne gibi etkiler bıraktığına kadar bir çok gerçek! Ve eski dostlarımla gezerken dinlediğimiz favori Rap gurubumuz! Eski diyorum çünkü CaRTeL gibi bizde dağıldık her ne kadar ( Kan Kardeşler Hiç Bir Zaman Ayrılmaz! deselerde ( : Rap müziğin durumu şu an çok kötü, Fuat diye biri var, afedersiniz Tipinde Meymenet yok! Çokta küfür ediyor, sanırım buda Almancı, diğerleride öyle, küfür edenler ön planda! Hani Rap bu mu hep dinlediğimiz, biz dinlerken gençlere özendirdiğimiz! Allah Ceza mızı veriyor mu yoksa! diyor insan kendi kendine... Rap müziğimi dinliyoruz çamur mu dinliyoruz belli değil! Tek dileğim, bu konuda CaRTeL in eskisi gibi birleşmesi ve gençlere bu işin nasıl yapılacağını sözleri peş peşe dizerek, yani Rap i oluşturarak anlatmaları ( : İşte bu Rap demeleri, şiddetsiz yaşamak bizim kaidemiz bu ha ha ne iş ne iş :Pp vs Tekrar birliğe çağırmaları ve yeni nesle iyi bir ders vermeleridir, umarım mucize gerçekleşir... Mucize diyorum, çünkü CaRTeL artık bir EFSANe oldu, yani öyle gibi görünüyor ( : Bütün sitedeki arkadaşlara selamlar olsun iyi günler diliyorum...

Saygılarımla...

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2007 Sal 00:22:34sohbet oyun linki

CarteL i ßurda anLatmak keLimelere Yetmez ...  Kacıncı Yorum oLcak ßu ßıLmıyorum Yeterrrrr (: ßir Numara carteL Ve her Zaman öLe kaLcak .. .!

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 21:32:45sohbet oyun linki

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2007 Pzr 14:25:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ÇAYLAK MC LER ALTIZI BEZLEYİPTE GELİN KARŞIMA... yoav

CeZa

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2007 Pzr 18:31:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sagopa Kajmer

Cartelide sevdim

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2007 Sal 00:38:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arkadaşlar yeni rap ciler çıkyo piyasaya medusa vb rapciler sanatlarını belli etmeye basladıkca turkce rap sever olarak gururlanıyorum.

bu aralar çok iyi rap ciler  piyasaya çıkıyo...

Ceza sağolsun........

djboNex

djboNex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 21:11:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
katılıyorum sagopa rapin tek ismi...

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 12:05:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sagoyu ne çok büyüttünüs gözünüzde. lem madem sago bu kadar büyük nie hic bi organizatör tınlamıyo. rap i iyi olsa tv lerde halka sunulmaya tanıtılmaya layık görülür programlara kabul edilirdi die bin defa söledim size

hani nerde sago???

CC sohbet icin buraya
 <<1...3031323334353637383940 41424344454647484950...59>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir