ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 17:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   TÜRKCE RAP TA GURURUMUZU OYLUYORUZ (KİM)
 <<12345678 9101112131415161718...59>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

daciFB

daciFB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 01:04:33sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

sayın cc sakinleri ceza falan yalan türkiyede tek ama tek rap ve tek dogru adam SAGOPA KAJMER bunu cıkarmayın aklınızdann......

"DÜŞMAN KELİMESİNİN ANLAMINI ARKADAS SIFATINI TAŞIYANLARDAN ÖĞRENDİM"

bnce bu adam alkıslanmı varmı böyle söz yazan....

kuvvet mira bir numara sen kendini hiç bozma sagopa kajmer....... baskaları gibi özenti ile olmuo BU İŞLER

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 10:16:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Türk rap ci sagopa yı öven arkadaşlarımız hala CeZa nın Ana haberlere konu olan clibi hakkında bir yorum yapmadılar..

Tekrar soruyorum..

- Türkce rap in efendisi CeZa Keskinkılıç ın YERLİ PLAKA adlı parcasının sözlerini ve clibini nasıl buldunuz.

Bunu izleyen türkce rap le alakası olmayan abilerim ve yakınlarımın tepkisini size sunuyorum:

1- Bu adam türkiyede mi yaşıyor

2-Türkce hiphop die birşeyi şimdi dinledim 

3-Türk olamas bu adam heyy adamım yapanlardan deilll belli edioo.. Resmen sanat yapıoo.

4-Türkler ne zamandan beri böyle işleri bu derecede başarabilioo.. Tamamdır AB ye gireriz biz bu adamla 

5-Helal olsun

(Efendi ceza nın bu parcası ve clibi atv anahaber bülteni ve flash tv haber bültenlerinde işlenmişdir.)

Sonuç: CeZa  Keskinkılç Türkiyenin Anahaber bültenlerinde....

Not: sizler hala at gözlükleriyle dolaşmaya devam edin..

DİpNot: CeZa nın CNNtürk, Dream türk, kanal D, ATV, gibi tv kanallarında konuk edildiği shov programlarının sayısı unutuldugu için bu hesaba dahil edemedim binlerce kez özür dilerim..

xCaRTeLLx

xCaRTeLLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 10:54:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
PReNsPaRaDiSe :

NaOngamle sana katılıorum.. Cartel sadece türkce rap i görünür kılmış ve rapcilerimize de bu konuda büyük cesaret olmuştur..

Tabiri caizse cartel Türkce rap üstatlarını yer altından gözler önüne cıkmaya ikna etti diebiliriz..

Ama şuanda ne cartel die bişey var nede cartelin parcalarında bir dinlenilirlik..

Tabi dinlenilirlik konusunda benim görüşüm bu.. YANİ yeni parcalarını ben sevmedimm. Hemde hic birini...

Ama seven arkadaşlarımız var ben sevmesemde olur zaten konuda bu deil...

Sonuc olarak cartel önceden cok tutuldu ve türkce rap e yardımcı oldu AMA ŞİMDİ YOKKKK

Kardeş Bilmiyorum sen Pesimist Underground ın Ne olduğunu bilişyonmu Ama Under piyasa yı takip etmediğin belli

cartel Sadece türkçe rap i görünür kıldı demişsin

Peki Sana soruyorun Bugün türkiyede hangi rapci Cartel in Yüzde 1 i kadar albüm satabildi..

Şu an cartel in parçalarında dinklenirlik yok diosun

Soruyorum Nerden Biliyosun dinlenip dinlenmediğini..

Şunuda untumaki 95 Cartel Hiç Unutulmayacak

Lütfen Cartel Düşmanlığı yapmayalım.

Sadece karşı çıkmış olmak için veya reklam yapmak için Kimsenin hakkını yamiyelim

Son Sözüm

ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE CARTELL..

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 12:19:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Canım kardeşim CARTEL under piyasada demişsin ama kendini avutuosun.

Cartel under piyasaya çok meraklı olsaydı 95 te de under piyasada kalırdı..

Cartelin şu anda under takılması kendi isteğiyle deil mecburen oluyoo..

çok kasıolar kabuklarından çıkmak için ama ne CeZa nede sago gibi bir parca cıkaramıyolar..

95 deki kaliteyi yakalayamıolar.. Yakaladıkları anda beni de cartel dinleyen türkce rap severler arasında görürsün merak etme..

Ben herzaman sölüorum bilinçli rap ci TÜRKCE RAP in bütününü savunandır.. Ama sadece tartışılmıycak en büyük gerceğin AKA ceza olduğunu sölüorum..

Arkadaslar sacmalamayalım Türkiyede yaşayan 5 yasında bir cocukta 70 yaşında bir dede de CeZa yı tanır...

Yani türkce rap le alakası olmayan genel kültürü güncel tutan her türk dahi artık CeZa yı tanımaktadır.

Çünkü CeZa, kalitesinden dolayı türkiyede her camiada her kitlenin önüne sunuluyor..

Yani türkce rap İnsanlarımıza CeZa ile empoze ediliyor..

Tekrar soruyorum: Neden CeZa haber programlarının raper man i, neden shov programlarının aklına gelen ilk ölümcül kafiyeci, ve neden rocken coke vs organizasyonlarda organizatörlerin aklına gelen tek temsilci (rapci) miz....??

Neden?? Neden?? Nedenn??  

xCaRTeLLx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 12:43:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
PReNsPaRaDiSe :

Canım kardeşim CARTEL under piyasada demişsin ama kendini avutuosun.

Cartel under piyasaya çok meraklı olsaydı 95 te de under piyasada kalırdı..

Cartelin şu anda under takılması kendi isteğiyle deil mecburen oluyoo..

çok kasıolar kabuklarından çıkmak için ama ne CeZa nede sago gibi bir parca cıkaramıyolar..

95 deki kaliteyi yakalayamıolar.. Yakaladıkları anda beni de cartel dinleyen türkce rap severler arasında görürsün merak etme..

Ben herzaman sölüorum bilinçli rap ci TÜRKCE RAP in bütününü savunandır.. Ama sadece tartışılmıycak en büyük gerceğin AKA ceza olduğunu sölüorum..

Arkadaslar sacmalamayalım Türkiyede yaşayan 5 yasında bir cocukta 70 yaşında bir dede de CeZa yı tanır...

Yani türkce rap le alakası olmayan genel kültürü güncel tutan her türk dahi artık CeZa yı tanımaktadır.

Çünkü CeZa, kalitesinden dolayı türkiyede her camiada her kitlenin önüne sunuluyor..

Yani türkce rap İnsanlarımıza CeZa ile empoze ediliyor..

Tekrar soruyorum: Neden CeZa haber programlarının raper man i, neden shov programlarının aklına gelen ilk ölümcül kafiyeci, ve neden rocken coke vs organizasyonlarda organizatörlerin aklına gelen tek temsilci (rapci) miz....??

Neden?? Neden?? Nedenn??  

Cartel Underground rap in kurucusudur

Ceza Cartel Gibi Güzel söleyebilse saten bende Ceza Dinlerim

Ceza Güzel Söylüyo olabilir Ama Cartel in Yerini Kimse Dolduramaz

Ne Ceza NE sago Ne de bir başkası

ikinci Olarak

Ceza organizatörlerin tabiki aradığı adam olacak çünkü şu an Türkçe rap aleminde bi tek ceza ve sago war Para kazanmak isteyen organizatörler Bunlarla Çalışacak tabi..

Bi de izin verirse caza ile ilgili bi yannışını düzeltmek istiyorum

Evet ceza yı her kesimden insan tanıyo ama hatan şuarada Ceza yı senin anlattığın gibi tanımıyolar..

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 14:09:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Cezayı benim anlattığım gibi tanımıyolar olayı deil buu...

Bizim insanımızın cezaya deil türkce rap e bakış açısından bahsediosun.. Ve haklısında..

Diorum ya çok kısa zamanda türkce rap  kitlesi çok çok büyüyecekk ve ister istemez rap ile ilgisi olmayan kiişiler rap müzikin zibidilikle alakası olmadığını kavrıycaklar.

Benim isteğim sagonunda, cartelinde ceza gibi rap kalitesi ve popilerliği tartısılmaz dereceye ulaşması ve hepsinin yabancı ülke yurttaşları tarafından tanınır hale gelmesii...

Tabi ceza şu anda yurt dışında belli bölgelerde tanınıyor ancak türklerin olduğu tüm bölgelerde duyuluyor... Ve inanın öyledee..

Ceza almanyanın dört köşesinde.. Ceza isviçrede, Ceza Amerikada bunlar benim bildiğim yani cezanın varlığından emin olduğum ülkeler...

Bu ülkelerdeki türk bölgelerinden Ceza ya büyük istek var..

Nitekim CEzA bu istekleri dikkatede alıyor.. Yabancı ülkelerde ünlü rapciler Aka Ceza keskinkılıç a büyük ragbet gösteriolar..

Herkesin bildiği gibi Ceza yurt dışında tanınan bir rap ciden düet isteği aldı ve bu düet gercekleşti..

Cliptede yer alan efendimiz bu ülkede ünlü rap ciyle rap 10 listelerinde ikincilik ve üçüncülük sınırlarında en ünlü müzik kanallarında savaştılar..

Rap le ilgiliyim. Prens sen şunu bliomusun bunu biliomusun diyenler. Bu söylediklerimi cezanın fan sitesinden güncel olarak takip etsinler..

xCaRTeLLx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 14:24:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu Konu Çok Uzadı ve Ben aşağıya yazdıklarımdan sonra başka bişi demiyecem

Şimdi Kardeş Söylediğin Sözlerde doğruluk payı war

Ancak Cartel Ve sago nun Ceza İle Aynı kaliteye gelmesi Diyosun bu Senin Görüşün Çünkü Türkiye de bi çok kişiye sorsan(GErçekten Rap Dinleyen) Yaklaşık %90 Cartel derler..

Ceza ve Sago diyenler Zaten Rap Müziği Fazla Dinlemeyen İnsanlar. Her zaman RAp İle içiçe olan kişiler Tanır Cartel i

Üstelik Almanya da Veya Avrupa da Cartel i Tanımayan Yoktur Ancak Ceza Oralarda Yeni YEni tanınmaya Başladı..

Son Olarak Dikaktli Bir Biçimde Yerli Plaka Yı dinlerseniz Gurbetci lere Söylenen Söz ü Anlayabilirsiniz

Ben Şahsen Bunu Ceza dan Beklemezdim.. Ama BAna sorarsan Artık Avrupa da Ceza Bitti...

Çünkü O laflardan sonra Aklı Başında Kim Alır O Albümü..

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 17:04:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İnan bana dostum ben bu yorumu okuorken yerli plakayı dinliodum şaşırdım bu yüzden.. Yerli plaka tekrar tekrar çalıuo şu anda.. msn me ekli olan arkadaşlar görüyorlar zaten.. bütün gün aynı parcayı dinliorum ama bıkamıorum.. Ve sen iyi dinle derkende ben bu parcayı dinliyordum

Türkçe Rapi Efendid YERLİ PLAKA parcasında gurbetcilere en ufak bir laf sölememiştir.. Ayrıca birazcık rap ile ilgili haberlere dikkat etseydin A.k.a CeZa nın CNNTÜRK te konuk olduğu programdaki açıklamasında bu konuya özellikle değindiğini ve öyle birşeyin asılsız olduğunu anlardın

CeZa bu röportajda diyorki:

Kesinlikle yabancı rap cilerimize herhangi bir atıfta bulunmuorum. Bu çok saçma..

Plakam yerli derken ben burdayım hala Üsküdardayım mesajı vermek istedim. Ve bazı çevreler bu sözlerimi beni yıpratabilmek adına yabancı rap cilerimizle ilişkilendirdiler. Çok anlamsızz

(bu ropörtajı en doğru ve en dataylı şekilde ceza nın fan sitesinde bulabilirsiniz)

Not: Röportaj video formatındadır.. (cnntürk teki röportaj)

Rap camiasına sevgilerr

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 20:23:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Oyum:  SAGOPE KAJMER ( Mahlas Kafkef)

Kolera Kajmer Evet Rapın tek efendisi

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 21:03:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harvestt

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9101112131415161718...59>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir