ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 11:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   TÜRKCE RAP TA GURURUMUZU OYLUYORUZ (KİM)
 <<123456 78910111213141516...59>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 04:14:51sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

NaoNnGaemLe cok super  

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 04:18:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
PReNsPaRaDiSe :

Canım kardeşim benim.. Uyardığın icin sağoll.. Gereken düzeltme yapılmıştır.. Ordaki şerifsiz sözüde hakaret deildir.. ŞERİF ten bahsediorum.. şereften deil..

İkinci not olarakta sago zaten küfür etmekten başka bişe yapamıo.. küfür de kafiyeyi bile tutturup onu süsleyemio rap inde..

Mesela İTTİRİN GİDİN die bi parcası varya.. Onda cok cıvığı cıkmışmide bulanmışş.. İlk okul cocuklarının ettiği küfürleri ve hayvan seslerini ahh uhh şeklinde birleştirmiş

başka bişe deilll haksızmıyım... Nerde disstertion nerde cözümleme.. Bu rap anlayan anlamayan herkesten kocaman bir 0 alır ve gerektiği cöplüge atılır... Bu kadarmı olur yaaa..

Bi insan böyle bir parca yapıp adını rap koymaya hic mi utanmaz.

Küfür ve taşlamalaara lafım yok. Küfür mahalle ağzında edilmiş ve süslenmemiş gaza getirici bir nitelik kalmamış tamamen küfürler bitirmiş parcayıı... hele ahh uhh muhabbeti sago yu kocaman bir sıfıra mahkum etmiş

cünkü parcada cözümlemeye dair hic bir söz yok.. parca ah uh sesleriyle başlıo ve bitio.. SAGO YA DA BU YAKIŞIRDI. Sözsüz ve anlamsız bir sacmalıkk..

sagoya anlamsız söz yazıyo diosun yaa sen harbi at gozluğu ile dolaşyonn...

sagonun bi kaç parçası ile kufurcu yapamassın,,kufuru sewmiosan ceza da dinleme osamn,çünkü onun konserlerinide biliyoz...

sagoyu bilmion kufurbaz diosun son 3 albumde sago nun kufurlu sarkısı yok bi tek ilk albumde war onlarda tam yerindeler...

Disstortion ep gelmiş geşmiş en ii diss,,tabe sen beenmessin,içine oturyo ya,,hem onda bi gram kufur yok,,nie yalanlarla kendini awutyosunki...

prens her cewabımda seni ezerim boşuna sagoya laf söleme... sonuç ortada...

xCaRTeLLx

xCaRTeLLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 12:12:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ateşi geçmek herzaman zordur

bizler geçtik zor yolu seçtik

kaderimiz gülmedi biz yine gittik

gurbete geldik lanetlendik

bugün herkes pişman

bugün herkes bize düşman

ama düşmanı kırdın senide kırarım bize düşmansan

yakarım dostum adam olmazsan

sen bilemezsin Gurbet ne demek

gözlerdeki nefreti görmek

gönül istersede imkansızdır

çok zor artık geri dönmek

Almanya nın insanları havasına benzer

buz gibidirler

arkandan konuşurlar belkide

ancak yüz yüze kuzu gibidirler

Ben belanın Belası

Ben celanın celası
Gurbet cinin Davası

Ben cezanın cezası

karakterin yok Utanmak yok

rapin tamam da İnsanlık yok

Deli danalar gibi dönüyorsun

farkına waramadın sönüyorsun

...

sen benden ben senden daha türk derken

ben senden daha türk çıktım

sen kalleşlik yaptın

bayrağı sattın ceza

DEHSETCREW

adını hiç duydunuzmuu

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 15:49:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Naon yazdiklarimi okumuosun galiba.. Sen o cok sevdigin sagoyu tanimioken ...Ben sagonun müzik cevresi sayesinde yani albüm kaset vs imkanlar elinde bulundugu icin ceza nin yandasi olarak ise basladigini cok iyi hatirliorum... CEZA nin parcalarinda en önlerde boy gösterdi.. Sagoyu milet neyim varkide tanidi cezanin yaninda...Neyyim varki de ceza ve sago cokiyi performans yaptilar ve en ilgi ceken parca bu oldu.. herkes bu parcadaki isimleri merak etti o zamanlar cezanin yanindaki bilinmeyen sahis kimdie  milet birbirine sorardi bilincsizce konusmayin bana... sanki 17 yasinda bi cocukla konusuomusum gibi gelio biraz daha objektif ve bilincli konusalim lüften....

2 yillik 3 yillik rap dinleyen adamlar tutup bana sagopayi ve onun nerden geldigini..... ögretmeye kalkmasinlar...

5 yili geckin süredir Cezayla bu hastaliga basladim Cezanin babylondaki hemenhemen tüm konserlerine canli performanslarina gittim.

Kelime oyunlariyla nereye kadar gidicek bu sago sevdasi.. Birakalim asli astari olmayan gercek disi bos  sözleri...

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 15:58:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Üstlerde baska bir yorumdada arkasimizin birisi demiski: Ceza sago ve fucks u satti..

Canim arkadasim fucks hic bir zaman satilmadi hala Cezanin sirtdasi ve hala kankasi...

Fuat inter star da ciktigi bir shov programinda Boys anilar adli grubun saldirisina ugramisti ve bu saldiri günlerce kinanmisti.. iste bu saldiri gecesinde CEzA KESKINKILIC canli yayinda bu gerginligi hisettigi anda arabasina atlayarak hic tereddüt etmeden fuat in kavgasina kosan tek ve en buyuk  rap cidir..

O gece diger kahpeler nerdeydi.. Velhasil kas kef demekle rap olmass önce delikanli olmak lazim... ve kimin sayesinde var olundugununda bilincinde olunmasi gerek tabi...

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 16:37:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Lan prens ne adamsın yaff..

ben sana sagoyu oretmeye çalışmadım onun hakkında söledn sozlere paso dorusunu cvp werdim...

sen dion ben içindeyim bana öretme filan içindesen sagonun kufurbaz olmadını we disstortion ep de kufur olmadını çok ii bilmen lazım nie öle konuson osamn açıkla...

neyim war ki den once sago fuchs fialn dream ın yılbası gecesınde filan çıkıodu osamn ceza nerdeydi...sagoyu bilen biliodu,bana uyduruk hikayeler anlatma..hem ceza nesamn çok tanındı yaa,rapstar la deilmi...

sen git ceza nı dinle laf söleyenmi war sana,,sen nie yaran warmıs gibi sagoya laf atıp duruyon...

gelelim fuat olayına,,ceza okadar laf söledi sonra koştu yanına,kosmasına da gerk yoktu ama nese gitti,,ama fuat gene diss inde cezaya laf söledi...herkezin delikanlılı kendine,sen kafanı yorma...

Beni bırak önüne bak şaşkın oğlan... ceza feat ayben :şaşkın oğlan

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 20:41:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

UYARI;

Arkadaşlar öncelikle uzun yazı eklememenizi rica ediorum şarkı sözü vs...

Ayrıca alıntı yapmadan isim ile cevap verirsek cok sevinrim. Görüntü kirliliği oluyoo..

Ayrıca Ben Aka CeZa nın parcalarını dört beş satır a sıgdırırken aynı davranışı sizinde örnek almanızı önemle arz ediyorum..

Sizde parcalardan ufak alıntılarla cevap verirseniz sevnirim.. Duyarlılığınız icin şimdiden teşekkürler..

----------------------------------------------------Saygılarımla------------------

----------------------------------------------------PReNsPaRaDiSe------------

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 20:44:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Görünmez düşman öldürmekten ben bıktım
İşim rap liriklerimle mermi sıktım tıktım
Adım   C-_e-_Z-_a   çok kolpa saltanatlar yıktım
Sosyal problemlere karşı ben hep dişimi sıktım

--------------------------------------------A.K.A CEZA KESKİNKILIÇ---------------

nAoN

bactery10

bactery10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 20:51:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

number oneee ----]] tabikide CARTEL dir..RAPin kralıdır o..kimse inkar etmesiin

CEZA we SAGOPAda çoook ii ama CARTEL bir numara en büyüüüük cehennemden çıkan çılgın tüüürrkkk...

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 20:57:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Cehennemden Cikan ciLqin Turk yuru bee kanka  bu lafi duyunca gene icim oynadi !!! CarteL..KiriLmaz rekorLarin...
CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910111213141516...59>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir